Doporučená trasa
Praha
Přímá cesta lety, spolujízda, autobus do Split
Split
Viz ceny
Alternativní trasy
Praha
Cesta autobus, spolujízda, vlak do Vídeň
Vídeň
Cesta autobus, lety, spolujízda do Split
Split
Viz ceny
Praha
Cesta autobus, spolujízda do Záhřeb
Záhřeb
Cesta lety do Split
Split
Viz ceny

Jak se dostat z Praha do Split?

Plánujete cestu z Split do Praha a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Praha do Split, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Praha a Split, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (Deutsche Bahn, FlixBus, Hellö, Croatia Airlines nebo Czech Airlines) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Praha a Split, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Praha Split.

Pro cestu z Praha do Split máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Praha Split

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Praha do Split a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Praha Split

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Praha Split je ideální a splní vaše očekávání.

Levné lety Praha Split

Z Praha do Split létá každý den mnoho letů, které cestujícím nabízejí rychlou a pohodlnou variantu. Pokud spěcháte, letadlo je nejrychlejší způsob, jak se dostat do Split v rekordním čase.

Spolujízda Praha Split

Spolujízda mezi Praha a Split je ideální, pokud chcete cestovat do Split v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Praha nebo Split.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Praha do Split, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Praha Split

Město odjezdu
Praha
Česká Republika
Cílové město
Split
Chorvatsko
Splitsko-dalmatská
Vzdálenost
747 km
Přímé spojení
Ano, přímé spojení lety, spolujízda a autobus
Vyhledávání jízdenek Praha Split
Hledání ubytování v Split
Naplánujte si cestu z Praha do Split jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Praha do Split jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Praha a Split, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou Deutsche Bahn, FlixBus, Hellö, Croatia Airlines nebo Czech Airlines, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Praha a Split s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Praha a Split

Výhody a nevýhody letů z Praha do Split?
Rychlost Let mezi Praha a Split je nejrychlejší způsob, jak urazit 747 km mezi Praha a Split.
Výběr leteckých společností Z Praha do Split létá mnoho leteckých společností, a to jak přímých, tak s mezipřistáním, což cestujícím poskytuje široký výběr.
Nevýhody spojené s životním prostředím Lety do Praha Split mají negativní dopad na životní prostředí kvůli emisím skleníkových plynů, protože létání je jedním z nejvíce znečišťujících druhů dopravy.
Ceny Letenky z Praha do Split mohou být dražší než jízdenky na vlak nebo autobus, zejména v rušných obdobích (svátky, víkendy atd.).
Bezpečnostní kontroly Cestující do Split musí často dorazit na Praha letiště dříve kvůli přísným bezpečnostním kontrolám.
Výhody a nevýhody cestování autobusem z Praha do Split?
Palubní služby Moderní autobusy mezi Praha a Split jsou obvykle vybaveny pohodlnými sedadly, klimatizací, bezplatným Wi-Fi, elektrickými přípojkami a toaletami.
Ceny Autobusové jízdenky z Praha do Split jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Split (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Flexibilita Autobusové společnosti nabízejí různé varianty jízdních řádů pro cesty mezi Praha a Split, což může být výhodné, pokud máte určitá časová omezení.
Komfort Autobusy mezi Praha a Split mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Doba jízdy Autobusy z Praha do Split překonávají vzdálenost 747 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Split.
Výhody a nevýhody cestování vlakem z Praha do Split?
Šetrné k životnímu prostředí Vlak z Praha do Split je považován za ekologičtější dopravní prostředek než samotné létání nebo jízda autem.
Dostupnost Vlaková nádraží v Praha nebo Split se nacházejí v centru města, takže je snadné použít k cestě do centra města jiné dopravní prostředky.
Rychlost Vlaky z Praha do Split jsou často mnohem rychlejší než autobusy nebo auta.
Náklady Jízdenky na vlak Praha-Split mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Flexibilita Časy vlaků Praha Split mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.
Výhody a nevýhody spolujízdy z Praha do Split?
Přátelskost Spolujízda mezi Praha a Split je často příjemnější a přátelštější než jiné způsoby dopravy, zejména pokud cestu sdílíte s příjemnými lidmi.
Úsporné Spolujízda z Praha do Split je často nejekonomičtějším způsobem cestování.
Flexibilní Spolujízda z Praha do Split je často flexibilnější než jiné druhy dopravy.
Spolehlivost Při cestě do Praha Split byste se měli spolehnout na dochvilnost a spolehlivost řidiče. Ne vždy totiž jezdí včas.
Dostupnost Najít dostupnost pro spolujízdu z Praha do Split může být složité, zejména pokud plánujete dopředu. Většina spolujízd je k dispozici pouze několik dní nebo týdnů před odjezdem.
Pocit nejistoty Může se stát, že se v autě s řidičem nebudete cítit bezpečně kvůli jeho přístupu nebo stylu jízdy.

Odkud začít v Praha? Kam přijedu v Split?

Odjezdová autobusová nádraží v Praha

UAN Florenc Praha (Prague)
Mapa
Prague Main Railway Station
Mapa

Odjezdová nádraží v Praha

Prague hlavní nádraží
Mapa

Letiště odletu v Praha

Prague Ruzyne
Mapa

Split příjezdová autobusová nádraží

Split
Mapa
Split
Mapa

Letiště příjezdu do Split

Split
Mapa
Vyhledávání jízdenek Praha Split
Hledání ubytování v Split

3 tipy pro levnější cestování mezi Praha a Split

Rozhodli jste se cestovat z Praha do Split a hledáte způsoby, jak ušetřit za jízdenku? Zde jsou 3 praktické tipy, jak na cestě ušetřit. Ať už se rozhodnete cestovat autobus, vlak, lety nebo spolujízda, tyto tipy vám pomohou najít nejvýhodnější ceny pro vaši cestu z Praha do Split.

  • 1. Porovnání cen
    Využití Vivanody je skvělý způsob, jak najít nejlepší ceny pro cestu z Praha do Split. Umožňuje vám porovnat ceny jízdného od různých dopravců v rámci jednoho vyhledávání a najít nejlepší cenu pro váš pobyt v Split.
  • 2. Vyhněte se příplatkům
    Některé příplatky, například jídlo a pití konzumované během cesty z Praha do Split, mohou být drahé a při krátké cestě nejsou vždy nezbytné. Chcete-li ušetřit, zkuste si naplánovat občerstvení nebo nápoje ještě před odletem do Split a využijte bezplatné alternativy pro zábavu, například čtení knihy.
  • 3. Porovnejte způsoby dopravy
    Abyste ušetřili na cestě z Praha do Split, může být dobré porovnat různé dostupné druhy dopravy. Ačkoli se může zdát, že letadlo nebo vlak jsou nejrychlejší možností, jak se dostat do Split, spolujízda autem nebo autobusem mohou být často levnější alternativou. Zvažte také délku cesty a trasu, abyste našli nejúspornější řešení, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Autobus Praha Split

Pravidla pro zrušení a změnu rezervace se mohou lišit v závislosti na autobusovém dopravci, proto je důležité si při rezervaci zkontrolovat smluvní podmínky. Ve většině případů je zrušení nebo změna autobusové jízdenky Praha-Split spojena s dodatečnými náklady.

Autobusy mezi Praha a Split obvykle nabízejí toalety pro cestující na palubě, ale vždy je vhodné se před cestou informovat u dopravce. V každém případě jsou zajištěny přestávky na dálničních odpočívadlech.

Četnost odjezdů do Praha z Split se liší v závislosti na dopravci, časovém období a dni v týdnu. Chcete-li získat kompletní přehled všech odjezdů autobusů do Split, zadejte prosím datum odjezdu a vyhledávejte na Vivanoda.

Doba trvání cesty autobusem mezi Praha a Split se obvykle liší v závislosti na dopravních podmínkách a případných zastávkách po cestě. Vivanoda vám umožní vidět v reálném čase všechny autobusy jedoucí do Split pro váš termín cesty.

Většina autobusů mezi Praha a Split je nová a obvykle má na palubě elektrické zásuvky pro nabíjení zařízení, ale v závislosti na dopravci se to může lišit.

Průměrná cena autobusové jízdenky na trase Praha - Split se liší v závislosti na dopravci a době rezervace. V některých frekventovaných termínech se ceny mohou zdvojnásobit! Porovnejte všechny ceny autobusů z Praha do Split na Vivanoda.

Autobusové společnosti Praha Split

FlixBus
FlixBus
Hellö
Hellö
Vyhledávání autobusových jízdenek Praha Split

Vlaky Praha Split

Pro děti, studenty a seniory cestující vlakem z Praha do Split existují slevy, které se liší v závislosti na typu jízdenky a věku osoby. Když zadáte svůj věk do vyhledávače Vivanoda, zobrazené ceny zohlední případné slevy související s věkem.

V závislosti na denní době, kdy cestujete vlakem z Praha do Split, může být rozdíl v ceně. Jízdenky zakoupené mimo špičku jsou levnější než jízdenky zakoupené ve špičce. Abyste získali podrobný přehled o všech cenách, srovnává Vivanoda všechny druhy dopravy mezi Praha a Split.

Chcete-li získat nejvýhodnější vlakové jízdenky mezi Praha a Split, doporučujeme rezervovat si je předem, být flexibilní vůči jízdnímu řádu a porovnat ceny jízdenek s Vivanoda.

Doporučujeme rezervovat si jízdenku na vlak z Praha do Split alespoň několik týdnů předem, abyste získali nejlepší cenu.

Průměrná doba jízdy vlakem z Praha do Split závisí na typu vlaku, kterým jedete. Regionální nebo meziměstské vlaky do Split jsou pomalejší než vysokorychlostní vlaky. Porovnejte délku všech cest pomocí vyhledávání cen na Vivanoda.

Ve vlaku mezi Praha a Split je možné si rezervovat zvláštní místo. V závislosti na společnosti může být tato služba zpoplatněna. Místa si můžete rezervovat online nebo u nádražní pokladny.

Vlakové společnosti z Praha do Split

Deutsche Bahn
Deutsche Bahn
Vyhledávání vlakových jízdenek Praha Split

Lety Praha Split

Letecké společnosti Praha Split

Croatia Airlines
Croatia Airlines
Czech Airlines
Czech Airlines
Niki Airlines
Niki Airlines
Vyhledávání letů Praha Split

Spolujízda Praha Split

Na Vivanoda, naší platformě pro porovnání způsobů dopravy mezi Praha a Split, budete mít přístup ke všem dostupným nabídkám spolujízdy s cenou, odhadovanou dobou trvání a místem vyzvednutí.

Průměrné náklady na spolujízdu z Praha do Split závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Praha do Split, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Doba trvání společné jízdy mezi Praha a Split závisí také na dopravních podmínkách a trase, kterou řidič zvolí. Spuštěním vyhledávání cen na Vivanoda nyní získáte odhadovanou dobu pro každou dostupnou nabídku spolujízdy.

Počet míst ve spolujízdě z Praha do Split závisí na řidiči a typu použitého vozidla. Obecně platí, že řidič může nabídnout 1 až 4 místa.

Spolujízda je obecně považována za bezpečnou možnost cestování mezi Praha a Split. Před rezervací cesty je však důležité zkontrolovat recenze a hodnocení řidičů. Doporučujeme také sdílet své osobní údaje pouze s lidmi, kterým důvěřujete.

Časy odjezdů a příjezdů pro spolujízdu z Praha do Split se liší v závislosti na řidiči a zvolené trase. Vivanoda vám nabízí možnosti vyhledávání, abyste zúžili nejvhodnější časy.

Platforma pro spolujízdu Praha Split

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Praha Split
Vyhledávací filtry
Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu