Cestujte z Praha na Varšava

Uspořádejte si výlet Praha na Varšava v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

2 možností jít od Praha na Varšava v letadlo, vlak, auto, autobus

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Praha
Varšava
/
/
/
  • Získejte sazby
2
Praha
Ostrava
Varšava
/
/
/
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Praha Varšava

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost517 km
Přímá linkaAno

Jak je možné jít Praha na Varšava ?

Vybrali jste si Varšava jako cíl pro vaši příští dovolenou nebo víkend, ale nevíte, jak se tam dostat Praha a jak najít to nejlepší Praha na Varšava přepravní nabídky? Obecně můžete procházet několik webových stránek a trávit hodiny, aniž byste si byli jisti, že byla zvážena všechna dopravní řešení.

U Vivanody, jedinečného plánovače cest, který porovnává a kombinuje lety, vlaky, spolujízda a autobusy jít do Varšava z Praha, ušetříte čas a peníze! Jednoduše zadejte své datum cesty do Varšava a Vivanoda dělá zbytek. Nakonec výsledky upřesněte pomocí filtrů a možností třídění.

Cestovat z Praha, lety, vlaky, spolujízda nebo autobusy LEO Express, Blablacar, FlixBus, ÖBB, LEO Express, Russian Railways, LOT Polish Airlines a Czech Airlines vás vezme Varšava,

Které dopravní společnosti mají jít Praha na Varšava?

Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů FlixBus zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Prague Main Railway Station na Praha a to Warszawa West ( Polsko)
LEO Express je operátor, který vám umožní cestovat po lince mezi městem Ostrava (autobusová zastávka Ostrava-Svinov na 5.5 km od centra) a města Varšava tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Warszawa West Nachází se asi 3.7 km od centra.
Železniční společnosti
ÖBB nabízí linku Ostrava-Varšava Chopin Night Train vlak z vlakového nádraží Ostrava Svinov (5.4 km z centra města) a slouží vlakové stanici Warszawa Centralna při příjezdu (0.6 km z centra)
LEO Express provozuje linku z Praha na Ostrava odjíždějící vlakem Praha hl. n. se dostanete na vlakové nádraží Ostrava Svinov ( Česká Republika)
Russian Railways spojuje kolejnice Praha-Varšava vlak z vlakového nádraží Prague hlavní nádraží (1.8 km z centra města) a slouží vlakové stanici Warszawa Centralna při příjezdu (0.6 km z centra)
Letecké společnosti
Czech Airlines udělá let z letiště Prague Ruzyne PRG se nachází v 12 km centru města Praha na Varšava (příjezd na letiště Frederic Chopin WAW)
Job Air zajišťuje rotaci z letiště Prague Ruzyne Nachází se na severovýchodě města Praha, Česká Republika) Ostrava (sloužící letišti Mosnov OSR)
LOT Polish Airlines provozuje let z letiště Prague Ruzyne PRG se nachází v 12 km centru města Praha na Varšava (příjezd na letiště Frederic Chopin WAW)
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Praha-Varšava (519 km)

Všechny druhy dopravy Praha Varšava

Na výlet Praha (Česká Republika) na Varšava (Polsko) ve vzdálenosti 517 km si můžete vypůjčit 4 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Máte štěstí, existuje přímá autobusová linka Praha-Varšava často nejekonomičtějším řešením.
Nalodíte se na autobus FlixBus Praha, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Warszawa West (3.7 km z Varšava, Polsko). Jděte prosím na autobusové nádraží Prague Main Railway Station (na 1.2 km od Praha) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Varšava,
Vlak Praha Varšava je přímý.
Vlaky Russian Railways to Varšava opustit vlakové nádraží Prague hlavní nádraží na Praha, Příjezd naVaršava bude na stanici Warszawa Centralna Nachází se cca 0.6 km min.
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Praha-Varšava,
Přímý let Praha > Varšava bude nejrychlejší cesta k cíli.
Výjezd Praha a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Prague Ruzyne PRG 12 km, pro odbavení zavazadel na let Varšava (letiště Frederic Chopin, Kód IATA: WAW) provozovaný společností Czech Airlines nebo LOT Polish Airlines.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)