Neapol
Přímá cesta trajekt do Capri
Capri
Viz ceny

Jak se dostat trajektem z Neapol do Capri ?

Hledáte ideální trajektovou jízdenku z Neapol do Capri? Jste na správném místě. Plavba trajektem z Neapol do Capri je pohodlný a příjemný způsob cestování.

Víme, že plánování cesty trajektem z Neapol do Capri může být stresující, a proto děláme vše pro to, abyste si mohli rezervovat trajekt z Neapol do Capri co nejrychleji a nejsnadněji.

S naší snadno použitelnou platformou Vivanoda můžete porovnat ceny, trasy a služby různých trajektových společností, jako jsou SNAV nebo NLG - Navigazione Libera del Golfo. Můžete tak najít nejlepší nabídku trajektové jízdenky Neapol Capri, která bude vyhovovat vašim potřebám a rozpočtu, ať už cestujete sami, v páru nebo s rodinou.

Většina lodí SNAV nebo NLG - Navigazione Libera del Golfo nabízí na palubě vybavení, jako jsou kajuty, restaurace, obchody, Wi-Fi a další. Často také nabízejí zařízení pro osoby se sníženou pohyblivostí.

Chcete-li najít nejlepší nabídky trajektů z Neapol do Capri, jednoduše zadejte data své cesty a spusťte vyhledávání na Vivanoda.

Informace o trajektech z Neapol do Capri

Přístav odjezdu
Neapol
Itálie
Kampánie
Přístav příjezdu
Capri
Itálie
Kampánie
Vzdálenost
32 km
Trajektové společnosti
SNAV, NLG - Navigazione Libera del Golfo
Četnost přejezdů
8 přejezdů denně
Minimální doba přejezdu
50 min
Vyhledávání trajektů
Hledání a rezervace ubytování

Proč jet trajektem z Neapol do Capri?

Ať už cestujete sami, v páru nebo s rodinou, trajekt z Neapol do Capri může být pohodlnou a příjemnou možností, jak se dostat do Capri. Zde jsou 3 důvody, proč si myslíme, že trajekt z Neapol do Capri je ideální způsob cestování.

Nemusíte se bát cestovat s kolem
Ve vlaku, autobusu nebo letadle je často velmi komplikované a někdy i nemožné cestovat s tímto těžkopádným společníkem: vaším kolem. Na trajektu však tento problém nemáte: vaše kolo je naloženo přímo do obrovské lodní garáže. Tam ho můžete nechat po celou dobu plavby Neapol-Capri v naprostém bezpečí a bez obav z jeho poškození. V Capriu nasednete na své kolo a vystoupíte z lodi.
Odpočinete si mnohem více než v autě
Řízení dlouhých kilometrů není zrovna odpočinkové, zvláště když k tomu připočtete riziko dopravních zácp a nehod. Cesta trajektem Neapol Capri je pravým opakem! Trajekty provozované společnostmi SNAV nebo NLG - Navigazione Libera del Golfo mají prostory určené k odpočinku nebo zábavě: salonky nebo kajuty, venkovní solária, bary a restaurace... Není pochyb o tom, že do Capriu dorazíte zcela uvolnění.
Nespěchat se stává potěšením
V naší společnosti musí jít všechno rychle. Přesto si užijete, když z Neapolu vyplujete trajektem SNAV nebo NLG - Navigazione Libera del Golfo, který 32 km do Capriu urazí rychlostí nižší než 40 km/h. Všechny lodě jsou vybaveny salonky, restauracemi, promenádními palubami a někdy i mnohem více... Možná budete dokonce litovat, že jste do Capriu dorazili tak rychle!

Odkud vyplouvají trajekty v Neapol? Kam připlouvají lodě v Capri?

Přístav odjezdu v Neapol

Trajekty SNAV nebo NLG - Navigazione Libera del Golfo vyplouvají do Capri z následujících přístavů v Neapol:

Napoli Molo Immacolatella Vecchia
Mapa

Přístav příjezdu v Capri

Lodě společnosti NLG - Navigazione Libera del Golfo nebo SNAV připlouvají do Capri z následujících přístavů:

Capri
Mapa
Vyhledávání trajektů
Hledání a rezervace ubytování

Které společnosti provozují přepravu mezi Neapol a Capri?

Pokud chcete cestovat mezi Neapol a Capri trajektem, můžete si vybrat z několika společností, včetně SNAV nebo NLG - Navigazione Libera del Golfo, které provozují pravidelné linky mezi oběma městy. Více informací o různých trajektových společnostech na této trase a jejich časech odjezdů najdete zde.

SNAV Neapol Capri
SNAV
SNAV je italská trajektová společnost nabízející trajektové služby mezi italskými ostrovy a přístavy na italské pevnině, jakož i mezinárodní služby do Chorvatska a Albánie. Na Vivanoda můžete porovnat ceny letenek Neapol-Capri a rezervovat si jízdenku SNAV mezi Neapol a Capri. Více informací o společnosti SNAV
NLG - Navigazione Libera del Golfo Neapol Capri
NLG - Navigazione Libera del Golfo
Společnost Navigazione Libera del Golfo (NLG) byla založena v roce 1950 a sídlí v italské Neapoli. Společnost nabízí trajektové přepravy v oblasti Neapolského zálivu a Sardinie. Na Vivanoda můžete porovnat ceny letenek Neapol-Capri a rezervovat si jízdenku NLG - Navigazione Libera del Golfo mezi Neapol a Capri. NLG - Navigazione Libera del Golfo provozuje 8 přejezdů denně do Capri z Neapol a doba jízdy je 50 min. Více informací o společnosti NLG - Navigazione Libera del Golfo
50 min
8 přejezdů denně

FAQ (ČASTO KLADENÉ OTÁZKY)

Pokud pojedete trajektem z Neapol do Capri, bude vám cesta dlouhá 32 km mezi Neapol a Capri trvat nejméně 50 min.

To často závisí na ročním období (v zimě je mezi Neapol a Capri méně přejezdů) a na trajektové společnosti (SNAV a NLG - Navigazione Libera del Golfo). V současné době se mezi Neapol a Capri uskuteční 8 přejezdů denně.

Mezi Neapol a Capri jezdí 2 trajektových společností: SNAV a NLG - Navigazione Libera del Golfo.

Ano, zcela jistě, přímé přejezdy nabízí SNAV, NLG - Navigazione Libera del Golfo.

Před rezervací si porovnejte ceny SNAV, NLG - Navigazione Libera del Golfo na našich webových stránkách Vivanoda. Poté si vybraný přejezd snadno a bezpečně rezervujte na stránkách našeho partnera.

Pokud chcete změnit nebo zrušit svou rezervaci trajektu Neapol Capri, můžete tak snadno učinit u našeho partnera, který spravuje vaši rezervaci. Vezměte prosím na vědomí, že v závislosti na tarifních podmínkách jsou některé jízdenky nevratné nebo nezměnitelné. Je důležité, abyste to při rezervaci jízdenky vzali v úvahu.

Během cesty mezi Neapol a Capri urazíte 32 km.

Jak vypadá přejezd trajektem z Neapol do Capri?

Není vždy snadné udělat si jasnou představu o tom, jak bude přejezd z Neapol do Capri vypadat, zejména pokud tento druh dopravy neznáte. Popíšeme vám proto tento jedinečný cestovní zážitek od nalodění v Neapol až po vylodění v Capri, abychom vám pomohli lépe se promítnout do námořního světa společností SNAV a NLG - Navigazione Libera del Golfo. Najdete zde také praktické informace o Neapol a Capri.

Připravenost k nalodění v Neapol

Než se vydáte na cestu trajektem z Neapol do Capri, zde je několik kroků, které je třeba učinit před naloděním:

  • Čas prezentace v přístavu Neapol / Do trajektového terminálu Neapol byste měli dorazit v časovém limitu stanoveném společností SNAV nebo NLG - Navigazione Libera del Golfo. Po uplynutí této doby je společnost oprávněna odmítnout váš nástup na palubu.
  • Odbavení na plavbu Neapol - Capri / Na trajektovém terminálu Neapol vyhledejte přepážky SNAV nebo NLG - Navigazione Libera del Golfo a předložte svůj pas a číslo rezervace. Pokud máte auto, můžete se odbavit z fronty vozidel.
  • Nástup na trajekt do Capri / Z terminálu trajektů v Neapol vás budou vysílané hlasové zprávy vyzývat k nástupu na trajekt. Pokud cestujete autem, pracovníci společnosti NLG - Navigazione Libera del Golfo nebo SNAV vám poskytnou pokyny k nástupu a zaparkování vašeho vozidla na lodi.
Na palubě lodi mezi Neapol a Capri

Během plavby může každý využít služeb na lodi SNAV nebo NLG - Navigazione Libera del Golfo podle svého přání. Zatímco někteří lidé budou mít tendenci relaxovat v útulném salónku, jiní budou chtít nakupovat v buticích nebo se najíst v samoobslužné restauraci.

Příjezd trajektu do Capri

Zde je několik informací k vylodění v Capri:

  • Capri přístav je na dohled / Přístup do garáže za účelem vyzvednutí vozidla vám posádka povolí až po zakotvení lodi. Není třeba spěchat. Pokud chcete počkat, doporučujeme sledovat vplutí do přístavu Capri z vnější paluby.
  • Pokud jste v kajutě. / Svou kajutu musíte opustit přibližně půl hodiny před příjezdem do Capri Harbour.
  • Opuštění lodi a prohlídka Capri / Jakmile jsou vrata otevřená, můžete se z obrovské garáže trajektu dostat poměrně rychle. Pěší cestující se dostanou z lodi ještě rychleji. V Capri pravděpodobně projdete celní kontrolou. Konečně začala vaše dovolená v Capri!
Vyhledávací filtry
Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu