Doporučená trasa
Nice
Přímá cesta trajekt, lety do Bastia
Bastia
Viz ceny
Alternativní trasy
Nice
Cesta lety, trajekt do Calvi
Calvi
Cesta spolujízda, vlak do Bastia
Bastia
Viz ceny

Jak se dostat trajektem z Nice do Bastia ?

Hledáte ideální trajektovou jízdenku z Nice do Bastia? Jste na správném místě. Plavba trajektem z Nice do Bastia je pohodlný a příjemný způsob cestování.

Víme, že plánování cesty trajektem z Nice do Bastia může být stresující, a proto děláme vše pro to, abyste si mohli rezervovat trajekt z Nice do Bastia co nejrychleji a nejsnadněji.

S naší snadno použitelnou platformou Vivanoda můžete porovnat ceny, trasy a služby různých trajektových společností, jako jsou Corsica Ferries nebo Moby Lines. Můžete tak najít nejlepší nabídku trajektové jízdenky Nice Bastia, která bude vyhovovat vašim potřebám a rozpočtu, ať už cestujete sami, v páru nebo s rodinou.

Většina lodí Moby Lines nebo Corsica Ferries nabízí na palubě vybavení, jako jsou kajuty, restaurace, obchody, Wi-Fi a další. Často také nabízejí zařízení pro osoby se sníženou pohyblivostí.

Chcete-li najít nejlepší nabídky trajektů z Nice do Bastia, jednoduše zadejte data své cesty a spusťte vyhledávání na Vivanoda.

Informace o trajektech z Nice do Bastia

Přístav odjezdu
Nice
Francie
Provence-Alpes-Côte d'Azur
Přístav příjezdu
Bastia
Francie
Corsica
Vzdálenost
209 km
Trajektové společnosti
Corsica Ferries, Moby Lines
Četnost přejezdů
7 přejezdů týdně
Minimální doba přejezdu
5 hodin
Vyhledávání trajektů
Hledání a rezervace ubytování

Proč jet trajektem z Nice do Bastia?

Ať už cestujete sami, v páru nebo s rodinou, trajekt z Nice do Bastia může být pohodlnou a příjemnou možností, jak se dostat do Bastia. Zde jsou 3 důvody, proč si myslíme, že trajekt z Nice do Bastia je ideální způsob cestování.

Nemusíte se tedy obávat množství zavazadel.
Jedno zavazadlo je zdarma, za všechna ostatní je třeba zaplatit. Tento vzorec se často používá při cestování jinými dopravními prostředky, což velmi často vede k výraznému navýšení účtu. Na trajektu Nice Bastia si můžete vzít libovolné množství zavazadel v rámci kapacity vašeho vozidla. Pokud cestujete jako pěší, mohou být podmínky přísnější, protože zavazadla budete muset mít u sebe až do příjezdu do Bastiau. Vyplatí se však zeptat se personálu Moby Lines nebo Corsica Ferries, zda má loď k dispozici úschovnu zavazadel, kde si můžete svá zavazadla ponechat až do příjezdu do Bastiau.
Nemusíte se bát cestovat s kolem
Ve vlaku, autobusu nebo letadle je často velmi komplikované a někdy i nemožné cestovat s tímto těžkopádným společníkem: vaším kolem. Na trajektu však tento problém nemáte: vaše kolo je naloženo přímo do obrovské lodní garáže. Z Niceu do Bastiau pojedete s naprostým klidem a bez obav z poškození vašeho motocyklu. V Bastiau nasednete na své kolo a vystoupíte z lodi.
Odpočinete si mnohem více než v autě
Řízení dlouhých kilometrů není zrovna odpočinkové, zvláště když k tomu připočtete riziko dopravních zácp a nehod. Cesta trajektem Nice Bastia je pravým opakem! Trajekty provozované společnostmi Moby Lines nebo Corsica Ferries mají prostory určené k odpočinku nebo zábavě: salonky nebo kajuty, venkovní solária, bary a restaurace... Jistě začnete svou dovolenou v Bastiau již odpočatí.

Odkud vyplouvají trajekty v Nice? Kam připlouvají lodě v Bastia?

Přístav odjezdu v Nice

Trajekty Moby Lines nebo Corsica Ferries vyplouvají do Bastia z následujících přístavů v Nice:

Nice Terminal Passager 1
Mapa

Přístav příjezdu v Bastia

Lodě společnosti Corsica Ferries nebo Moby Lines připlouvají do Bastia z následujících přístavů:

Bastia - Gare Maritime
Mapa
Další alternativní plavby z Nice do Bastia
Vyhledávání trajektů
Hledání a rezervace ubytování

Které společnosti provozují přepravu mezi Nice a Bastia?

Pokud chcete cestovat mezi Nice a Bastia trajektem, můžete si vybrat z několika společností, včetně Moby Lines nebo Corsica Ferries, které provozují pravidelné linky mezi oběma městy. Více informací o různých trajektových společnostech na této trase a jejich časech odjezdů najdete zde.

Moby Lines Nice Bastia
Moby Lines
Moby Lines je italská trajektová společnost, která obsluhuje Sardinii a Korsiku z Itálie již od roku 1959. Jak si mohu rezervovat přejezd Moby Lines Nice Bastia? Pomocí Vivanody a jejího vyhledávače pro více druhů přepravy! Na Vivanoda můžete porovnat ceny letenek Nice-Bastia a rezervovat si jízdenku Moby Lines mezi Nice a Bastia. Více informací o společnosti Moby Lines
Corsica Ferries Nice Bastia
Corsica Ferries
Corsica Ferries je francouzsko-italská trajektová společnost obsluhující Korsiku a Sardinii z pevninské Francie a Itálie. Na Vivanoda můžete porovnat ceny letenek Nice-Bastia a rezervovat si jízdenku Corsica Ferries mezi Nice a Bastia. Corsica Ferries provozuje 7 přejezdů týdně do Bastia z Nice a doba jízdy je 5 hodin. Více informací o společnosti Corsica Ferries
5 hodin
7 přejezdů týdně

FAQ (ČASTO KLADENÉ OTÁZKY)

Pokud pojedete trajektem z Nice do Bastia, bude vám cesta dlouhá 209 km mezi Nice a Bastia trvat nejméně 5 hodin.

To často závisí na ročním období (v zimě je mezi Nice a Bastia méně přejezdů) a na trajektové společnosti (Moby Lines a Corsica Ferries). V současné době se mezi Nice a Bastia uskuteční 7 přejezdů týdně.

Mezi Nice a Bastia jezdí 2 trajektových společností: Moby Lines a Corsica Ferries.

Ano, zcela jistě, přímé přejezdy nabízí Corsica Ferries, Moby Lines.

Před rezervací si porovnejte ceny Corsica Ferries, Moby Lines na našich webových stránkách Vivanoda. Poté si vybraný přejezd snadno a bezpečně rezervujte na stránkách našeho partnera.

Pokud chcete změnit nebo zrušit svou rezervaci trajektu Nice Bastia, můžete tak snadno učinit u našeho partnera, který spravuje vaši rezervaci. Vezměte prosím na vědomí, že v závislosti na tarifních podmínkách jsou některé jízdenky nevratné nebo nezměnitelné. Je důležité, abyste to při rezervaci jízdenky vzali v úvahu.

Během cesty mezi Nice a Bastia urazíte 209 km.

Jak vypadá přejezd trajektem z Nice do Bastia?

Není vždy snadné udělat si jasnou představu o tom, jak bude přejezd z Nice do Bastia vypadat, zejména pokud tento druh dopravy neznáte. Popíšeme vám proto tento jedinečný cestovní zážitek od nalodění v Nice až po vylodění v Bastia, abychom vám pomohli lépe se promítnout do námořního světa společností Corsica Ferries a Moby Lines. Najdete zde také praktické informace o Nice a Bastia.

Odjezd trajektem z Nice

Před zahájením cesty trajektem Nice Bastia je třeba provést několik kroků:

  • Čas prezentace v přístavu Nice / Do trajektového terminálu Nice byste měli dorazit v časovém limitu stanoveném společností Moby Lines nebo Corsica Ferries. Po uplynutí této doby je společnost oprávněna odmítnout váš nástup na palubu.
  • Odbavení na přejezd Nice - Bastia / Jděte k přepážce společnosti Corsica Ferries nebo Moby Lines na trajektovém terminálu Nice a odbavte se s pasem nebo občanským průkazem a číslem rezervace. Pokud máte auto, můžete se odbavit z fronty vozidel.
  • Nástup na trajekt do Bastia / Z terminálu trajektů v Nice vás budou vysílané hlasové zprávy vyzývat k nástupu na trajekt. Ve vašem vozidle bude personál Moby Lines nebo Corsica Ferries pokračovat v nástupu na palubu po jednotlivých řádcích. Trpělivě vyčkejte, až na vás přijde řada.
Na palubě lodi mezi Nice a Bastia

Na lodi Moby Lines nebo Corsica Ferries má každý svou vlastní filozofii cestování. Zatímco někteří lidé budou mít tendenci relaxovat v útulném salónku, jiní budou chtít nakupovat v buticích nebo se najíst v samoobslužné restauraci.

Příjezd trajektu do Bastia

Na závěr naleznete několik informací o vylodění trajektu v Bastia:

  • Blíží se k přístavu Bastia / Přístup do garáže za účelem vyzvednutí vozidla vám posádka povolí až po zakotvení lodi. Není třeba spěchat. Mezitím vám doporučujeme vychutnat si příjezd do Bastia z venkovní paluby.
  • Pokud jste v kajutě. / Svou kajutu musíte opustit přibližně půl hodiny před příjezdem do Bastia Harbour.
  • Opuštění lodi a prohlídka Bastia / Jakmile jsou vrata otevřená, můžete se z obrovské garáže trajektu dostat poměrně rychle. Pěší cestující se dostanou z lodi ještě rychleji. V Bastia nelze vyloučit celní kontrolu. Konečně váš pobyt v Bastia začíná naostro!
Vyhledávací filtry
Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu