Doporučená trasa
Vídeň
Přímá cesta autobus, spolujízda do Terst
Terst
Viz ceny
Alternativní trasy
Vídeň
Cesta lety, autobus, spolujízda do Lublaň
Lublaň
Cesta autobus, spolujízda do Terst
Terst
Viz ceny
Vídeň
Cesta vlak, autobus, spolujízda do Benátky
Benátky
Cesta autobus, spolujízda, vlak do Terst
Terst
Viz ceny

Jak se dostat z Vídeň do Terst?

Plánujete cestu z Terst do Vídeň a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Vídeň do Terst, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Vídeň a Terst, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (Trenitalia, ÖBB, Hellö, FlixBus nebo Blablabus) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Vídeň a Terst, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Vídeň Terst.

Pro cestu z Vídeň do Terst máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Vídeň Terst

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Vídeň do Terst a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Vídeň Terst

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Vídeň Terst je ideální a splní vaše očekávání.

Levné lety Vídeň Terst

Z Vídeň do Terst létá každý den mnoho letů, které cestujícím nabízejí rychlou a pohodlnou variantu. Pokud spěcháte, letadlo je nejrychlejší způsob, jak se dostat do Terst v rekordním čase.

Spolujízda Vídeň Terst

Spolujízda mezi Vídeň a Terst je ideální, pokud chcete cestovat do Terst v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Vídeň nebo Terst.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Vídeň do Terst, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Vídeň Terst

Město odjezdu
Vídeň
Rakousko
Vídeň
Cílové město
Terst
Itálie
Friuli-Venezia Giulia
Vzdálenost
346 km
Přímé spojení
Ano, přímé spojení autobus a spolujízda
Vyhledávání jízdenek Vídeň Terst
Hledání ubytování v Terst
Naplánujte si cestu z Vídeň do Terst jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Vídeň do Terst jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Vídeň a Terst, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou Trenitalia, ÖBB, Hellö, FlixBus nebo Blablabus, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Vídeň a Terst s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Vídeň a Terst

Výhody a nevýhody letů z Vídeň do Terst?
Rychlost Let mezi Vídeň a Terst je nejrychlejší způsob, jak urazit 346 km mezi Vídeň a Terst.
Nevýhody spojené s životním prostředím Lety do Vídeň Terst mají negativní dopad na životní prostředí kvůli emisím skleníkových plynů, protože létání je jedním z nejvíce znečišťujících druhů dopravy.
Výhody a nevýhody cestování vlakem z Vídeň do Terst?
Komfort Vlaky mezi Vídeň a Terst obecně nabízejí více místa pro nohy a větší pohodlí pro cestující.
Náklady Jízdenky na vlak Vídeň-Terst mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Výhody a nevýhody cestování autobusem z Vídeň do Terst?
Palubní služby Moderní autobusy mezi Vídeň a Terst jsou obvykle vybaveny pohodlnými sedadly, klimatizací, bezplatným Wi-Fi, elektrickými přípojkami a toaletami.
Komfort Autobusy mezi Vídeň a Terst mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Výhody a nevýhody spolujízdy z Vídeň do Terst?
Přátelskost Spolujízda mezi Vídeň a Terst je často příjemnější a přátelštější než jiné způsoby dopravy, zejména pokud cestu sdílíte s příjemnými lidmi.
Spolehlivost Při cestě do Vídeň Terst byste se měli spolehnout na dochvilnost a spolehlivost řidiče. Ne vždy totiž jezdí včas.

Odkud začít v Vídeň? Kam přijedu v Terst?

Odjezdová autobusová nádraží v Vídeň

(VIB) Vienna International Busterminal
Mapa
Vienna (central station)
Mapa
Vienna VIE
Mapa
Vienna Erdberg
Mapa

Odjezdová nádraží v Vídeň

Wien Westbahnhof
Mapa
Wien Hütteldorf
Mapa
Wien Meidling
Mapa

Letiště odletu v Vídeň

Vienna-Schwechat International
Mapa

Terst příjezdová autobusová nádraží

Trieste Centrale
Mapa

Příjezdová nádraží v Terst

Trieste Centrale
Mapa
Vyhledávání jízdenek Vídeň Terst
Hledání ubytování v Terst

Autobus Vídeň Terst

Průměrná cena autobusové jízdenky na trase Vídeň - Terst se liší v závislosti na dopravci a době rezervace. V některých frekventovaných termínech se ceny mohou zdvojnásobit! Porovnejte všechny ceny autobusů z Vídeň do Terst na Vivanoda.

Autobusy mezi Vídeň a Terst obvykle nabízejí toalety pro cestující na palubě, ale vždy je vhodné se před cestou informovat u dopravce. V každém případě jsou zajištěny přestávky na dálničních odpočívadlech.

Četnost odjezdů do Vídeň z Terst se liší v závislosti na dopravci, časovém období a dni v týdnu. Chcete-li získat kompletní přehled všech odjezdů autobusů do Terst, zadejte prosím datum odjezdu a vyhledávejte na Vivanoda.

Autobusové společnosti Vídeň Terst

Hellö
Hellö
FlixBus
FlixBus
Blablabus
Blablabus
Vyhledávání autobusových jízdenek Vídeň Terst

Vlaky Vídeň Terst

Cestující si samozřejmě mohou vzít do vlaku z Vídeň do Terst zavazadla. Hmotnostní limit není stanoven, ale některé vlakové společnosti omezují množství zavazadel, která si můžete vzít s sebou, a požadují za ně příplatek. Na druhou stranu by velikost zavazadla měla být přiměřená, protože prostor uvnitř vlaku je často omezený.

V závislosti na denní době, kdy cestujete vlakem z Vídeň do Terst, může být rozdíl v ceně. Jízdenky zakoupené mimo špičku jsou levnější než jízdenky zakoupené ve špičce. Abyste získali podrobný přehled o všech cenách, srovnává Vivanoda všechny druhy dopravy mezi Vídeň a Terst.

Pro děti, studenty a seniory cestující vlakem z Vídeň do Terst existují slevy, které se liší v závislosti na typu jízdenky a věku osoby. Když zadáte svůj věk do vyhledávače Vivanoda, zobrazené ceny zohlední případné slevy související s věkem.

Vlakové společnosti z Vídeň do Terst

Trenitalia
Trenitalia
ÖBB
ÖBB
Vyhledávání vlakových jízdenek Vídeň Terst

Lety Vídeň Terst

Letecké společnosti Vídeň Terst

Adria Airways
Adria Airways
Vyhledávání letů Vídeň Terst

Spolujízda Vídeň Terst

Doba trvání společné jízdy mezi Vídeň a Terst závisí také na dopravních podmínkách a trase, kterou řidič zvolí. Spuštěním vyhledávání cen na Vivanoda nyní získáte odhadovanou dobu pro každou dostupnou nabídku spolujízdy.

Průměrné náklady na spolujízdu z Vídeň do Terst závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Vídeň do Terst, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Spolujízda je obecně považována za bezpečnou možnost cestování mezi Vídeň a Terst. Před rezervací cesty je však důležité zkontrolovat recenze a hodnocení řidičů. Doporučujeme také sdílet své osobní údaje pouze s lidmi, kterým důvěřujete.

Platforma pro spolujízdu Vídeň Terst

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Vídeň Terst

Vyhledávací filtry

Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu