Cestujte z Praha na Ruzomberok

Uspořádejte si výlet Praha na Ruzomberok v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Praha na Ruzomberok v letadlo, vlak, auto, autobus

  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Praha
Ruzomberok
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Praha Ruzomberok

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost369 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Praha na Ruzomberok?

Nabízíme 1 tras vlak, autobus, carpooling, letadlo připravit si cestu Praha Ruzomberok, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, autobus, carpooling, letadlo).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Praha Ruzomberokkliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Praha a Ruzomberok na mapě i na trase Praha Ruzomberok a různé body korespondence (Autobusové nádraží Ruzomberok, Stanice Ružomberok, Letiště Prague Ruzyne, Autobusové nádraží UAN Florenc Praha (Prague), Autobusové nádraží Prague Main Railway Station, ...) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Ruzomberok

Které dopravní společnosti mají jít Praha na Ruzomberok?

Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Praha-Ruzomberok (370 km)
Letecké společnosti
Czech Airlines udělá let z letiště Prague Ruzyne PRG se nachází v 12 km centru města Praha na Zilina (příjezd na letiště Zilina ILZ)
Job Air zajišťuje rotaci z letiště Prague Ruzyne Nachází se na severovýchodě města Praha, Česká Republika) Ostrava (sloužící letišti Mosnov OSR)
Železniční společnosti
LEO Express nabízí linku Praha-Ruzomberok vlak z vlakového nádraží Praha hl. n. (1.2 km z centra města) a slouží vlakové stanici Ružomberok při příjezdu (0.4 km z centra)
Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů FlixBus zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Prague Main Railway Station na Praha a to Ruzomberok ( Slovensko)

Všechny druhy dopravy Praha Ruzomberok

Na výlet Praha (Česká Republika) na Ruzomberok (Slovensko) ve vzdálenosti 369 km si můžete vypůjčit 4 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Vlak Praha Ruzomberok je přímý.
Vlaky LEO Express to Ruzomberok opustit vlakové nádraží Praha hl. n. na Praha, Příjezd naRuzomberok bude na stanici Ružomberok Nachází se cca 0.4 km min.
Máte štěstí, existuje přímá autobusová linka Praha-Ruzomberok často nejekonomičtějším řešením.
Nalodíte se na autobus FlixBus Praha, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Ruzomberok (0.4 km z Ruzomberok, Slovensko). Jděte prosím na autobusové nádraží Prague Main Railway Station (na 1.2 km od Praha) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Ruzomberok,
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Praha-Ruzomberok,
Žádné přímé lety vám nedovolí jít Ruzomberok od Praha, Můžete si vzít letPraha-Ostrava pak udělej zbytek cesty vlak,
Výjezd Praha a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Prague Ruzyne PRG 12 km, pro odbavení zavazadel na let Ostrava (letiště Mosnov, Kód IATA: OSR) provozovaný společností Job Air.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)