Cestování trajektem z Francie do Anglie

Cestování trajektem z Francie do Anglie je skvělou volbou! Trajekty Francie Anglie provozuje 5 lodních společností (DFDS Seaways, P&O Ferries, Norfolk Line, Brittany Ferries nebo Condor Ferries), které obsluhují přístavy Caen, Le Havre, Newhaven, Dieppe, Weymouth, Poole a Saint-Malo.

Chcete-li mít jistotu, že najdete levnou lodní jízdenku Francie Anglie, doporučujeme použít náš vyhledávač, který porovnává nabídky, ceny a jízdní řády společností DFDS Seaways, P&O Ferries, Norfolk Line, Brittany Ferries a Condor Ferries.

Nejrychlejší přejezd trvá 1 hodin 30 min (Calais - Dover) na vzdálenost 42 km a nejdelší 8 hodin 50 min (Saint-Malo - Portsmouth) na vzdálenost 250 km.

Trajekt Francie Anglie v číslech

Země
Francie
Spojené Království
Počet přejezdů
64 přejezdů denně
Počet přístavů
14
Počet trajektových spojení
12
Počet trajektových společností
5
Vyhledávání trajektů
Hledání a rezervace ubytování

Nejoblíbenější trajektové přejezdy Francie Anglie

Vyhledejte na Vivanoda nejlevnější, nejdelší a nejčastější trajekty Francie Anglie. Porovnejte nabídky DFDS Seaways, P&O Ferries, Norfolk Line, Brittany Ferries a Condor Ferries a rezervujte si trajektovou jízdenku Francie Anglie.

Všechny trasy trajektů Francie Anglie

Hledáte trajekt z Francie do Anglie? Objevte nejoblíbenější trasy, které umožňují plavbu mezi těmito různými regiony. Ať už se chcete dostat na ostrovy, do historických přístavů nebo na malebné pláže, trajekty představují pohodlný a komfortní způsob cestování mezi Francie a Anglie. Pohodlné kajuty, restaurace na palubě, kina, aktivity pro děti... trajekty společností Condor Ferries, Brittany Ferries, Norfolk Line, P&O Ferries nebo DFDS Seaways nabízejí vynikající vybavení a služby pro celou rodinu.

Pro naplánování cesty trajektem do Calais, Dover, Dunkerque, Cherbourg, Portsmouth nebo Roscoff použijte náš nástroj pro porovnání cen a najděte nejlepší nabídky trajektových jízdenek Francie Anglie, které vám ušetří čas i peníze. Pomocí našeho snadno použitelného srovnávače cen můžete najít nabídky a jízdní řády od řady trajektových společností včetně DFDS Seaways, P&O Ferries, Norfolk Line, Brittany Ferries nebo Condor Ferries. Určitě se najde nabídka, která bude vyhovovat vašim potřebám a rozpočtu. Vyhledávejte z 12 trajektových tras mezi Francie a Anglie!

Vyhledávání trajektů
Hledání a rezervace ubytování
None
None
None
None