Cestujte z Ostrava na Innsbruck

Uspořádejte si výlet Ostrava na Innsbruck v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

3 možností jít od Ostrava na Innsbruck v letadlo, vlak, auto, autobus

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Ostrava
Innsbruck
/
/
  • Získejte sazby
2
Ostrava
Vídeň
Innsbruck
/
/
/
/
  • Získejte sazby
3
Ostrava
Bohumín
Innsbruck
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Ostrava Innsbruck

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost582 km
Přímá linkaAno

Jak cestovat z Ostrava na Innsbruck ?

Stejně jako mnoho cestujících hledáte nejlevnější dopravní nabídky, ze kterých můžete cestovat Ostrava na Innsbruck? Obecně můžete procházet několik webových stránek a trávit hodiny, aniž byste si byli jisti, že byla zvážena všechna dopravní řešení.

Díky vašemu multimodálnímu vyhledávači Vivanoda najdete na stejném webu všechny tarify autobusy, spolujízda, vlaky a lety dostat se Innsbruck, Stačí zadat datum odjezdu Innsbruck pak ať vás Vivanoda hledá. Upřesněte, filtrujte, řaďte podle svých preferencí cestování a poté vyberte Ostrava - Innsbruck nabídka, která vám nejlépe vyhovuje.

Budete používat hlavně vlaky, spolujízda, lety a autobusy Russian Railways, Austrian Airlines, ÖBB, Blablacar, FlixBus, LEO Express, Job Air nebo LEO Express dosáhnout Innsbruck,

Které dopravní společnosti mají jít Ostrava na Innsbruck?

Železniční společnosti
Russian Railways nabízí linku Ostrava-Vídeň vlak z vlakového nádraží Ostrava hlavní nádraží (2 km z centra města) a slouží vlakové stanici Wien Westbahnhof při příjezdu (2.8 km z centra)
ÖBB provozuje linky z Ostrava na Vídeň odjíždějící vlakem Chopin Night Train Ostrava hlavní nádraží se dostanete na vlakové nádraží Wien Westbahnhof (Vídeň Rakousko) a Vídeň-Innsbruck InterCity (IC) vlak z vlakového nádraží Wien Westbahnhof (2.8 km z centra města) a slouží vlakové stanici Innsbruck při příjezdu (1 km z centra)
LEO Express spojuje kolejnice z Ostrava na Bohumín odjíždějící vlakem Ostrava hl. n. se dostanete na vlakové nádraží Bohumin ( Česká Republika)
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Ostrava-Innsbruck (583 km)
Letecké společnosti
Austrian Airlines udělá let z letiště Vienna-Schwechat International VIE se nachází v 18 km centru města Vídeň na Innsbruck (příjezd na letiště Kranebitten INN)
Job Air zajišťuje rotaci z letiště Mosnov Nachází se na severovýchodě města Ostrava, Česká Republika) Vídeň (sloužící letišti Vienna-Schwechat International VIE)
Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů FlixBus zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Ostrava-Svinov na Ostrava a to Vienna VIE (Vídeň Rakousko)
LEO Express je operátor, který vám umožní cestovat po lince mezi městem Ostrava (autobusová zastávka Ostrava střed žel. st. (BUS) na 0.5 km od centra) a města Bohumín tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Bohumín Nachází se asi 0.4 km od centra.

Všechny druhy dopravy Ostrava Innsbruck

Na výlet Ostrava (Česká Republika) na Innsbruck (Tyrol, Rakousko) ve vzdálenosti 582 km si můžete vypůjčit 4 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Ostrava-Innsbruck,
Není možné jít přímo z Ostrava na Innsbruck vlakem bez změny, ale vlaky jezdí po tratích Ostrava-Bohumín a Bohumín-Innsbruck umožňuje celou cestu pouze vlakem.
Vlaky LEO Express to Bohumín opustit vlakové nádraží Ostrava hl. n. na Ostrava, Příjezd naBohumín bude na stanici Bohumin Nachází se cca 0.4 km min.K tomu je nutná korespondence nebo změna Bohumín kde vlak provozovaný společností Russian Railways odejde Innsbruck,
Žádné přímé lety vám nedovolí jít Innsbruck od Ostrava ale je možné provést tuto cestu pouze letadlem s lety Ostrava-Vídeň a Vídeň-Innsbruck
Výjezd Ostrava a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Mosnov OSR 20 km, pro odbavení zavazadel na let Vídeň (letiště Vienna-Schwechat International, Kód IATA: VIE) provozovaný společností Job Air.Z Vídeň, vezměte si další letadlo se Austrian Airlines, které vás dopraví Kranebitten (Innsbruck, Rakousko).
I když není možné provést výlet Ostrava Innsbruck pouze autobusem, existují jiné dopravní prostředky (letadlo], které dokončí cestu Ostrava-Vídeň,
Nalodíte se na autobus FlixBus Ostrava, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Vienna VIE (18 km z Vídeň, Rakousko). Jděte prosím na autobusové nádraží Ostrava-Svinov (na 5.5 km od Ostrava) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Vídeň,
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)