Cestování trajektem do Tunisko

Cestování do Tunisko trajektem je skvělá volba! Tunisko obsluhuje 4 lodních společností (Grimaldi Lines, Grandi Navi Veloci, CTN Tunisia Ferries nebo Corsica Linea). Tyto společnosti provozují 6 trajektových linek do Tunisko a obsluhují přístavy Trapani, Tunis, Janov, Palermo, Salerno, Marseille a Civitavecchia.

Abyste měli jistotu, že najdete levnou trajektovou jízdenku do Tunisko, doporučujeme použít náš vyhledávač, který porovnává nabídky, ceny a dostupnost společností Grimaldi Lines, Grandi Navi Veloci, CTN Tunisia Ferries a Corsica Linea.

S celkovou frekvencí více než 3 přejezdů denně v závislosti na ročním období z 3 zemí (Itálie, Tunisko a Francie) máte mnoho možností, jak naplánovat svou plavbu trajektem do Tunisko.

Nejrychlejší přejezd trvá 10 hodin (Palermo - Tunis) se vzdáleností 317 km a nejdelší 27 hodin (Civitavecchia - Tunis) se vzdáleností 605 km.

Trajekty do Tunisko v číslech

Země
Itálie
Tunisko
Francie
Počet přejezdů
3 přejezdů denně
Počet přístavů
7
Počet trajektových spojení
6
Počet trajektových společností
4
Vyhledávání trajektů
Hledání a rezervace ubytování

Důležité trajektové přejezdy do Tunisko

Vyhledejte na Vivanoda nejrychlejší, nejdelší nebo nejčastější trajekty do Tunisko. Porovnejte nabídky společností Grimaldi Lines, Grandi Navi Veloci, CTN Tunisia Ferries a Corsica Linea a rezervujte si jízdenku do Tunisko.

Trasy trajektů do Tunisko

Pokud plánujete cestu do Tuniska, jednou z nejpohodlnějších a nejpříjemnějších možností je trajekt. Kromě toho, že trajekt představuje jedinečný zážitek z cestování, je také pohodlným a ekonomickým způsobem dopravy po zemi. Zde je několik užitečných informací o cestování trajektem v Tunisku.

Za prvé, v Tunisku je několik přístavů, kde se můžete nalodit na trajekt. Nejoblíbenějšími přístavy jsou Tunis, La Goulette, Sousse a Zarzis. Hlavními trajektovými společnostmi jsou CTN (Compagnie Tunisienne de Navigation) a Corsica Linea.

Tunisko s Evropou spojuje několik trajektových linek, například linka Tunis-Marseille, linka Tunis-Ženeva a linka Tunis-Palermo. Tyto linky provozují společnosti CTN a Corsica Linea. Existují také trajektové linky spojující Tunisko s dalšími zeměmi Maghrebu, zejména s Libyí a Alžírskem.

Trajekty v Tunisku jsou moderní a pohodlné, s mnoha zařízeními pro cestující. Můžete očekávat soukromé kajuty, restaurace, obchody a odpočinkové zóny.

Pokud cestujete trajektem v Tunisku, musíte se do přístavu dostavit alespoň dvě hodiny před odjezdem, abyste mohli vyřídit formality spojené s nástupem na palubu. Budete si také muset vzít platný cestovní pas nebo občanský průkaz.

Pokud jde o ceny jízdného, cena trajektových lístků v Tunisku závisí na trajektové lince, trajektové společnosti a typu zvolené kabiny. Ceny se mohou značně lišit, ale obecně jsou poměrně přijatelné.

A konečně, pokud chcete prozkoumat Tunisko trajektem, můžete se vydat do mnoha oblíbených destinací, jako je ostrov Djerba, město Sousse a letovisko Hammamet. Tunisko je také plné fascinujících historických a kulturních památek, jako jsou ruiny Kartága a tuniská medina.

Vyhledávání trajektů
Hledání a rezervace ubytování

Nejoblíbenější trajektové trasy do Tunisko

Hledáte trajekt do Tunisko? Objevte nejoblíbenější trasy, které umožňují plavbu mezi různými částmi země i do zahraničí. Ať už se chcete dostat na ostrovy, do historických přístavů nebo na malebné pláže, trajekty představují pohodlný a komfortní způsob cestování po Tunisko.

Oblíbené trasy trajektů ve Tunisko zahrnují destinace jako Trapani, Tunis, Janov, Palermo, Salerno, Marseille a Civitavecchia a mnoho dalších. Moderní trajekty ve Tunisko nabízejí skvělé vybavení a služby, od pohodlných kajut po palubní restaurace a aktivity pro celou rodinu.

Použijte náš nástroj pro porovnání cen jízdenek, abyste našli nejlepší nabídky trajektových jízdenek do Tunisko a naplánovali si cestu. Pomocí našeho snadno použitelného vyhledávače můžete najít nabídky a jízdní řády několika trajektových společností, včetně společností Grimaldi Lines, Grandi Navi Veloci, CTN Tunisia Ferries nebo Corsica Linea. Určitě zde najdete nabídku, která bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám a rozpočtu. Prohledejte všech 6 trajektových tras!

Lodě do Tunisko z Itálie

Trapani Itálie
Tunis Tunisko
 • Grimaldi Lines Trapani Tunis
  Grimaldi Lines
  247 km
Janov Itálie
Tunis Tunisko
 • Grandi Navi Veloci Janov Tunis
  Grandi Navi Veloci
  3 přejezdů týdně
  22 hodin 20 min
  852 km
 • CTN Tunisia Ferries Janov Tunis
  CTN Tunisia Ferries
  852 km
Palermo Itálie
Tunis Tunisko
 • Grimaldi Lines Palermo Tunis
  Grimaldi Lines
  2 přejezdů týdně
  10 hodin
  317 km
 • Grandi Navi Veloci Palermo Tunis
  Grandi Navi Veloci
  1 přejezdů týdně
  11 hodin
  317 km
Salerno Itálie
Tunis Tunisko
 • Grimaldi Lines Salerno Tunis
  Grimaldi Lines
  2 přejezdů týdně
  22 hodin
  586 km
Civitavecchia Itálie
Tunis Tunisko
 • Grimaldi Lines Civitavecchia Tunis
  Grimaldi Lines
  2 přejezdů týdně
  17 hodin 30 min
  605 km
 • Grandi Navi Veloci Civitavecchia Tunis
  Grandi Navi Veloci
  1 přejezdů týdně
  27 hodin
  605 km

Lodě do Tunisko z Francie

Marseille Francie
Tunis Tunisko
 • Corsica Linea Marseille Tunis
  Corsica Linea
  3 přejezdů týdně
  21 hodin
  829 km
 • CTN Tunisia Ferries Marseille Tunis
  CTN Tunisia Ferries
  2 přejezdů týdně
  20 hodin
  829 km
Vyhledávání trajektů
Hledání a rezervace ubytování

Časté dotazy k cestování trajektem do Tunisko

Jednoduše vyhledejte trajekty do Tunisko na Vivanoda mezi 6 nabízenými trasami a porovnejte ceny. Nakonec si vyberte požadovaný trajektový přejezd a rezervujte si ho.

Do Tunisko jezdí 4 trajektových společností: Grimaldi Lines, Grandi Navi Veloci, CTN Tunisia Ferries a Corsica Linea...

Nejoblíbenějšími trajektovými trasami pro cestující jsou Trapani-Tunis, Janov-Tunis, Palermo-Tunis a Salerno-Tunis.

Všechny přístavy s trajektovým spojením ve Tunisko

Všechny země s trajektovým spojením do Tunisko

None
None
None
None