Cestujte z Kodaň na Karlovy Vary

Uspořádejte si výlet Kodaň na Karlovy Vary v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Kodaň na Karlovy Vary v letadlo, vlak, auto, autobus

  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Kodaň
Praha
Karlovy Vary
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Kodaň Karlovy Vary

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost606 km
Přímá linkaNe

Jak jít od Kodaň na Karlovy Vary?

Nabízíme 1 tras vlak, autobus, carpooling, letadlo připravit si cestu Kodaň Karlovy Vary, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, autobus, carpooling, letadlo).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Kodaň Karlovy Varykliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Kodaň a Karlovy Vary na mapě i na trase Kodaň Karlovy Vary a různé body korespondence (Autobusové nádraží Karlovy Vary (Terminál), Letiště Copenhagen, Stanice Copenhagen) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Karlovy Vary

Všechny druhy dopravy Kodaň Karlovy Vary

Na výlet Kodaň (Dánsko) na Karlovy Vary (Česká Republika) ve vzdálenosti 606 km si můžete vypůjčit 4 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
I když není možné provést výlet Kodaň Karlovy Vary pouze autobusem, existují jiné dopravní prostředky (letadlo], které dokončí cestu Praha-Karlovy Vary,
Nalodíte se na autobus FlixBus Praha, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Karlovy Vary (Terminál) (0.6 km z Karlovy Vary, Česká Republika). Jděte prosím na autobusové nádraží UAN Florenc Praha (Prague) (na 1.5 km od Praha) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Karlovy Vary,
Žádné přímé lety vám nedovolí jít Karlovy Vary od Kodaň, Můžete si vzít letKodaň-Praha pak udělej zbytek cesty autobus,
Výjezd Kodaň a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Copenhagen CPH 8 km, pro odbavení zavazadel na let Praha (letiště Prague Ruzyne, Kód IATA: PRG) provozovaný společností SAS - Scandinavian Airlines, Norwegian Air Shuttle, Czech Airlines nebo Cimber Air.
Není možné jít přímo z Kodaň na Karlovy Varybez změny. Můžete si vzít vlakKodaň-Praha a použití autobus do cíle.
Vlaky CityNightLine Orion Deutsche Bahn to Praha opustit vlakové nádraží Copenhagen na Kodaň, Příjezd naPraha bude na stanici Prague hlavní nádraží Nachází se cca 1.8 km min.
Blablacar je hlavní platformou spolujízdy v Evropě, kde jezdí řidiči Praha-Karlovy Vary může vás vzít jako cestujícího a budete kombinovat s cestou do vlak pokrýt celou cestu.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)