Cestujte z Miloš na Heraklion

Uspořádejte si výlet Miloš na Heraklion v trajekt, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

2 možností jít od Miloš na Heraklion v letadlo, trajekt

 • Vyberte požadovanou trasu
 • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Miloš
Heraklion
 • Získejte sazby
2
Miloš
Santorini
Heraklion
/
 • Získejte sazby

Cestovat Miloš Heraklion

Způsoby dopravyletadlo, trajekt
vzdálenost170 km
Přímá linkaAno

Jak je možné jít Miloš na Heraklion ?

Plánujete výlet Miloš na Heraklion a stejně jako mnoho cestujících hledáte nejlepší a nejlevnější způsob dopravy, mezi nimiž cestujete Miloš Heraklion? Procházení několika webových stránek za účelem získání jednoduchých informací a rezervace vaší cesty je vždy velmi únavné.

U Vivanody, jedinečného plánovače cest, který porovnává a kombinuje lety a trajekt jít do Heraklion z Miloš, ušetříte čas a peníze! Jednoduše zadejte své datum cesty do Heraklion a Vivanoda dělá zbytek. Upřesněte, filtrujte, řaďte podle svých preferencí cestování a poté vyberte Miloš - Heraklion nabídka, která vám nejlépe vyhovuje.

Chcete-li dosáhnout cíle z Miloš, budete cestovat s Zante Ferries, Sea Jets, Hellenic Seaways, Aegean Airlines, LANE Sea Line, ANEK Lines nebo Olympic Air do trajekt nebo lety,

Všechny druhy dopravy Miloš Heraklion

Přečtěte si více informací o každém dopravním prostředku:

Miloš na Heraklion trajekt

Naloďování trajektů do Heraklion z přístavu Miloš je nezapomenutelný zážitek, díky kterému budete rádi cestovat trajektem. Na rozdíl od jiných dopravních prostředků přináší cestování trajektem pocit dovolené z odletového přístavu Miloš díky mnoha zařízením najdete na palubě lodí provozovaných ANEK Lines. Vivanoda zobrazí všechny nabídky trajektů od různých společností, aby vám pomohl získat nejnižší Miloš Heraklion trajektové ceny.

Miloš trajektové terminály

Musíte dorazit do přístavu Milošv dostatečném předstihu. Tentokrát se obraťte na svou společnost ANEK Lines. Po uplynutí této doby vám může společnost odmítnout nastoupit na palubu. Na Miloš, předložte své doklady o odsazení (pas) a číslo souboru rezervace na přepážkách ANEK Lines. Pokud řídíte, bude registrace provedena přímo z vašeho vozidla.
 • Milos
 • Milos

Heraklion trajektové terminály

 • Heraklion

Na co trajektové společnosti plují Heraklion z Miloš?

Existuje jedna trajektová společnost, která propojuje Miloš na Heraklion: ve výsledcích vyhledávání se zobrazí všechny tarify ANEK Lines.

ANEK Lines Miloš Heraklion

Proč cestovat trajektem z Miloš na Heraklion?

 • Pokud máte děti, nenajdete jiné způsoby dopravy, které jsou tak příjemné jako trajekt, ze kterého se dostanete Miloš na Heraklion s vaší rodinou.
 • Vezměte si neomezené množství zavazadel Když nastoupíte na Miloš na trajektu ANEK Lines máte svobodu brát tolik zavazadel, kolik chcete, pokud je ve vašem vozidle.
 • Řízení vozidla je opravdu únavné a vyžaduje ostražitost, ale křižovatka je klidná a tichá. Nepochybně vystoupíte Heraklion úplně uvolněné.

Levné lety z Miloš na Heraklion

Které letecké společnosti provozují lety na Miloš Heraklion výlet?

Na této trase si můžete vybrat mezi 0 leteckými společnostmi: Olympic Air nebo Aegean Airlines.
Olympic Air Miloš HeraklionAegean Airlines Miloš Heraklion

Příletové letiště v Heraklion

 • HER N. Kazantzakis

Které dopravní společnosti mají jít Miloš na Heraklion?

Námořní společnosti
Lodě Zante Ferries poskytují námořní spojení mezi přístavem Milos a to Santorini (Santorini na 3 km z města)
Hellenic Seaways trajekty dělají křižovatku mezi Santorini a Heraklion kde budou sloužit přístavům Santorini a Heraklion 3 km a 1.6 km od centra jejich měst.
Lodě Sea Jets provozují námořní spojení mezi přístavem Milos a to Santorini (Santorini na 3 km z města) a mezi Santorini a Heraklion kde budou sloužit přístavům Santorini a Heraklion 3 km a 1.6 km od centra jejich měst.
Lodě ANEK Lines poskytují námořní spojení mezi přístavem Milos a to Heraklion (Heraklion na 1.6 km z města)
LANE Sea Line trajekty dělají křižovatku mezi Miloš a Santorini kde budou sloužit přístavům Milos a Santorini 3.2 km a 3 km od centra jejich měst.
Letecké společnosti
Olympic Air udělá let z letiště Thira JTR se nachází v 1.8 km centru města Santorini na Heraklion (příjezd na letiště N. Kazantzakis HER)
Aegean Airlines zajišťuje rotaci z letiště Thira Nachází se na severovýchodě města Santorini, Řecko) Heraklion (sloužící letišti N. Kazantzakis HER)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)