Doporučená trasa
Vídeň
Přímá cesta lety, spolujízda, autobus, vlak do Stuttgart
Stuttgart
Viz ceny
Alternativní trasy
Vídeň
Cesta lety, vlak, autobus, spolujízda do Norimberk
Norimberk
Cesta autobus, vlak, spolujízda do Stuttgart
Stuttgart
Viz ceny
Vídeň
Cesta spolujízda, vlak, autobus do Mnichov
Mnichov
Cesta vlak, spolujízda, autobus do Stuttgart
Stuttgart
Viz ceny

Jak se dostat z Vídeň do Stuttgart?

Plánujete cestu z Stuttgart do Vídeň a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Vídeň do Stuttgart, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Vídeň a Stuttgart, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (Deutsche Bahn, ÖBB, SBB CFF FFS, DeinBus nebo Hellö) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Vídeň a Stuttgart, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Vídeň Stuttgart.

Pro cestu z Vídeň do Stuttgart máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Vídeň Stuttgart

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Vídeň do Stuttgart a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Vídeň Stuttgart

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Vídeň Stuttgart je ideální a splní vaše očekávání.

Levné lety Vídeň Stuttgart

Z Vídeň do Stuttgart létá každý den mnoho letů, které cestujícím nabízejí rychlou a pohodlnou variantu. Pokud spěcháte, letadlo je nejrychlejší způsob, jak se dostat do Stuttgart v rekordním čase.

Spolujízda Vídeň Stuttgart

Spolujízda mezi Vídeň a Stuttgart je ideální, pokud chcete cestovat do Stuttgart v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Vídeň nebo Stuttgart.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Vídeň do Stuttgart, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Vídeň Stuttgart

Město odjezdu
Vídeň
Rakousko
Vídeň
Cílové město
Stuttgart
Německo
Bádensko-Württembersko
Vzdálenost
534 km
Přímé spojení
Ano, přímé spojení lety, spolujízda, autobus a vlak
Vyhledávání jízdenek Vídeň Stuttgart
Hledání ubytování v Stuttgart
Naplánujte si cestu z Vídeň do Stuttgart jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Vídeň do Stuttgart jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Vídeň a Stuttgart, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou Deutsche Bahn, ÖBB, SBB CFF FFS, DeinBus nebo Hellö, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Vídeň a Stuttgart s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Vídeň a Stuttgart

Výhody a nevýhody cestování autobusem z Vídeň do Stuttgart?
Flexibilita Autobusové společnosti nabízejí různé varianty jízdních řádů pro cesty mezi Vídeň a Stuttgart, což může být výhodné, pokud máte určitá časová omezení.
Ceny Autobusové jízdenky z Vídeň do Stuttgart jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Stuttgart (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Palubní služby Moderní autobusy mezi Vídeň a Stuttgart jsou obvykle vybaveny pohodlnými sedadly, klimatizací, bezplatným Wi-Fi, elektrickými přípojkami a toaletami.
Komfort Autobusy mezi Vídeň a Stuttgart mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Doba jízdy Autobusy z Vídeň do Stuttgart překonávají vzdálenost 534 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Stuttgart.
Výhody a nevýhody letů z Vídeň do Stuttgart?
Rychlost Let mezi Vídeň a Stuttgart je nejrychlejší způsob, jak urazit 534 km mezi Vídeň a Stuttgart.
Výběr leteckých společností Z Vídeň do Stuttgart létá mnoho leteckých společností, a to jak přímých, tak s mezipřistáním, což cestujícím poskytuje široký výběr.
Bezpečnostní kontroly Cestující do Stuttgart musí často dorazit na Vídeň letiště dříve kvůli přísným bezpečnostním kontrolám.
Ceny Letenky z Vídeň do Stuttgart mohou být dražší než jízdenky na vlak nebo autobus, zejména v rušných obdobích (svátky, víkendy atd.).
Nevýhody spojené s životním prostředím Lety do Vídeň Stuttgart mají negativní dopad na životní prostředí kvůli emisím skleníkových plynů, protože létání je jedním z nejvíce znečišťujících druhů dopravy.
Výhody a nevýhody cestování vlakem z Vídeň do Stuttgart?
Dostupnost Vlaková nádraží v Vídeň nebo Stuttgart se nacházejí v centru města, takže je snadné použít k cestě do centra města jiné dopravní prostředky.
Rychlost Vlaky z Vídeň do Stuttgart jsou často mnohem rychlejší než autobusy nebo auta.
Komfort Vlaky mezi Vídeň a Stuttgart obecně nabízejí více místa pro nohy a větší pohodlí pro cestující.
Náklady Jízdenky na vlak Vídeň-Stuttgart mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Flexibilita Časy vlaků Vídeň Stuttgart mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.
Výhody a nevýhody spolujízdy z Vídeň do Stuttgart?
Úsporné Spolujízda z Vídeň do Stuttgart je často nejekonomičtějším způsobem cestování.
Přátelskost Spolujízda mezi Vídeň a Stuttgart je často příjemnější a přátelštější než jiné způsoby dopravy, zejména pokud cestu sdílíte s příjemnými lidmi.
Flexibilní Spolujízda z Vídeň do Stuttgart je často flexibilnější než jiné druhy dopravy.
Dostupnost Najít dostupnost pro spolujízdu z Vídeň do Stuttgart může být složité, zejména pokud plánujete dopředu. Většina spolujízd je k dispozici pouze několik dní nebo týdnů před odjezdem.
Spolehlivost Při cestě do Vídeň Stuttgart byste se měli spolehnout na dochvilnost a spolehlivost řidiče. Ne vždy totiž jezdí včas.
Pocit nejistoty Může se stát, že se v autě s řidičem nebudete cítit bezpečně kvůli jeho přístupu nebo stylu jízdy.

Odkud začít v Vídeň? Kam přijedu v Stuttgart?

Odjezdová autobusová nádraží v Vídeň

(VIB) Vienna International Busterminal
Mapa
Vienna (central station)
Mapa
Vienna Erdberg
Mapa

Odjezdová nádraží v Vídeň

Wien Westbahnhof
Mapa
Wien Hütteldorf
Mapa
Wien Meidling
Mapa

Letiště odletu v Vídeň

Vienna-Schwechat International
Mapa

Stuttgart příjezdová autobusová nádraží

Stuttgart Airport
Mapa
Stuttgart Obertürkheim
Mapa
Stuttgart-Vaihingen
Mapa
Stuttgart Airport
Mapa

Příjezdová nádraží v Stuttgart

Stuttgart Hbf
Mapa
Stuttgart-Bad Cannstatt
Mapa

Letiště příjezdu do Stuttgart

Echterdingen
Mapa
Vyhledávání jízdenek Vídeň Stuttgart
Hledání ubytování v Stuttgart

3 tipy pro levnější cestování mezi Vídeň a Stuttgart

Rozhodli jste se cestovat z Vídeň do Stuttgart a hledáte způsoby, jak ušetřit za jízdenku? Zde jsou 3 praktické tipy, jak na cestě ušetřit. Ať už se rozhodnete cestovat autobus, vlak, lety nebo spolujízda, tyto tipy vám pomohou najít nejvýhodnější ceny pro vaši cestu z Vídeň do Stuttgart.

  • 1. Porovnejte způsoby dopravy
    Abyste ušetřili na cestě z Vídeň do Stuttgart, může být dobré porovnat různé dostupné druhy dopravy. Ačkoli se může zdát, že letadlo nebo vlak jsou nejrychlejší možností, jak se dostat do Stuttgart, spolujízda autem nebo autobusem mohou být často levnější alternativou. Zvažte také délku cesty a trasu, abyste našli nejúspornější řešení, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám.
  • 2. Vyhněte se příplatkům
    Některé příplatky, například jídlo a pití konzumované během cesty z Vídeň do Stuttgart, mohou být drahé a při krátké cestě nejsou vždy nezbytné. Chcete-li ušetřit, zkuste si naplánovat občerstvení nebo nápoje ještě před odletem do Stuttgart a využijte bezplatné alternativy pro zábavu, například čtení knihy.
  • 3. Porovnání cen
    Využití Vivanody je skvělý způsob, jak najít nejlepší ceny pro cestu z Vídeň do Stuttgart. Umožňuje vám porovnat ceny jízdného od různých dopravců v rámci jednoho vyhledávání a najít nejlepší cenu pro váš pobyt v Stuttgart.

Autobus Vídeň Stuttgart

Většina dopravců umožňuje rezervaci míst v autobuse Vídeň-Stuttgart online. Tato služba je často zpoplatněna.

Četnost odjezdů do Vídeň z Stuttgart se liší v závislosti na dopravci, časovém období a dni v týdnu. Chcete-li získat kompletní přehled všech odjezdů autobusů do Stuttgart, zadejte prosím datum odjezdu a vyhledávejte na Vivanoda.

Většina autobusů mezi Vídeň a Stuttgart je nová a obvykle má na palubě elektrické zásuvky pro nabíjení zařízení, ale v závislosti na dopravci se to může lišit.

Průměrná cena autobusové jízdenky na trase Vídeň - Stuttgart se liší v závislosti na dopravci a době rezervace. V některých frekventovaných termínech se ceny mohou zdvojnásobit! Porovnejte všechny ceny autobusů z Vídeň do Stuttgart na Vivanoda.

Pravidla pro zrušení a změnu rezervace se mohou lišit v závislosti na autobusovém dopravci, proto je důležité si při rezervaci zkontrolovat smluvní podmínky. Ve většině případů je zrušení nebo změna autobusové jízdenky Vídeň-Stuttgart spojena s dodatečnými náklady.

Autobusy Vídeň-Stuttgart jsou zpravidla vybaveny klimatizací, aby se cestující cítili pohodlně, zejména v létě, kdy jsou teploty vysoké.

Autobusové společnosti Vídeň Stuttgart

DeinBus
DeinBus
Hellö
Hellö
ADAC PostBus
ADAC PostBus
FlixBus
FlixBus
Blablabus
Blablabus
Vyhledávání autobusových jízdenek Vídeň Stuttgart

Vlaky Vídeň Stuttgart

Vlaky mezi Vídeň a Stuttgart jsou vybaveny elektrickými zásuvkami a bezplatným Wi-Fi připojením pro cestující. Elektrické zásuvky jsou k dispozici ve většině vozů, zatímco Wi-Fi připojení může být v některých oblastech nestabilní.

Cestující si samozřejmě mohou vzít do vlaku z Vídeň do Stuttgart zavazadla. Hmotnostní limit není stanoven, ale některé vlakové společnosti omezují množství zavazadel, která si můžete vzít s sebou, a požadují za ně příplatek. Na druhou stranu by velikost zavazadla měla být přiměřená, protože prostor uvnitř vlaku je často omezený.

V závislosti na denní době, kdy cestujete vlakem z Vídeň do Stuttgart, může být rozdíl v ceně. Jízdenky zakoupené mimo špičku jsou levnější než jízdenky zakoupené ve špičce. Abyste získali podrobný přehled o všech cenách, srovnává Vivanoda všechny druhy dopravy mezi Vídeň a Stuttgart.

Chcete-li získat nejvýhodnější vlakové jízdenky mezi Vídeň a Stuttgart, doporučujeme rezervovat si je předem, být flexibilní vůči jízdnímu řádu a porovnat ceny jízdenek s Vivanoda.

Doporučujeme rezervovat si jízdenku na vlak z Vídeň do Stuttgart alespoň několik týdnů předem, abyste získali nejlepší cenu.

Vlakové jízdenky z Vídeň do Stuttgart lze vrátit nebo vyměnit, ale obvykle jsou dražší. Nejlevnější jízdenky jsou nevratné a nevyměnitelné.

Vlakové společnosti z Vídeň do Stuttgart

Deutsche Bahn
Deutsche Bahn
ÖBB
ÖBB
SBB CFF FFS
SBB CFF FFS
SNCF
SNCF
FlixTrain
FlixTrain
MÁV
MÁV
Vyhledávání vlakových jízdenek Vídeň Stuttgart

Lety Vídeň Stuttgart

Letecké společnosti Vídeň Stuttgart

Lufthansa
Lufthansa
Austrian Airlines
Austrian Airlines
Niki Airlines
Niki Airlines
Germanwings
Germanwings
Air Berlin
Air Berlin
Eurowings
Eurowings
Iran Air
Iran Air
Vyhledávání letů Vídeň Stuttgart

Spolujízda Vídeň Stuttgart

Průměrné náklady na spolujízdu z Vídeň do Stuttgart závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Vídeň do Stuttgart, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Počet míst ve spolujízdě z Vídeň do Stuttgart závisí na řidiči a typu použitého vozidla. Obecně platí, že řidič může nabídnout 1 až 4 místa.

Řidiči spolujízdy mají často omezení pro velká zavazadla kvůli omezenému prostoru ve vozidle. Doporučujeme proto, abyste před cestou do Vídeň Stuttgart kontaktovali řidiče a tyto záležitosti s ním projednali.

Spolujízda je považována za ekologičtější variantu než jiné druhy dopravy, protože snižuje emise CO2 tím, že snižuje počet automobilů na silnicích. To však závisí na počtu osob sdílejících stejné vozidlo a na spotřebě paliva vozidla.

Na Vivanoda, naší platformě pro porovnání způsobů dopravy mezi Vídeň a Stuttgart, budete mít přístup ke všem dostupným nabídkám spolujízdy s cenou, odhadovanou dobou trvání a místem vyzvednutí.

Řidiče spolujízdy Vídeň Stuttgart můžete kontaktovat před cestou prostřednictvím platformy pro spolujízdu, kde jste si jízdu rezervovali. Doporučujeme, abyste s řidičem před jízdou projednali podrobnosti o cestě, jako je místo vyzvednutí a jízdní řád.

Platforma pro spolujízdu Vídeň Stuttgart

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Vídeň Stuttgart

Vyhledávací filtry

Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu