Cestujte z Brno na Gdaňsk

Uspořádejte si výlet Brno na Gdaňsk v autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

3 možností jít od Brno na Gdaňsk v letadlo, auto, autobus

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Brno
Gdaňsk
/
  • Získejte sazby
2
Brno
Varšava
Gdaňsk
/
  • Získejte sazby
3
Brno
Katovice
Gdaňsk
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Brno Gdaňsk

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus
vzdálenost589 km
Přímá linkaAno

Jak je možné jít Brno na Gdaňsk ?

Vybrali jste si Gdaňsk jako cíl pro vaši příští dovolenou nebo víkend, ale nevíte, jak se tam dostat Brno a jak najít to nejlepší Brno na Gdaňsk přepravní nabídky? Procházení několika webových stránek za účelem získání jednoduchých informací a rezervace vaší cesty je vždy velmi únavné.

Budete mít možnost jednorázově vyhledat Vivanoda, váš multimodální plánovač cest v Evropě, všechny ceny za lety, spolujízda a autobusy cestovat do Gdaňsk z Brno Jednoduše zadejte své datum cesty do Gdaňsk a Vivanoda dělá zbytek. Možnosti třídění a filtry jsou k dispozici pro upřesnění vyhledávání.

Cestovat z Brno, lety, spolujízda nebo autobusy LEO Express, Blablacar, OLT Express, LOT Polish Airlines, Ryanair a FlixBus vás vezme Gdaňsk,

Všechny druhy dopravy Brno Gdaňsk

Na výlet Brno (Česká Republika) na Gdaňsk (Polsko) ve vzdálenosti 589 km si můžete vypůjčit 3 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, carpooling a/nebo autobusa podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Brno-Gdaňsk,
Žádná autobusová společnost vám nedovolí provádět Brno-Gdaňsk bez výměny autobusů budete muset jet autobusem Brno-Katovice a Katovice-Gdaňsk,
Nalodíte se na autobus FlixBus nebo LEO Express Brno, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Katowice (0.5 km z Katovice, Polsko). Jděte prosím na autobusové nádraží Brno Hotel Grand (na 1.5 km od Brno) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Katovice,Ja%(dist_unit)sile dorazil Katovice, vezměte další autobus LEO Express, který vás zavede na autobusové nádraží Gdaňsk ( Polsko).
Žádné přímé lety vám nedovolí jít Gdaňsk od Brno, Můžete si vzít letVaršava-Gdaňsk pak udělej zbytek cesty autobus,
Výjezd Varšava a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Frederic Chopin WAW 7.8 km, pro odbavení zavazadel na let Gdaňsk (letiště Rebiechowo, Kód IATA: GDN) provozovaný společností Ryanair, LOT Polish Airlines nebo OLT Express.

Které dopravní společnosti mají jít Brno na Gdaňsk?

Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Brno-Gdaňsk (591 km)
Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů FlixBus zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Brno Hotel Grand na Brno a to Katowice ( Polsko)
LEO Express je operátor, který vám umožní cestovat po tratích mezi městem Brno (autobusová zastávka Brno Zvonařka na 1.9 km od centra) a města Katovice tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Katowice Nachází se asi 0.5 km od centra. a od autobusového nádraží Katowice na Katovice a to Gdańsk ( Polsko)
Letecké společnosti
Ryanair udělá let z letiště Warsaw Modlin WMI se nachází v 35 km centru města Varšava na Gdaňsk (příjezd na letiště Rebiechowo GDN)
LOT Polish Airlines zajišťuje rotaci z letiště Frederic Chopin Nachází se na severovýchodě města Varšava, Polsko) Gdaňsk (sloužící letišti Rebiechowo GDN)
OLT Express provozuje let z letiště Frederic Chopin WAW se nachází v 7.8 km centru města Varšava na Gdaňsk (příjezd na letiště Rebiechowo GDN)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)