Cestujte z Praha na Split

Uspořádejte si výlet Praha na Split v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

4 možností jít od Praha na Split v letadlo, vlak, auto, autobus

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Praha
Split
/
/
  • Získejte sazby
2
Praha
Vídeň
Split
/
/
/
/
  • Získejte sazby
3
Praha
Záhřeb
Split
/
  • Získejte sazby
4
Praha
Graz
Split
/
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Praha Split

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost747 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Praha na Split?

Nabízíme 4 tras vlak, autobus, carpooling, letadlo připravit si cestu Praha Split, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, autobus, carpooling, letadlo).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Praha Splitkliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Praha a Split na mapě i na trase Praha Split a různé body korespondence (Letiště Split, Autobusové nádraží Split, Autobusové nádraží Split, Letiště Prague Ruzyne, Autobusové nádraží UAN Florenc Praha (Prague), ...) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Split

Všechny druhy dopravy Praha Split

Na výlet Praha (Česká Republika) na Split (Splitsko-dalmatská, Chorvatsko) ve vzdálenosti 747 km si můžete vypůjčit 4 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Máte štěstí, existuje přímá autobusová linka Praha-Split často nejekonomičtějším řešením.
Nalodíte se na autobus FlixBus Praha, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Split (1.5 km z Split, Chorvatsko). Jděte prosím na autobusové nádraží Prague Main Railway Station (na 1.2 km od Praha) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Split,
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Praha-Split,
Žádné přímé lety vám nedovolí jít Split od Praha ale je možné provést tuto cestu pouze letadlem s lety Praha-Záhřeb a Záhřeb-Split
Výjezd Praha a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Prague Ruzyne PRG 12 km, pro odbavení zavazadel na let Záhřeb (letiště Pleso, Kód IATA: ZAG) provozovaný společností Czech Airlines nebo Croatia Airlines.Z Záhřeb, vezměte si další letadlo se Croatia Airlines, které vás dopraví Split (Split, Chorvatsko).
Není možné jít přímo z Praha na Splitbez změny. Můžete si vzít vlakPraha-Graz a použití autobus do cíle.
Vlaky IC/EC 27 Deutsche Bahn to Graz opustit vlakové nádraží Prague hlavní nádraží na Praha, Příjezd naGraz bude na stanici Graz Hbf Nachází se cca 2 km min.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)