Cestujte z Miloš na Patras

Uspořádejte si výlet Miloš na Patras v vlak, autobus, trajekt, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Miloš na Patras v letadlo, trajekt, vlak, autobus

  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Miloš
Atény
Patras
/
  • Získejte sazby

Cestovat Miloš Patras

Způsoby dopravyletadlo, trajekt, autobus, vlak
vzdálenost291 km
Přímá linkaNe

Jak jít od Miloš na Patras?

Námořní společnosti
Lodě Aigaion Pelagos poskytují námořní spojení mezi přístavem Milos a to Atény (Athens Piraeus E6 na 7.4 km z města)
Aegean Speed Lines trajekty dělají křižovatku mezi Miloš a Atény kde budou sloužit přístavům Milos a Athens Piraeus E1 3.2 km a 9.1 km od centra jejich měst.
Lodě Zante Ferries provozují námořní spojení mezi přístavem Milos a to Atény (Athens Piraeus E6 na 7.4 km z města)
Lodě LANE Sea Line poskytují námořní spojení mezi Miloš a Atény kde budou sloužit přístavům Milos a Athens Piraeus E1 3.2 km a 9.1 km od centra jejich měst.
Sea Jets trajekty dělají křižovatku mezi přístavem Milos a to Atény (Athens Piraeus E1 na 9.1 km z města)
Železniční společnosti
TrainOSE nabízí linky Atény-Kiato vlak z vlakového nádraží Athens International Airport / Διεθνής Αερολιμένας Αθηνών  (21 km z centra města) a slouží vlakové stanici Kiato / Κιάτο při příjezdu (1.3 km z centra) a z Kiato na Patras odjíždějící vlakem Kiato / Κιάτο se dostanete na vlakové nádraží Patra (Západní Řecko Řecko)
Autobusové společnosti
TrainOSE poskytuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Athens International Airport / Διεθνής Αερολιμένας Αθηνών  na Atény a to Kiato / Κιάτο ( Řecko) a mezi městem Kiato (autobusová zastávka Kiato / Κιάτο na 1.3 km od centra) a města Patras tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Patra Nachází se asi 0.5 km od centra.
Letecké společnosti
Olympic Air udělá let z letiště Milos MLO se nachází v 6.8 km centru města Miloš na Atény (příjezd na letiště Eleftherios Venizelos International ATH)

Všechny druhy dopravy Miloš Patras

Na výlet Miloš (Kykladské ostrovy, Řecko) na Patras (Západní Řecko, Řecko) ve vzdálenosti 291 km si můžete vypůjčit 4 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, trajekt, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Není možné jít přímo z Miloš na Patrasbez změny. Můžete si vzít vlakAtény-Kiato a použití letadlo a/nebo autobus do cíle.
Vlaky TrainOSE to Kiato opustit vlakové nádraží Athens International Airport / Διεθνής Αερολιμένας Αθηνών  na Atény, Příjezd naKiato bude na stanici Kiato / Κιάτο Nachází se cca 1.3 km min.
I když není možné provést výlet Miloš Patras pouze autobusem, existují jiné dopravní prostředky (letadlo a/nebo vlak], které dokončí cestu Kiato-Patras,
Nalodíte se na autobus TrainOSE Kiato, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Patra (0.5 km z Patras, Řecko). Jděte prosím na autobusové nádraží Kiato / Κιάτο (na 1.3 km od Kiato) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Patras,
Neexistuje žádný přímý přechod Miloš Patrasbudete muset použít jiné prostředky (vlak a/nebo autobus) kombinovat s trajektem, aby bylo možné dokončit plavbu po moři Miloš-Atény,
Pustíte se do přístavu Milos na 3.2 km z Milošna palubě lodi Aigaion Pelagos, Aegean Speed Lines, Zante Ferries, LANE Sea Line nebo Sea Jets. Loď bude kotvit v přístavuAthens Piraeus E1 na 9.1 km od Atény, Doporučujeme vám jít do přístavuMiloš pro stravování jeden až dvě hodiny před časem uvedeným na vaší rezervaci.
Žádné přímé lety vám nedovolí jít Patras od Miloš, Můžete si vzít letMiloš-Atény pak udělej zbytek cesty vlak a/nebo autobus,
Výjezd Miloš a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Milos MLO 6.8 km, pro odbavení zavazadel na let Atény (letiště Eleftherios Venizelos International, Kód IATA: ATH) provozovaný společností Olympic Air.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)