Cestování trajektem do Maroko

Cestování do Maroko trajektem je skvělá volba! Maroko obsluhuje 9 lodních společností (Acciona Trasmediterránea, Baleària, FRS Iberia, Inter Shipping, AML, Grimaldi Lines nebo Grandi Navi Veloci). Tyto společnosti provozují 14 trajektových linek do Maroko a obsluhují přístavy Algeciras, Tangier, Livorno, Barcelona, Janov, Gibraltar, Marseille a Tarifa.

Abyste měli jistotu, že najdete levnou trajektovou jízdenku do Maroko, doporučujeme použít náš vyhledávač, který porovnává nabídky, ceny a dostupnost společností Acciona Trasmediterránea, Baleària, FRS Iberia a Inter Shipping.

S celkovou frekvencí více než 54 přejezdů denně v závislosti na ročním období z 5 zemí (Španělsko, Maroko, Itálie, Gibraltar a Francie) máte mnoho možností, jak naplánovat svou plavbu trajektem do Maroko.

Nejrychlejší přejezd trvá 1 hodin (Tarifa - Tangier) se vzdáleností 32 km a nejdelší 51 hodin 50 min (Janov - Tangier) se vzdáleností 1575 km.

Trajekty do Maroko v číslech

Země
Španělsko
Maroko
Itálie
Gibraltar
Francie
Počet přejezdů
54 přejezdů denně
Počet přístavů
14
Počet trajektových spojení
14
Počet trajektových společností
9
Vyhledávání trajektů
Hledání a rezervace ubytování

Důležité trajektové přejezdy do Maroko

Vyhledejte na Vivanoda nejrychlejší, nejdelší nebo nejčastější trajekty do Maroko. Porovnejte nabídky společností Acciona Trasmediterránea, Baleària, FRS Iberia, Inter Shipping, AML, Grimaldi Lines a Grandi Navi Veloci a rezervujte si jízdenku do Maroko.

Trasy trajektů do Maroko

Pokud se chystáte na cestu do Maroka, může být plavba trajektem skvělou možností, jak se pohybovat a poznávat různá pobřežní města v zemi. Mnoho přístavů nabízí pravidelné spojení do Maroka ze Španělska a Francie a trajekty mohou přepravovat cestující, auta i zboží.

Španělský přístav Algeciras je jedním z hlavních výchozích míst pro trajekty do Maroka, odkud jezdí spoje do přístavů Tanger a Ceuta. Je snadno dostupný z města Malaga, které má mezinárodní letiště. Případně můžete využít trajekt z přístavu Tarifa, který je od Algecirasu vzdálen přibližně 20 km. Toto město je známé svými bílými písečnými plážemi a místy pro kitesurfing.

Francouzský přístav Sète nabízí také pravidelné spojení do Maroka, včetně Tangeru a Nadoru. Přístav se nachází na jihu Francie, asi 30 km od Montpellier, a je snadno dostupný autem nebo vlakem.

Jakmile se nalodíte na trajekt, můžete využít mnoha zařízení na palubě, jako jsou restaurace, bary, obchody a odpočinkové zóny. Trajekty mohou také nabídnout zábavu pro děti i dospělé, například hry a živá představení. Pokud si chcete během plavby odpočinout, můžete si také vybrat kajutu.

Po příjezdu do Maroka si můžete prohlédnout různá pobřežní města země. Tanger, který se nachází na severu země, je oblíbeným cílem cestujících trajektem a nabízí bohatou historii a fascinující kulturu. Můžete si prohlédnout tangerské staré město s úzkými uličkami a barevnými trhy i medinu plnou restaurací a obchodů.

Oblíbeným cílem cestujících trajektem je také přístavní město Casablanca. Navštívit můžete slavnou mešitu Hassana II, která je jednou z největších mešit na světě, a také historickou čtvrť Medina a park Arabské ligy.

Cesta trajektem do Maroka tak může být vynikající volbou pro cestovatele, kteří chtějí prozkoumat pobřežní města země. Díky mnoha pravidelným spojům ze Španělska a Francie a bohatému vybavení na palubě trajektů si můžete odpočinout a užít si cestu před objevováním bohaté kultury a historie Maroka.

Vyhledávání trajektů
Hledání a rezervace ubytování

Nejoblíbenější trajektové trasy do Maroko

Hledáte trajekt do Maroko? Objevte nejoblíbenější trasy, které umožňují plavbu mezi různými částmi země i do zahraničí. Ať už se chcete dostat na ostrovy, do historických přístavů nebo na malebné pláže, trajekty představují pohodlný a komfortní způsob cestování po Maroko.

Oblíbené trasy trajektů ve Maroko zahrnují destinace jako Algeciras, Tangier, Livorno, Barcelona, Janov, Gibraltar, Marseille a Tarifa a mnoho dalších. Moderní trajekty ve Maroko nabízejí skvělé vybavení a služby, od pohodlných kajut po palubní restaurace a aktivity pro celou rodinu.

Použijte náš nástroj pro porovnání cen jízdenek, abyste našli nejlepší nabídky trajektových jízdenek do Maroko a naplánovali si cestu. Pomocí našeho snadno použitelného vyhledávače můžete najít nabídky a jízdní řády několika trajektových společností, včetně společností Acciona Trasmediterránea, Baleària, FRS Iberia, Inter Shipping, AML, Grimaldi Lines nebo Grandi Navi Veloci. Určitě zde najdete nabídku, která bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám a rozpočtu. Prohledejte všech 14 trajektových tras!

Lodě do Maroko z Španělsko

Algeciras Španělsko
Tangier Maroko
 • Acciona Trasmediterránea Algeciras Tangier
  Acciona Trasmediterránea
  6 přejezdů denně
  1 hodin 30 min
  51 km
 • Baleària Algeciras Tangier
  Baleària
  4 přejezdů denně
  1 hodin 30 min
  51 km
 • FRS Iberia Algeciras Tangier
  FRS Iberia
  8 přejezdů denně
  1 hodin 30 min
  51 km
 • Inter Shipping Algeciras Tangier
  Inter Shipping
  5 přejezdů denně
  1 hodin 30 min
  51 km
 • AML Algeciras Tangier
  AML
  8 přejezdů denně
  1 hodin 30 min
  51 km
Barcelona Španělsko
Tangier Maroko
 • Grimaldi Lines Barcelona Tangier
  Grimaldi Lines
  1 přejezdů týdně
  28 hodin
  932 km
 • Grandi Navi Veloci Barcelona Tangier
  Grandi Navi Veloci
  4 přejezdů týdně
  29 hodin 50 min
  932 km
Tarifa Španělsko
Tangier Maroko
 • FRS Iberia Tarifa Tangier
  FRS Iberia
  12 přejezdů denně
  1 hodin
  32 km
 • Inter Shipping Tarifa Tangier
  Inter Shipping
  6 přejezdů denně
  2 hodin
  32 km
Motril Španělsko
Tangier Maroko
 • FRS Iberia Motril Tangier
  FRS Iberia
  7 přejezdů týdně
  9 hodin
  232 km
Almeria Španělsko
Nador Maroko
 • Acciona Trasmediterránea Almeria Nador
  Acciona Trasmediterránea
  6 přejezdů týdně
  6 hodin
  189 km
Motril Španělsko
Nador Maroko
 • Naviera Armas Motril Nador
  Naviera Armas
  5 přejezdů týdně
  4 hodin
  182 km
Motril Španělsko
Al Hoceima Maroko
 • Naviera Armas Motril Al Hoceima
  Naviera Armas
  3 přejezdů týdně
  5 hodin
  171 km

Lodě do Maroko z Itálie

Livorno Itálie
Tangier Maroko
 • Grimaldi Lines Livorno Tangier
  Grimaldi Lines
  1623 km
Janov Itálie
Tangier Maroko
 • Grandi Navi Veloci Janov Tangier
  Grandi Navi Veloci
  3 přejezdů týdně
  51 hodin 50 min
  1575 km
Savona Itálie
Tangier Maroko
 • Grimaldi Lines Savona Tangier
  Grimaldi Lines
  1 přejezdů týdně
  47 hodin 30 min
  1538 km

Lodě do Maroko z Gibraltar

Gibraltar Gibraltar
Tangier Maroko
 • FRS Iberia Gibraltar Tangier
  FRS Iberia
  58 km

Lodě do Maroko z Francie

Marseille Francie
Tangier Maroko
 • La Meridionale Marseille Tangier
  La Meridionale
  1270 km
Sete Francie
Tangier Maroko
 • Grandi Navi Veloci Sete Tangier
  Grandi Navi Veloci
  1 přejezdů týdně
  47 hodin 30 min
  1174 km
Sete Francie
Nador Maroko
 • Grandi Navi Veloci Sete Nador
  Grandi Navi Veloci
  2 přejezdů týdně
  37 hodin
  1076 km
Vyhledávání trajektů
Hledání a rezervace ubytování

Časté dotazy k cestování trajektem do Maroko

Jednoduše vyhledejte trajekty do Maroko na Vivanoda mezi 14 nabízenými trasami a porovnejte ceny. Nakonec si vyberte požadovaný trajektový přejezd a rezervujte si ho.

Do Maroko jezdí 9 trajektových společností: Acciona Trasmediterránea, Baleària, FRS Iberia, Inter Shipping, AML, Grimaldi Lines, Grandi Navi Veloci, La Meridionale a Naviera Armas...

Nejoblíbenějšími trajektovými trasami pro cestující jsou Algeciras-Tangier, Livorno-Tangier, Barcelona-Tangier a Janov-Tangier.

Všechny přístavy s trajektovým spojením ve Maroko

Všechny země s trajektovým spojením do Maroko

None
None
None
None