Cestování trajektem do Polsko

Cestování do Polsko trajektem je skvělá volba! Polsko obsluhuje 5 lodních společností (Polferries, Finnlines, Stena Line, Unity Line nebo TT-Line). Tyto společnosti provozují 5 trajektových linek do Polsko a obsluhují přístavy Nynashamn, Gdaňsk, Helsinky, Gdynia, Karlskrona, Ystad, Swinoujscie a Trelleborg.

Abyste měli jistotu, že najdete levnou trajektovou jízdenku do Polsko, doporučujeme použít náš vyhledávač, který porovnává nabídky, ceny a dostupnost společností Polferries, Finnlines, Stena Line a Unity Line.

S celkovou frekvencí více než 12 přejezdů denně v závislosti na ročním období z 3 zemí (Švédsko, Polsko a Finsko) máte mnoho možností, jak naplánovat svou plavbu trajektem do Polsko.

Nejrychlejší přejezd trvá 5 hodin 50 min (Trelleborg - Swinoujscie) se vzdáleností 177 km a nejdelší 18 hodin (Nynashamn - Gdaňsk) se vzdáleností 508 km.

Trajekty do Polsko v číslech

Země
Švédsko
Polsko
Finsko
Počet přejezdů
12 přejezdů denně
Počet přístavů
8
Počet trajektových spojení
5
Počet trajektových společností
5
Vyhledávání trajektů
Hledání a rezervace ubytování

Důležité trajektové přejezdy do Polsko

Vyhledejte na Vivanoda nejrychlejší, nejdelší nebo nejčastější trajekty do Polsko. Porovnejte nabídky společností Polferries, Finnlines, Stena Line, Unity Line a TT-Line a rezervujte si jízdenku do Polsko.

Nejoblíbenější trajektové trasy do Polsko

Hledáte trajekt do Polsko? Objevte nejoblíbenější trasy, které umožňují plavbu mezi různými částmi země i do zahraničí. Ať už se chcete dostat na ostrovy, do historických přístavů nebo na malebné pláže, trajekty představují pohodlný a komfortní způsob cestování po Polsko.

Oblíbené trasy trajektů ve Polsko zahrnují destinace jako Nynashamn, Gdaňsk, Helsinky, Gdynia, Karlskrona, Ystad, Swinoujscie a Trelleborg a mnoho dalších. Moderní trajekty ve Polsko nabízejí skvělé vybavení a služby, od pohodlných kajut po palubní restaurace a aktivity pro celou rodinu.

Použijte náš nástroj pro porovnání cen jízdenek, abyste našli nejlepší nabídky trajektových jízdenek do Polsko a naplánovali si cestu. Pomocí našeho snadno použitelného vyhledávače můžete najít nabídky a jízdní řády několika trajektových společností, včetně společností Polferries, Finnlines, Stena Line, Unity Line nebo TT-Line. Určitě zde najdete nabídku, která bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám a rozpočtu. Prohledejte všech 5 trajektových tras!

Lodě do Polsko z Švédsko

Nynashamn Švédsko
Gdaňsk Polsko
 • Polferries Nynashamn Gdaňsk
  Polferries
  7 přejezdů týdně
  18 hodin
  508 km
Karlskrona Švédsko
Gdynia Polsko
 • Stena Line Karlskrona Gdynia
  Stena Line
  4 přejezdů denně
  10 hodin 20 min
  263 km
Ystad Švédsko
Swinoujscie Polsko
 • Polferries Ystad Swinoujscie
  Polferries
  3 přejezdů denně
  6 hodin 10 min
  171 km
 • Unity Line Ystad Swinoujscie
  Unity Line
  14 přejezdů týdně
  6 hodin 30 min
  171 km
Trelleborg Švédsko
Swinoujscie Polsko
 • TT-Line Trelleborg Swinoujscie
  TT-Line
  9 přejezdů týdně
  5 hodin 50 min
  177 km
 • Unity Line Trelleborg Swinoujscie
  Unity Line
  177 km

Lodě do Polsko z Finsko

Helsinky Finsko
Gdynia Polsko
 • Finnlines Helsinky Gdynia
  Finnlines
  737 km
Vyhledávání trajektů
Hledání a rezervace ubytování

Časté dotazy k cestování trajektem do Polsko

Jednoduše vyhledejte trajekty do Polsko na Vivanoda mezi 5 nabízenými trasami a porovnejte ceny. Nakonec si vyberte požadovaný trajektový přejezd a rezervujte si ho.

Do Polsko jezdí 5 trajektových společností: Polferries, Finnlines, Stena Line, Unity Line a TT-Line...

Nejoblíbenějšími trajektovými trasami pro cestující jsou Nynashamn-Gdaňsk, Helsinky-Gdynia, Karlskrona-Gdynia a Ystad-Swinoujscie.

Všechny přístavy s trajektovým spojením ve Polsko

Všechny země s trajektovým spojením do Polsko

None
None
None
None