Cestujte z Duisburg na Brno

Uspořádejte si výlet Duisburg na Brno v vlak, autobus, carpooling

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

4 možností jít od Duisburg na Brno v vlak, auto, autobus

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Duisburg
Praha
Brno
/
/
  • Získejte sazby
2
Duisburg
Drážďany
Brno
/
/
  • Získejte sazby
3
Duisburg
Berlín
Brno
/
/
/
  • Získejte sazby
4
Duisburg
Brno
  • Získejte sazby

Cestovat Duisburg Brno

Způsoby dopravycarpooling, autobus, vlak
vzdálenost742 km
Přímá linkaNe

Jak cestovat z Duisburg na Brno ?

Brno je vaše další prázdninová destinace, ale zajímá vás, jak tam jet a jak je možné získat nejlevnější Duisburg na Brno dopravní nabídky? Obvykle to není snadný úkol a budete muset procházet více webů, abyste mohli porovnat všechny nabídky.

Budete mít možnost jednorázově vyhledat Vivanoda, váš multimodální plánovač cest v Evropě, všechny ceny za vlaky, spolujízda a autobusy cestovat do Brno z Duisburg Stačí zadat datum odjezdu Brno pak ať vás Vivanoda hledá. Chcete-li vyhledávání upřesnit podle svých preferencí, použijte dostupné filtry a možnosti řazení.

Chcete-li dosáhnout cíle z Duisburg, budete cestovat s Deutsche Bahn, FlixBus, Blablacar, Hellö, ADAC PostBus, LEO Express nebo FlixTrain do autobusy, spolujízda nebo vlaky,

Všechny druhy dopravy Duisburg Brno

Na výlet Duisburg (Severní Porýní-Vestfálsko, Německo) na Brno (Česká Republika) ve vzdálenosti 742 km si můžete vypůjčit 3 způsobů dopravy, případně kombinování carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Žádná autobusová společnost vám nedovolí provádět Duisburg-Brno bez výměny autobusů budete muset jet autobusem Duisburg-Berlín a Berlín-Brno,
Nalodíte se na autobus FlixBus nebo ADAC PostBus Duisburg, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (9.3 km z Berlín, Německo). Jděte prosím na autobusové nádraží Duisburg (na 0.5 km od Duisburg) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Berlín,Ja%(dist_unit)sile dorazil Berlín, vezměte další autobus FlixBus nebo Hellö, který vás zavede na autobusové nádraží Brno ( Česká Republika).
Není možné jít přímo z Duisburg na Brnobez změny. Můžete si vzít vlakDuisburg-Berlín a použití autobus do cíle.
Vlaky FlixTrain to Berlín opustit vlakové nádraží Duisburg Hbf na Duisburg, Příjezd naBerlín bude na stanici Berlin Hauptbahnhof Nachází se cca 2.8 km min.
Blablacar je hlavní platformou spolujízdy v Evropě, kde jezdí řidiči Drážďany-Brno může vás vzít jako cestujícího a budete kombinovat s cestou do vlak pokrýt celou cestu.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)