Doporučená trasa
Hirtshals
Přímá cesta trajekt do Larvik
Larvik
Viz ceny
Alternativní trasy
Hirtshals
Cesta trajekt do Kristiansand
Kristiansand
Cesta vlak do Larvik
Larvik
Viz ceny
Hirtshals
Cesta trajekt do Kristiansand
Kristiansand
Cesta lety, vlak do Oslo
Oslo
Cesta vlak do Larvik
Larvik
Viz ceny

Jak se dostat trajektem z Hirtshals do Larvik ?

Hledáte ideální trajektovou jízdenku z Hirtshals do Larvik? Jste na správném místě. Plavba trajektem z Hirtshals do Larvik je pohodlný a příjemný způsob cestování.

Víme, že plánování cesty trajektem z Hirtshals do Larvik může být stresující, a proto děláme vše pro to, abyste si mohli rezervovat trajekt z Hirtshals do Larvik co nejrychleji a nejsnadněji.

S naší snadno použitelnou platformou Vivanoda můžete porovnat ceny, trasy a služby různých trajektových společností, jako jsou Color Line nebo Fjord Line. Můžete tak najít nejlepší nabídku trajektové jízdenky Hirtshals Larvik, která bude vyhovovat vašim potřebám a rozpočtu, ať už cestujete sami, v páru nebo s rodinou.

Většina lodí Color Line nabízí na palubě vybavení, jako jsou kajuty, restaurace, obchody, Wi-Fi a další. Často také nabízejí zařízení pro osoby se sníženou pohyblivostí.

Chcete-li najít nejlepší nabídky trajektů z Hirtshals do Larvik, jednoduše zadejte data své cesty a spusťte vyhledávání na Vivanoda.

Informace o trajektech z Hirtshals do Larvik

Přístav odjezdu
Hirtshals
Dánsko
Přístav příjezdu
Larvik
Norsko
Vzdálenost
164 km
Trajektové společnosti
Color Line, Fjord Line
Četnost přejezdů
14 přejezdů týdně
Minimální doba přejezdu
3 hodin 50 min
Vyhledávání trajektů
Hledání a rezervace ubytování

Trajekt Hirtshals Larvik: ceny, jízdní řády a doba trvání

Jízdenky na trajekt z Hirtshals do Larvik se pohybují od 888 Kč pro jednu osobu, pokud cestujete bez auta, do 6343 Kč, pokud cestujete s autem. Průměrná cena, kterou jsme zaznamenali na trase Hirtshals - Larvik, je 2271 Kč. Průměrná doba plavby trajektem z Hirtshals do Larvik je 3 hodin 45 min. Nejpomalejším trajektům trvá cesta do Larvik 3 hodin 45 min, zatímco nejrychlejší lodě dorazí do Larvik za 3 hodin 45 min. První trajekt vyplouvá z přístavu Hirtshals ve 12:45. Poslední loď do Larvik vyplouvá z přístavu Hirtshals ve 22:15.

Průměrná cena přejezdu trajektem z Hirtshals do Larvik.
2271 Kč
Cenové rozpětí trajektů z Hirtshals do Larvik (nejnižší cena pro 1 cestujícího a nejvyšší cena pro 1 cestujícího a auto)
888 Kč - 6343 Kč
Průměrná doba přejezdu Hirtshals Larvik
3 hodin 45 min
Čas odjezdu prvního trajektu do Larvik
12:45
Čas odjezdu posledního trajektu do Larvik
22:15
Čas příjezdu prvního trajektu do Larvik
02:00
Čas příjezdu posledního trajektu do Larvik
16:30

Proč jet trajektem z Hirtshals do Larvik?

Ať už cestujete sami, v páru nebo s rodinou, trajekt z Hirtshals do Larvik může být pohodlnou a příjemnou možností, jak se dostat do Larvik. Zde jsou 3 důvody, proč si myslíme, že trajekt z Hirtshals do Larvik je ideální způsob cestování.

Vezměte si s sebou neomezené množství zavazadel
U vlaku, autobusu nebo letadla se často uplatňuje limit 1 bezplatného zavazadla a každé další zavazadlo generuje další náklady. Na trajektu Hirtshals Larvik si můžete vzít libovolné množství zavazadel v rámci kapacity vašeho vozidla. Pokud cestujete bez auta, budete mít po celou dobu cesty do Larviku omezený pohyb. Doporučujeme však zeptat se posádky Color Line, protože cestujícím jsou často k dispozici skříňky na zavazadla, kam si mohou během plavby svá zavazadla uložit.
Je to mnohem méně nudné než v letadle
Pokud porovnáte rychlost, letadlo je určitě nejrychlejší způsob, jak se dostat z Hirtshalsu do Larviku. Být dlouhé hodiny připoután k sedadlu však není vždy příjemné. Naopak během plavby Hirtshals-Larvik na trajektu Color Line máte naprostou volnost v aktivitách, můžete jíst, procházet se, bavit se nebo odpočívat. Letadlo vám nikdy neposkytne tolik služeb během cesty.
Užijte si velmi pozorný personál
Personál Color Line vám bude k dispozici od okamžiku, kdy loď opustí Hirtshals, až do okamžiku, kdy opustí Larvik. Na lodi najdete "informační místo", většinou na hlavní palubě.

Které společnosti provozují přepravu mezi Hirtshals a Larvik?

Pokud chcete cestovat mezi Hirtshals a Larvik trajektem, můžete si vybrat z několika společností, včetně Color Line, které provozují pravidelné linky mezi oběma městy. Více informací o různých trajektových společnostech na této trase a jejich časech odjezdů najdete zde.

Color Line Hirtshals Larvik
Color Line
Color Line je norská trajektová společnost se sídlem v Oslu, která provozuje dopravu mezi Norskem a Švédskem. Na Vivanoda můžete porovnat ceny letenek Hirtshals-Larvik a rezervovat si jízdenku Color Line mezi Hirtshals a Larvik. Color Line provozuje 14 přejezdů týdně do Larvik z Hirtshals a doba jízdy je 3 hodin 50 min. Více informací o společnosti Color Line
3 hodin 50 min
14 přejezdů týdně

Odkud vyplouvají trajekty v Hirtshals? Kam připlouvají lodě v Larvik?

Přístav odjezdu v Hirtshals

Trajekty Color Line vyplouvají do Larvik z následujících přístavů v Hirtshals:

Hirtshals
Mapa

Přístav příjezdu v Larvik

Lodě společnosti Color Line připlouvají do Larvik z následujících přístavů:

Larvik
Mapa
Další alternativní plavby z Hirtshals do Larvik
Vyhledávání trajektů
Hledání a rezervace ubytování

FAQ (ČASTO KLADENÉ OTÁZKY)

Pokud pojedete trajektem z Hirtshals do Larvik, bude vám cesta dlouhá 164 km mezi Hirtshals a Larvik trvat nejméně 3 hodin 50 min.

To často závisí na ročním období (v zimě je mezi Hirtshals a Larvik méně přejezdů) a na trajektové společnosti (Color Line). V současné době se mezi Hirtshals a Larvik uskuteční 14 přejezdů týdně.

Mezi Hirtshals a Larvik jezdí 1 trajektových společností: Color Line.

Ano, zcela jistě, přímé přejezdy nabízí Color Line, Fjord Line.

Před rezervací si porovnejte ceny Color Line, Fjord Line na našich webových stránkách Vivanoda. Poté si vybraný přejezd snadno a bezpečně rezervujte na stránkách našeho partnera.

Pokud chcete změnit nebo zrušit svou rezervaci trajektu Hirtshals Larvik, můžete tak snadno učinit u našeho partnera, který spravuje vaši rezervaci. Vezměte prosím na vědomí, že v závislosti na tarifních podmínkách jsou některé jízdenky nevratné nebo nezměnitelné. Je důležité, abyste to při rezervaci jízdenky vzali v úvahu.

Během cesty mezi Hirtshals a Larvik urazíte 164 km.

Ceny lodních lístků z Hirtshals do Larvik se pohybují od 888 Kč za nejnižší cenu až po 6343 Kč za nejvyšší cenu. Průměrná cena, kterou jsme zaznamenali, byla 2271 Kč.

První trajekt z Hirtshals odjíždí ve 12:45 do Larvik.

Poslední trajekt do Larvik obvykle vyplouvá z Hirtshals ve 22:15.

Jak vypadá přejezd trajektem z Hirtshals do Larvik?

Pokud jedete trajektem poprvé, není snadné si představit, jak vypadá námořní přejezd z Hirtshals do Larvik. Abychom vám pomohli ponořit se do atmosféry plavby trajektem Color Line nebo Fjord Line, vysvětlíme vám jednotlivé fáze cesty od nalodění v Hirtshals až po vylodění v Larvik. Najdete zde také praktické informace o Hirtshals a Larvik.

Připravenost k nalodění v Hirtshals

Než se vydáte na cestu trajektem z Hirtshals do Larvik, zde je několik kroků, které je třeba učinit před nástupem na loď:

  • Čas příjezdu do přístavu Hirtshals / Do trajektového terminálu Hirtshals byste měli dorazit v časovém limitu stanoveném společností Color Line. Po uplynutí této doby vám společnost může odmítnout nástup na palubu.
  • Odbavení na přejezd Hirtshals - Larvik / V Hirtshals předložte u pokladen společnosti Color Line na trajektovém terminálu Hirtshals své doklady totožnosti (cestovní pas nebo občanský průkaz) a číslo rezervace. Při cestě autem je postup stejný, ale přímo z odbavovacích pruhů. Zůstanete sedět ve svém vozidle.
  • Nástup na trajekt do Larvik / Z terminálu trajektů v Hirtshals vás budou vysílané hlasové zprávy vyzývat k nástupu na trajekt. Pokud cestujete autem, pracovníci společnosti Color Line vám poskytnou pokyny k nástupu a zaparkování vašeho vozidla na lodi.

Přejezd z Hirtshals do Larvik: na palubě lodi...

Na palubě lodi Color Line si můžete vybrat aktivity podle svých preferencí! Zatímco někteří lidé budou mít tendenci relaxovat v útulném salónku, jiní budou chtít nakupovat v buticích nebo se najíst v samoobslužné restauraci.

Larvik je na dohled, vylodění se blíží!

Na závěr naleznete několik informací o vylodění trajektu v Larvik:

  • Trajekt vplouvá do přístavu Larvik / Po zakotvení trajektu se budete moci vrátit do lodní garáže. Nemá smysl spěchat. Mezitím vám doporučujeme vychutnat si příjezd do Larvik z venkovní paluby.
  • Opusťte svou kajutu. / Pokud jste cestovali z Hirtshals do Larvik v pohodlné kajutě, budete muset kajutu opustit přibližně půl hodiny před příjezdem do Larvik.
  • Opusťte loď a Larvik je váš / Jakmile jsou vrata otevřená, můžete se z obrovské garáže trajektu dostat poměrně rychle. Jako chodec se dostanete ven ještě rychleji. V Larvik nelze vyloučit celní kontrolu. Konečně opouštíte přístav a Larvik na vás čeká!

Vyhledávací filtry

Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu