Cestování trajektem do Lotyšsko

Cestování do Lotyšsko trajektem je skvělá volba! Lotyšsko obsluhuje 2 lodních společností (Tallink nebo Stena Line). Tyto společnosti provozují 4 trajektových linek do Lotyšsko a obsluhují přístavy Stockholm, Riga, Lubeck, Liepaja, Ventspils a Nynashamn.

Abyste měli jistotu, že najdete levnou trajektovou jízdenku do Lotyšsko, doporučujeme použít náš vyhledávač, který porovnává nabídky, ceny a dostupnost společností Tallink a Stena Line.

S celkovou frekvencí více než 4 přejezdů denně v závislosti na ročním období z 3 zemí (Švédsko, Lotyšsko a Německo) máte mnoho možností, jak naplánovat svou plavbu trajektem do Lotyšsko.

Nejrychlejší přejezd trvá 8 hodin 30 min (Nynashamn - Ventspils) se vzdáleností 272 km a nejdelší 26 hodin (Lubeck - Liepaja) se vzdáleností 716 km.

Trajekty do Lotyšsko v číslech

Země
Švédsko
Lotyšsko
Německo
Počet přejezdů
4 přejezdů denně
Počet přístavů
6
Počet trajektových spojení
4
Počet trajektových společností
2
Vyhledávání trajektů
Hledání a rezervace ubytování

Důležité trajektové přejezdy do Lotyšsko

Vyhledejte na Vivanoda nejrychlejší, nejdelší nebo nejčastější trajekty do Lotyšsko. Porovnejte nabídky společností Tallink a Stena Line a rezervujte si jízdenku do Lotyšsko.

Nejoblíbenější trajektové trasy do Lotyšsko

Hledáte trajekt do Lotyšsko? Objevte nejoblíbenější trasy, které umožňují plavbu mezi různými částmi země i do zahraničí. Ať už se chcete dostat na ostrovy, do historických přístavů nebo na malebné pláže, trajekty představují pohodlný a komfortní způsob cestování po Lotyšsko.

Oblíbené trasy trajektů ve Lotyšsko zahrnují destinace jako Stockholm, Riga, Lubeck, Liepaja, Ventspils a Nynashamn a mnoho dalších. Moderní trajekty ve Lotyšsko nabízejí skvělé vybavení a služby, od pohodlných kajut po palubní restaurace a aktivity pro celou rodinu.

Použijte náš nástroj pro porovnání cen jízdenek, abyste našli nejlepší nabídky trajektových jízdenek do Lotyšsko a naplánovali si cestu. Pomocí našeho snadno použitelného vyhledávače můžete najít nabídky a jízdní řády několika trajektových společností, včetně společností Tallink nebo Stena Line. Určitě zde najdete nabídku, která bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám a rozpočtu. Prohledejte všech 4 trajektových tras!

Lodě do Lotyšsko z Švédsko

Stockholm Švédsko
Riga Lotyšsko
 • Tallink Stockholm Riga
  Tallink
  7 přejezdů týdně
  17 hodin
  442 km
Nynashamn Švédsko
Ventspils Lotyšsko
 • Stena Line Nynashamn Ventspils
  Stena Line
  12 přejezdů týdně
  8 hodin 30 min
  272 km

Lodě do Lotyšsko z Německo

Lubeck Německo
Liepaja Lotyšsko
 • Stena Line Lubeck Liepaja
  Stena Line
  5 přejezdů týdně
  26 hodin
  716 km
Lubeck Německo
Ventspils Lotyšsko
 • Stena Line Lubeck Ventspils
  Stena Line
  788 km
Vyhledávání trajektů
Hledání a rezervace ubytování

Časté dotazy k cestování trajektem do Lotyšsko

Jednoduše vyhledejte trajekty do Lotyšsko na Vivanoda mezi 4 nabízenými trasami a porovnejte ceny. Nakonec si vyberte požadovaný trajektový přejezd a rezervujte si ho.

Do Lotyšsko jezdí 2 trajektových společností: Tallink a Stena Line...

Nejoblíbenějšími trajektovými trasami pro cestující jsou Stockholm-Riga, Lubeck-Liepaja, Lubeck-Ventspils a Nynashamn-Ventspils.

Všechny přístavy s trajektovým spojením ve Lotyšsko

Všechny země s trajektovým spojením do Lotyšsko

None
None
None
None