Cestování trajektem z Polsko do Švédsko

Cestování trajektem z Polsko do Švédsko je skvělou volbou! Trajekty Polsko Švédsko provozuje 4 lodních společností (Polferries, Unity Line, TT-Line nebo Stena Line), které obsluhují přístavy Karlskrona, Gdynia, Nynashamn, Gdaňsk, Trelleborg, Ystad a Swinoujscie.

Chcete-li mít jistotu, že najdete levnou lodní jízdenku Polsko Švédsko, doporučujeme použít náš vyhledávač, který porovnává nabídky, ceny a jízdní řády společností Polferries, Unity Line, TT-Line a Stena Line.

S celkovou frekvencí více než 10 přejezdů denně, v závislosti na ročním období, máte spoustu možností pro plánování vaší cesty lodí Polsko Švédsko.

Nejrychlejší přejezd trvá 5 hodin 55 min (Swinoujscie - Trelleborg) na vzdálenost 177 km a nejdelší 18 hodin (Gdaňsk - Nynashamn) na vzdálenost 508 km.

Trajekt Polsko Švédsko v číslech

Země
Polsko
Švédsko
Počet přejezdů
10 přejezdů denně
Počet přístavů
7
Počet trajektových spojení
4
Počet trajektových společností
4
Vyhledávání trajektů
Hledání a rezervace ubytování

Nejoblíbenější trajektové přejezdy Polsko Švédsko

Vyhledejte na Vivanoda nejlevnější, nejdelší a nejčastější trajekty Polsko Švédsko. Porovnejte nabídky Polferries, Unity Line, TT-Line a Stena Line a rezervujte si trajektovou jízdenku Polsko Švédsko.

Všechny trasy trajektů Polsko Švédsko

Hledáte trajekt z Polsko do Švédsko? Objevte nejoblíbenější trasy, které umožňují plavbu mezi těmito různými regiony. Ať už se chcete dostat na ostrovy, do historických přístavů nebo na malebné pláže, trajekty představují pohodlný a komfortní způsob cestování mezi Polsko a Švédsko. Pohodlné kajuty, restaurace na palubě, kina, aktivity pro děti... trajekty společností Stena Line, TT-Line, Unity Line nebo Polferries nabízejí vynikající vybavení a služby pro celou rodinu.

Pro naplánování cesty trajektem do Swinoujscie, Ystad, Trelleborg, Gdaňsk, Nynashamn nebo Gdynia použijte náš nástroj pro porovnání cen a najděte nejlepší nabídky trajektových jízdenek Polsko Švédsko, které vám ušetří čas i peníze. Pomocí našeho snadno použitelného srovnávače cen můžete najít nabídky a jízdní řády od řady trajektových společností včetně Polferries, Unity Line, TT-Line nebo Stena Line. Určitě se najde nabídka, která bude vyhovovat vašim potřebám a rozpočtu. Vyhledávejte z 4 trajektových tras mezi Polsko a Švédsko!

Vyhledávání trajektů
Hledání a rezervace ubytování
None
None
None
None