Doporučená trasa
Livorno
Přímá cesta trajekt do Bastia
Bastia
Viz ceny
Alternativní trasy
Livorno
Cesta vlak, spolujízda do Piombino
Piombino
Cesta trajekt do Bastia
Bastia
Viz ceny

Jak se dostat trajektem z Livorno do Bastia ?

Hledáte ideální trajektovou jízdenku z Livorno do Bastia? Jste na správném místě. Plavba trajektem z Livorno do Bastia je pohodlný a příjemný způsob cestování.

Víme, že plánování cesty trajektem z Livorno do Bastia může být stresující, a proto děláme vše pro to, abyste si mohli rezervovat trajekt z Livorno do Bastia co nejrychleji a nejsnadněji.

S naší snadno použitelnou platformou Vivanoda můžete porovnat ceny, trasy a služby různých trajektových společností, jako jsou Corsica Ferries nebo Moby Lines. Můžete tak najít nejlepší nabídku trajektové jízdenky Livorno Bastia, která bude vyhovovat vašim potřebám a rozpočtu, ať už cestujete sami, v páru nebo s rodinou.

Většina lodí Corsica Ferries nebo Moby Lines nabízí na palubě vybavení, jako jsou kajuty, restaurace, obchody, Wi-Fi a další. Často také nabízejí zařízení pro osoby se sníženou pohyblivostí.

Chcete-li najít nejlepší nabídky trajektů z Livorno do Bastia, jednoduše zadejte data své cesty a spusťte vyhledávání na Vivanoda.

Informace o trajektech z Livorno do Bastia

Přístav odjezdu
Livorno
Itálie
Toskánsko
Přístav příjezdu
Bastia
Francie
Korsika
Vzdálenost
117 km
Trajektové společnosti
Corsica Ferries, Moby Lines
Četnost přejezdů
4 přejezdů denně
Minimální doba přejezdu
4 hodin 10 min
Vyhledávání trajektů
Hledání a rezervace ubytování

Trajekt Livorno Bastia: ceny, jízdní řády a doba trvání

Jízdenky na trajekt z Livorno do Bastia se pohybují od 568 Kč pro jednu osobu, pokud cestujete bez auta, do 7453 Kč, pokud cestujete s autem. Průměrná cena, kterou jsme zaznamenali na trase Livorno - Bastia, je 1851 Kč. Průměrná doba plavby trajektem z Livorno do Bastia je 6 hodin 11 min. Nejpomalejším trajektům trvá cesta do Bastia 15 hodin 55 min, zatímco nejrychlejší lodě dorazí do Bastia za 4 hodin 30 min. První trajekt vyplouvá z přístavu Livorno ve 07:00. Poslední loď do Bastia vyplouvá z přístavu Livorno ve 15:00.

Průměrná cena přejezdu trajektem z Livorno do Bastia.
1851 Kč
Cenové rozpětí trajektů z Livorno do Bastia (nejnižší cena pro 1 cestujícího a nejvyšší cena pro 1 cestujícího a auto)
568 Kč - 7453 Kč
Průměrná doba přejezdu Livorno Bastia
6 hodin 11 min
Čas odjezdu prvního trajektu do Bastia
07:00
Čas odjezdu posledního trajektu do Bastia
15:00
Čas příjezdu prvního trajektu do Bastia
11:30
Čas příjezdu posledního trajektu do Bastia
23:55

Proč jet trajektem z Livorno do Bastia?

Ať už cestujete sami, v páru nebo s rodinou, trajekt z Livorno do Bastia může být pohodlnou a příjemnou možností, jak se dostat do Bastia. Zde jsou 3 důvody, proč si myslíme, že trajekt z Livorno do Bastia je ideální způsob cestování.

Nemusíte se bát cestovat s kolem
Ve vlaku, autobusu nebo letadle je často velmi komplikované a někdy i nemožné cestovat s tímto těžkopádným společníkem: vaším kolem. Na trajektu však tento problém nemáte: vaše kolo je naloženo přímo do obrovské lodní garáže. Z Livornou do Bastiau pojedete s naprostým klidem a bez obav z poškození vašeho motocyklu. V Bastiau nasednete na své kolo a vystoupíte z lodi.
Je to mnohem méně nudné než v letadle
Obecně platí, že cesta z Livornou do Bastiau je mnohem rychlejší letadlem. Být dlouhé hodiny připoután k sedadlu však není vždy příjemné. Během plavby trajektem Livorno Bastia společnosti Moby Lines nebo Corsica Ferries máte nespočet příležitostí k návštěvě restaurací a barů nebo k procházkám a opalování na promenádní palubě... Letadlo vám nikdy neposkytne tolik služeb během cesty.
Nemusíte se tedy obávat množství zavazadel.
Jedno zavazadlo je zdarma, za všechna ostatní je třeba zaplatit. Tento vzorec se často používá při cestování jinými dopravními prostředky, což velmi často vede k výraznému navýšení účtu. Na trajektu Livorno Bastia si můžete vzít libovolné množství zavazadel v rámci kapacity vašeho vozidla. Pokud cestujete jako pěší, mohou být podmínky přísnější, protože zavazadla budete muset mít u sebe až do příjezdu do Bastiau. Doporučujeme však zeptat se posádky Corsica Ferries nebo Moby Lines, protože cestujícím jsou často k dispozici skříňky na zavazadla, kam si mohou během plavby svá zavazadla uložit.

Které společnosti provozují přepravu mezi Livorno a Bastia?

Pokud chcete cestovat mezi Livorno a Bastia trajektem, můžete si vybrat z několika společností, včetně Corsica Ferries nebo Moby Lines, které provozují pravidelné linky mezi oběma městy. Více informací o různých trajektových společnostech na této trase a jejich časech odjezdů najdete zde.

Corsica Ferries Livorno Bastia
Corsica Ferries
Corsica Ferries je francouzsko-italská trajektová společnost obsluhující Korsiku a Sardinii z pevninské Francie a Itálie. Na Vivanoda můžete porovnat ceny letenek Livorno-Bastia a rezervovat si jízdenku Corsica Ferries mezi Livorno a Bastia. Corsica Ferries provozuje 11 přejezdů týdně do Bastia z Livorno a doba jízdy je 4 hodin 10 min. Více informací o společnosti Corsica Ferries
4 hodin 10 min
11 přejezdů týdně
Moby Lines Livorno Bastia
Moby Lines
Moby Lines je italská trajektová společnost, která obsluhuje Sardinii a Korsiku z Itálie již od roku 1959. Jak si mohu rezervovat přejezd Moby Lines Livorno Bastia? Pomocí Vivanody a jejího vyhledávače pro více druhů přepravy! Na Vivanoda můžete porovnat ceny letenek Livorno-Bastia a rezervovat si jízdenku Moby Lines mezi Livorno a Bastia. Moby Lines provozuje 14 přejezdů týdně do Bastia z Livorno a doba jízdy je 4 hodin 20 min. Více informací o společnosti Moby Lines
4 hodin 20 min
14 přejezdů týdně

Odkud vyplouvají trajekty v Livorno? Kam připlouvají lodě v Bastia?

Přístav odjezdu v Livorno

Trajekty Corsica Ferries nebo Moby Lines vyplouvají do Bastia z následujících přístavů v Livorno:

Livorno Calata Carrara
Mapa

Přístav příjezdu v Bastia

Lodě společnosti Moby Lines nebo Corsica Ferries připlouvají do Bastia z následujících přístavů:

Bastia - Gare Maritime
Mapa
Další alternativní plavby z Livorno do Bastia
Vyhledávání trajektů
Hledání a rezervace ubytování

FAQ (ČASTO KLADENÉ OTÁZKY)

Pokud pojedete trajektem z Livorno do Bastia, bude vám cesta dlouhá 117 km mezi Livorno a Bastia trvat nejméně 4 hodin 10 min.

To často závisí na ročním období (v zimě je mezi Livorno a Bastia méně přejezdů) a na trajektové společnosti (Corsica Ferries a Moby Lines). V současné době se mezi Livorno a Bastia uskuteční 4 přejezdů denně.

Mezi Livorno a Bastia jezdí 2 trajektových společností: Corsica Ferries a Moby Lines.

Ano, zcela jistě, přímé přejezdy nabízí Corsica Ferries, Moby Lines.

Před rezervací si porovnejte ceny Corsica Ferries, Moby Lines na našich webových stránkách Vivanoda. Poté si vybraný přejezd snadno a bezpečně rezervujte na stránkách našeho partnera.

Pokud chcete změnit nebo zrušit svou rezervaci trajektu Livorno Bastia, můžete tak snadno učinit u našeho partnera, který spravuje vaši rezervaci. Vezměte prosím na vědomí, že v závislosti na tarifních podmínkách jsou některé jízdenky nevratné nebo nezměnitelné. Je důležité, abyste to při rezervaci jízdenky vzali v úvahu.

Během cesty mezi Livorno a Bastia urazíte 117 km.

Ceny lodních lístků z Livorno do Bastia se pohybují od 568 Kč za nejnižší cenu až po 7453 Kč za nejvyšší cenu. Průměrná cena, kterou jsme zaznamenali, byla 1851 Kč.

První trajekt z Livorno odjíždí ve 07:00 do Bastia.

Poslední trajekt do Bastia obvykle vyplouvá z Livorno ve 15:00.

Jak vypadá přejezd trajektem z Livorno do Bastia?

Pokud jedete trajektem poprvé, není snadné si představit, jak vypadá námořní přejezd z Livorno do Bastia. Popíšeme vám proto tento jedinečný cestovní zážitek od nalodění v Livorno až po vylodění v Bastia, abychom vám pomohli lépe se promítnout do námořního světa společností Corsica Ferries a Moby Lines. Najdete zde také praktické informace o Livorno a Bastia.

Odjezd trajektem z Livorno

Než se vydáte na cestu trajektem z Livorno do Bastia, zde je několik kroků, které je třeba učinit před nástupem na loď:

  • Čas prezentace v přístavu Livorno / Do trajektového terminálu Livorno byste měli dorazit v časovém limitu stanoveném společností Corsica Ferries nebo Moby Lines. Po uplynutí této doby je společnost oprávněna odmítnout váš nástup na palubu.
  • Odbavení na přejezd Livorno - Bastia / Jděte k přepážce společnosti Moby Lines nebo Corsica Ferries na trajektovém terminálu Livorno a odbavte se s pasem nebo občanským průkazem a číslem rezervace. Při cestě autem je postup stejný, ale přímo z odbavovacích pruhů. Zůstanete sedět ve svém vozidle.
  • Nástup na trajekt do Bastia / Z terminálu trajektů v Livorno vás budou vysílané hlasové zprávy vyzývat k nástupu na trajekt. Ve vašem vozidle bude personál Corsica Ferries nebo Moby Lines pokračovat v nástupu na palubu po jednotlivých řádcích. Trpělivě vyčkejte, až na vás přijde řada.

Na palubě trajektu mezi Livorno a Bastia

Na lodi Corsica Ferries nebo Moby Lines má každý svou vlastní filozofii cestování. Zatímco někteří lidé budou mít tendenci relaxovat v útulném salónku, jiní budou chtít nakupovat v buticích nebo se najíst v samoobslužné restauraci.

Příjezd trajektu do Bastia

Na závěr naleznete několik informací o vylodění trajektu v Bastia:

  • Blíží se k přístavu Bastia / Do garáže se budete moci dostat až na výzvu posádky. Není třeba spěchat. Pokud chcete počkat, doporučujeme sledovat vplutí do přístavu Bastia z vnější paluby.
  • Pokud jste v kajutě. / Pokud jste cestovali z Livorno do Bastia v pohodlné kajutě, budete muset kajutu opustit přibližně půl hodiny před příjezdem do Bastia.
  • Opuštění lodi a prohlídka Bastia / Jakmile jsou vrata otevřená, můžete se z obrovské garáže trajektu dostat poměrně rychle. Pěší cestující se dostanou z lodi ještě rychleji. V Bastia pravděpodobně projdete celní kontrolou. Konečně váš pobyt v Bastia začíná naostro!

Vyhledávací filtry

Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu