Doporučená trasa
Hirtshals
Přímá cesta trajekt do Kristiansand
Kristiansand
Viz ceny
Alternativní trasy
Hirtshals
Cesta trajekt do Stavanger
Stavanger
Cesta lety, vlak do Kristiansand
Kristiansand
Viz ceny

Jak se dostat trajektem z Hirtshals do Kristiansand ?

Hledáte ideální trajektovou jízdenku z Hirtshals do Kristiansand? Jste na správném místě. Plavba trajektem z Hirtshals do Kristiansand je pohodlný a příjemný způsob cestování.

Víme, že plánování cesty trajektem z Hirtshals do Kristiansand může být stresující, a proto děláme vše pro to, abyste si mohli rezervovat trajekt z Hirtshals do Kristiansand co nejrychleji a nejsnadněji.

S naší snadno použitelnou platformou Vivanoda můžete porovnat ceny, trasy a služby různých trajektových společností, jako jsou Color Line nebo Fjord Line. Můžete tak najít nejlepší nabídku trajektové jízdenky Hirtshals Kristiansand, která bude vyhovovat vašim potřebám a rozpočtu, ať už cestujete sami, v páru nebo s rodinou.

Většina lodí Fjord Line nebo Color Line nabízí na palubě vybavení, jako jsou kajuty, restaurace, obchody, Wi-Fi a další. Často také nabízejí zařízení pro osoby se sníženou pohyblivostí.

Chcete-li najít nejlepší nabídky trajektů z Hirtshals do Kristiansand, jednoduše zadejte data své cesty a spusťte vyhledávání na Vivanoda.

Informace o trajektech z Hirtshals do Kristiansand

Přístav odjezdu
Hirtshals
Dánsko
Přístav příjezdu
Kristiansand
Norsko
Vzdálenost
131 km
Trajektové společnosti
Color Line, Fjord Line
Četnost přejezdů
5 přejezdů denně
Minimální doba přejezdu
2 hodin 20 min
Vyhledávání trajektů
Hledání a rezervace ubytování

Proč jet trajektem z Hirtshals do Kristiansand?

Ať už cestujete sami, v páru nebo s rodinou, trajekt z Hirtshals do Kristiansand může být pohodlnou a příjemnou možností, jak se dostat do Kristiansand. Zde jsou 3 důvody, proč si myslíme, že trajekt z Hirtshals do Kristiansand je ideální způsob cestování.

Pro pečující personál
Každou minutu plavby Hirtshals-Kristiansand, od nalodění v přístavu Hirtshals až po vylodění v Kristiansandu, je vám k dispozici kvalifikovaný a usměvavý personál Fjord Line nebo Color Line, který se postará o příjemně strávený čas. Zorientují vás na lodi, dovedou vás do vaší kajuty, obslouží vás v restauraci a zodpoví všechny vaše dotazy. Na lodi najdete "informační místo", většinou na hlavní palubě.
Vezměte si s sebou neomezené množství zavazadel
U jiných druhů dopravy jsme často omezeni na 1 zavazadlo a každé další zavazadlo je zpoplatněno. Pokud jsou všechna vaše zavazadla uložena ve vašem vozidle, není u přívozu z Hirtshalsu do Kristiansandu vyžadován žádný příplatek. Pokud cestujete jako pěší, mohou být podmínky přísnější, protože zavazadla budete muset mít u sebe až do příjezdu do Kristiansandu. Doporučujeme však zeptat se posádky Fjord Line nebo Color Line, protože cestujícím jsou často k dispozici skříňky na zavazadla, kam si mohou během plavby svá zavazadla uložit.
Chcete-li si vychutnat neuvěřitelný výhled na moře
Když jsme na pobřeží, často vyhledáváme místa, která nabízejí nejlepší výhled na moře. Z přístavu Hirtshals do Kristiansandu budete mít 360stupňový výhled na oceán, ať už budete obědvat nebo odpočívat v některém z lodních salonků. Restaurace, bary, salonky, kajuty... nádherný výhled na moře je na lodi všudypřítomný.

Odkud vyplouvají trajekty v Hirtshals? Kam připlouvají lodě v Kristiansand?

Přístav odjezdu v Hirtshals

Trajekty Fjord Line nebo Color Line vyplouvají do Kristiansand z následujících přístavů v Hirtshals:

Hirtshals
Mapa

Přístav příjezdu v Kristiansand

Lodě společnosti Color Line nebo Fjord Line připlouvají do Kristiansand z následujících přístavů:

Kristiansand
Mapa
Další alternativní plavby z Hirtshals do Kristiansand
Vyhledávání trajektů
Hledání a rezervace ubytování

Které společnosti provozují přepravu mezi Hirtshals a Kristiansand?

Pokud chcete cestovat mezi Hirtshals a Kristiansand trajektem, můžete si vybrat z několika společností, včetně Fjord Line nebo Color Line, které provozují pravidelné linky mezi oběma městy. Více informací o různých trajektových společnostech na této trase a jejich časech odjezdů najdete zde.

Fjord Line Hirtshals Kristiansand
Fjord Line
Společnost Fjord Line byla založena v roce 1993 a sídlí v Norsku. Nabízí přejezdy mezi Norskem, Dánskem a Německem. Na Vivanoda můžete porovnat ceny letenek Hirtshals-Kristiansand a rezervovat si jízdenku Fjord Line mezi Hirtshals a Kristiansand. Fjord Line provozuje 3 přejezdů denně do Kristiansand z Hirtshals a doba jízdy je 2 hodin 20 min. Více informací o společnosti Fjord Line
2 hodin 20 min
3 přejezdů denně
Color Line Hirtshals Kristiansand
Color Line
Color Line je norská trajektová společnost se sídlem v Oslu, která provozuje dopravu mezi Norskem a Švédskem. Na Vivanoda můžete porovnat ceny letenek Hirtshals-Kristiansand a rezervovat si jízdenku Color Line mezi Hirtshals a Kristiansand. Color Line provozuje 14 přejezdů týdně do Kristiansand z Hirtshals a doba jízdy je 3 hodin 10 min. Více informací o společnosti Color Line
3 hodin 10 min
14 přejezdů týdně

FAQ (ČASTO KLADENÉ OTÁZKY)

Pokud pojedete trajektem z Hirtshals do Kristiansand, bude vám cesta dlouhá 131 km mezi Hirtshals a Kristiansand trvat nejméně 2 hodin 20 min.

To často závisí na ročním období (v zimě je mezi Hirtshals a Kristiansand méně přejezdů) a na trajektové společnosti (Fjord Line a Color Line). V současné době se mezi Hirtshals a Kristiansand uskuteční 5 přejezdů denně.

Mezi Hirtshals a Kristiansand jezdí 2 trajektových společností: Fjord Line a Color Line.

Ano, zcela jistě, přímé přejezdy nabízí Color Line, Fjord Line.

Před rezervací si porovnejte ceny Color Line, Fjord Line na našich webových stránkách Vivanoda. Poté si vybraný přejezd snadno a bezpečně rezervujte na stránkách našeho partnera.

Pokud chcete změnit nebo zrušit svou rezervaci trajektu Hirtshals Kristiansand, můžete tak snadno učinit u našeho partnera, který spravuje vaši rezervaci. Vezměte prosím na vědomí, že v závislosti na tarifních podmínkách jsou některé jízdenky nevratné nebo nezměnitelné. Je důležité, abyste to při rezervaci jízdenky vzali v úvahu.

Během cesty mezi Hirtshals a Kristiansand urazíte 131 km.

Jak vypadá přejezd trajektem z Hirtshals do Kristiansand?

Pokud jste ještě nikdy nejeli trajektem, je těžké si představit, jak vypadá den na moři mezi Hirtshals a Kristiansand. Abychom vám pomohli lépe se vžít do zážitků z plavby Hirtshals Kristiansand na palubě Color Line nebo Fjord Line, vysledovali jsme jednotlivé fáze cesty od nalodění v Hirtshals až po vylodění v Kristiansand. Najdete zde také několik turistických a praktických informací o Hirtshals a Kristiansand.

Nalodění v Hirtshals

Než se vydáte na cestu trajektem z Hirtshals do Kristiansand, zde je několik kroků, které je třeba učinit před nástupem na loď:

  • Čas příjezdu do přístavu Hirtshals / Do trajektového terminálu Hirtshals byste měli dorazit v časovém limitu stanoveném společností Fjord Line nebo Color Line. Po uplynutí této doby je společnost oprávněna odmítnout váš nástup na palubu.
  • Odbavení na přejezd Hirtshals - Kristiansand / Na trajektovém terminálu Hirtshals vyhledejte přepážky Fjord Line nebo Color Line a předložte svůj pas a číslo rezervace. Pokud cestujete autem, stůjte ve vyhrazených pruzích. Odbavení bude probíhat přímo z vašeho vozidla.
  • Nástup na loď do Kristiansand / V terminálu trajektů Hirtshals jsou vysílány informační zprávy vyzývající k nalodění. Při cestě autem se řiďte pokyny pracovníků Fjord Line nebo Color Line k nástupu a zaparkujte své vozidlo na palubě.
Na palubě lodi mezi Hirtshals a Kristiansand

Na lodích Color Line nebo Fjord Line si každý najde něco pro sebe. Zatímco někteří lidé budou mít tendenci relaxovat v útulném salónku, jiní budou chtít nakupovat v buticích nebo se najíst v samoobslužné restauraci.

Příjezd trajektu do Kristiansand

Na závěr naleznete několik informací o vylodění trajektu v Kristiansand:

  • Kristiansand přístav je na dohled / Přístup do garáže vám bude umožněn až po zakotvení lodi. Nemá smysl spěchat. Místo toho si vychutnejte příjezd do přístavu v Kristiansand z paluby lodi.
  • Pokud jste v kajutě. / Svou kajutu musíte opustit přibližně půl hodiny před příjezdem do Kristiansand Harbour.
  • Opusťte loď a Kristiansand je váš / Jakmile jsou vrata otevřená, můžete se z obrovské garáže trajektu dostat poměrně rychle. Pěší cestující se dostanou z lodi ještě rychleji. Celníci v Kristiansand přístavu vás mohou podrobit kontrole. Konečně začala vaše dovolená v Kristiansand!
Vyhledávací filtry
Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu