Praha
Přímá cesta vlak, autobus, spolujízda do Ruzomberok
Ruzomberok
Viz ceny

Jak se dostat z Praha do Ruzomberok?

Plánujete cestu z Ruzomberok do Praha a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Praha do Ruzomberok, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Praha a Ruzomberok, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (Czech Airlines, Job Air, FlixBus, Blablacar nebo LEO Express) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Praha a Ruzomberok, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Praha Ruzomberok.

Pro cestu z Praha do Ruzomberok máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Praha Ruzomberok

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Praha do Ruzomberok a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Praha Ruzomberok

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Praha Ruzomberok je ideální a splní vaše očekávání.

Levné lety Praha Ruzomberok

Z Praha do Ruzomberok létá každý den mnoho letů, které cestujícím nabízejí rychlou a pohodlnou variantu. Pokud spěcháte, letadlo je nejrychlejší způsob, jak se dostat do Ruzomberok v rekordním čase.

Spolujízda Praha Ruzomberok

Spolujízda mezi Praha a Ruzomberok je ideální, pokud chcete cestovat do Ruzomberok v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Praha nebo Ruzomberok.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Praha do Ruzomberok, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Praha Ruzomberok

Město odjezdu
Praha
Česká Republika
Cílové město
Ruzomberok
Slovensko
Vzdálenost
369 km
Přímé spojení
Ano, přímé spojení vlak, autobus a spolujízda
Vyhledávání jízdenek Praha Ruzomberok
Hledání ubytování v Ruzomberok
Naplánujte si cestu z Praha do Ruzomberok jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Praha do Ruzomberok jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Praha a Ruzomberok, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou Czech Airlines, Job Air, FlixBus, Blablacar nebo LEO Express, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Praha a Ruzomberok s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Praha a Ruzomberok

Výhody a nevýhody letů z Praha do Ruzomberok?
Výběr leteckých společností Z Praha do Ruzomberok létá mnoho leteckých společností, a to jak přímých, tak s mezipřistáním, což cestujícím poskytuje široký výběr.
Rychlost Let mezi Praha a Ruzomberok je nejrychlejší způsob, jak urazit 369 km mezi Praha a Ruzomberok.
Nevýhody spojené s životním prostředím Lety do Praha Ruzomberok mají negativní dopad na životní prostředí kvůli emisím skleníkových plynů, protože létání je jedním z nejvíce znečišťujících druhů dopravy.
Ceny Letenky z Praha do Ruzomberok mohou být dražší než jízdenky na vlak nebo autobus, zejména v rušných obdobích (svátky, víkendy atd.).
Bezpečnostní kontroly Cestující do Ruzomberok musí často dorazit na Praha letiště dříve kvůli přísným bezpečnostním kontrolám.
Výhody a nevýhody cestování autobusem z Praha do Ruzomberok?
Palubní služby Moderní autobusy mezi Praha a Ruzomberok jsou obvykle vybaveny pohodlnými sedadly, klimatizací, bezplatným Wi-Fi, elektrickými přípojkami a toaletami.
Ceny Autobusové jízdenky z Praha do Ruzomberok jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Ruzomberok (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Flexibilita Autobusové společnosti nabízejí různé varianty jízdních řádů pro cesty mezi Praha a Ruzomberok, což může být výhodné, pokud máte určitá časová omezení.
Doba jízdy Autobusy z Praha do Ruzomberok překonávají vzdálenost 369 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Ruzomberok.
Komfort Autobusy mezi Praha a Ruzomberok mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Výhody a nevýhody cestování vlakem z Praha do Ruzomberok?
Rychlost Vlaky z Praha do Ruzomberok jsou často mnohem rychlejší než autobusy nebo auta.
Dostupnost Vlaková nádraží v Praha nebo Ruzomberok se nacházejí v centru města, takže je snadné použít k cestě do centra města jiné dopravní prostředky.
Komfort Vlaky mezi Praha a Ruzomberok obecně nabízejí více místa pro nohy a větší pohodlí pro cestující.
Flexibilita Časy vlaků Praha Ruzomberok mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.
Náklady Jízdenky na vlak Praha-Ruzomberok mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Výhody a nevýhody spolujízdy z Praha do Ruzomberok?
Přátelskost Spolujízda mezi Praha a Ruzomberok je často příjemnější a přátelštější než jiné způsoby dopravy, zejména pokud cestu sdílíte s příjemnými lidmi.
Úsporné Spolujízda z Praha do Ruzomberok je často nejekonomičtějším způsobem cestování.
Flexibilní Spolujízda z Praha do Ruzomberok je často flexibilnější než jiné druhy dopravy.
Spolehlivost Při cestě do Praha Ruzomberok byste se měli spolehnout na dochvilnost a spolehlivost řidiče. Ne vždy totiž jezdí včas.
Dostupnost Najít dostupnost pro spolujízdu z Praha do Ruzomberok může být složité, zejména pokud plánujete dopředu. Většina spolujízd je k dispozici pouze několik dní nebo týdnů před odjezdem.
Pocit nejistoty Může se stát, že se v autě s řidičem nebudete cítit bezpečně kvůli jeho přístupu nebo stylu jízdy.

Odkud začít v Praha? Kam přijedu v Ruzomberok?

Odjezdová autobusová nádraží v Praha

UAN Florenc Praha (Prague)
Mapa
Prague Main Railway Station
Mapa
Praha Letiště Václava Havla
Mapa
Prague (Bus Terminal Roztyly)
Mapa

Odjezdová nádraží v Praha

Praha-Libeň
Mapa
Praha hl. n.
Mapa

Letiště odletu v Praha

Prague Ruzyne
Mapa

Ruzomberok příjezdová autobusová nádraží

Ruzomberok
Mapa

Příjezdová nádraží v Ruzomberok

Ružomberok
Mapa
Vyhledávání jízdenek Praha Ruzomberok
Hledání ubytování v Ruzomberok

3 tipy pro levnější cestování mezi Praha a Ruzomberok

Rozhodli jste se cestovat z Praha do Ruzomberok a hledáte způsoby, jak ušetřit za jízdenku? Zde jsou 3 praktické tipy, jak na cestě ušetřit. Ať už se rozhodnete cestovat autobus, vlak, lety nebo spolujízda, tyto tipy vám pomohou najít nejvýhodnější ceny pro vaši cestu z Praha do Ruzomberok.

  • 1. Buďte flexibilní, co se týče termínů
    Jízdenky Praha-Ruzomberok jsou často levnější během týdne než o víkendu. Pokud si můžete dovolit cestovat do Ruzomberok spíše v týdnu než o víkendu, můžete na jízdence Praha-Ruzomberok ušetřit. Kromě toho vám flexibilita v termínech může pomoci najít nejlepší ceny letenek do Ruzomberok.
  • 2. Porovnání cen
    Využití Vivanody je skvělý způsob, jak najít nejlepší ceny pro cestu z Praha do Ruzomberok. Umožňuje vám porovnat ceny jízdného od různých dopravců v rámci jednoho vyhledávání a najít nejlepší cenu pro váš pobyt v Ruzomberok.
  • 3. Rezervujte s předstihem
    Toto je často nejznámější tip, jak ušetřit peníze na cestě mezi Praha a Ruzomberok. Jízdenky na vlak, letadlo, autobus nebo trajekt jsou totiž často levnější, pokud si je koupíte s dostatečným předstihem. Někdy tak můžete na cestě z Praha do Ruzomberok ušetřit desítky nebo dokonce stovky eur.

Autobus Praha Ruzomberok

Doba trvání cesty autobusem mezi Praha a Ruzomberok se obvykle liší v závislosti na dopravních podmínkách a případných zastávkách po cestě. Vivanoda vám umožní vidět v reálném čase všechny autobusy jedoucí do Ruzomberok pro váš termín cesty.

Většina autobusů mezi Praha a Ruzomberok je nová a obvykle má na palubě elektrické zásuvky pro nabíjení zařízení, ale v závislosti na dopravci se to může lišit.

Průměrná cena autobusové jízdenky na trase Praha - Ruzomberok se liší v závislosti na dopravci a době rezervace. V některých frekventovaných termínech se ceny mohou zdvojnásobit! Porovnejte všechny ceny autobusů z Praha do Ruzomberok na Vivanoda.

Většina dopravců umožňuje rezervaci míst v autobuse Praha-Ruzomberok online. Tato služba je často zpoplatněna.

Četnost odjezdů do Praha z Ruzomberok se liší v závislosti na dopravci, časovém období a dni v týdnu. Chcete-li získat kompletní přehled všech odjezdů autobusů do Ruzomberok, zadejte prosím datum odjezdu a vyhledávejte na Vivanoda.

Do autobusu Praha-Ruzomberok si cestující zpravidla mohou vzít zavazadla, je však důležité ověřit si u dopravce hmotnostní a velikostní limity. Počet zavazadel je také velmi často omezen.

Autobusové společnosti Praha Ruzomberok

FlixBus
FlixBus
Vyhledávání autobusových jízdenek Praha Ruzomberok

Vlaky Praha Ruzomberok

Doporučujeme rezervovat si jízdenku na vlak z Praha do Ruzomberok alespoň několik týdnů předem, abyste získali nejlepší cenu.

Průměrná doba jízdy vlakem z Praha do Ruzomberok závisí na typu vlaku, kterým jedete. Regionální nebo meziměstské vlaky do Ruzomberok jsou pomalejší než vysokorychlostní vlaky. Porovnejte délku všech cest pomocí vyhledávání cen na Vivanoda.

Cestující si samozřejmě mohou vzít do vlaku z Praha do Ruzomberok zavazadla. Hmotnostní limit není stanoven, ale některé vlakové společnosti omezují množství zavazadel, která si můžete vzít s sebou, a požadují za ně příplatek. Na druhou stranu by velikost zavazadla měla být přiměřená, protože prostor uvnitř vlaku je často omezený.

Vlaky mezi Praha a Ruzomberok jsou vybaveny elektrickými zásuvkami a bezplatným Wi-Fi připojením pro cestující. Elektrické zásuvky jsou k dispozici ve většině vozů, zatímco Wi-Fi připojení může být v některých oblastech nestabilní.

Vlakové jízdenky z Praha do Ruzomberok lze vrátit nebo vyměnit, ale obvykle jsou dražší. Nejlevnější jízdenky jsou nevratné a nevyměnitelné.

Ve vlaku mezi Praha a Ruzomberok je možné si rezervovat zvláštní místo. V závislosti na společnosti může být tato služba zpoplatněna. Místa si můžete rezervovat online nebo u nádražní pokladny.

Vlakové společnosti z Praha do Ruzomberok

LEO Express
LEO Express
Vyhledávání vlakových jízdenek Praha Ruzomberok

Lety Praha Ruzomberok

Letecké společnosti Praha Ruzomberok

Czech Airlines
Czech Airlines
Job Air
Job Air
Vyhledávání letů Praha Ruzomberok

Spolujízda Praha Ruzomberok

Průměrné náklady na spolujízdu z Praha do Ruzomberok závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Praha do Ruzomberok, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Řidiči spolujízdy mají často omezení pro velká zavazadla kvůli omezenému prostoru ve vozidle. Doporučujeme proto, abyste před cestou do Praha Ruzomberok kontaktovali řidiče a tyto záležitosti s ním projednali.

Na Vivanoda, naší platformě pro porovnání způsobů dopravy mezi Praha a Ruzomberok, budete mít přístup ke všem dostupným nabídkám spolujízdy s cenou, odhadovanou dobou trvání a místem vyzvednutí.

Spolujízda je obecně považována za bezpečnou možnost cestování mezi Praha a Ruzomberok. Před rezervací cesty je však důležité zkontrolovat recenze a hodnocení řidičů. Doporučujeme také sdílet své osobní údaje pouze s lidmi, kterým důvěřujete.

Doba trvání společné jízdy mezi Praha a Ruzomberok závisí také na dopravních podmínkách a trase, kterou řidič zvolí. Spuštěním vyhledávání cen na Vivanoda nyní získáte odhadovanou dobu pro každou dostupnou nabídku spolujízdy.

Řidiče spolujízdy Praha Ruzomberok můžete kontaktovat před cestou prostřednictvím platformy pro spolujízdu, kde jste si jízdu rezervovali. Doporučujeme, abyste s řidičem před jízdou projednali podrobnosti o cestě, jako je místo vyzvednutí a jízdní řád.

Platforma pro spolujízdu Praha Ruzomberok

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Praha Ruzomberok

Vyhledávací filtry

Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu