Tallinn
Přímá cesta trajekt, lety do Helsinky
Helsinky
Viz ceny

Jak se dostat trajektem z Tallinn do Helsinky ?

Hledáte ideální trajektovou jízdenku z Tallinn do Helsinky? Jste na správném místě. Plavba trajektem z Tallinn do Helsinky je pohodlný a příjemný způsob cestování.

Víme, že plánování cesty trajektem z Tallinn do Helsinky může být stresující, a proto děláme vše pro to, abyste si mohli rezervovat trajekt z Tallinn do Helsinky co nejrychleji a nejsnadněji.

S naší snadno použitelnou platformou Vivanoda můžete porovnat ceny, trasy a služby různých trajektových společností, jako jsou Eckerö Line, St. Peter Line, Viking Line nebo Tallink. Můžete tak najít nejlepší nabídku trajektové jízdenky Tallinn Helsinky, která bude vyhovovat vašim potřebám a rozpočtu, ať už cestujete sami, v páru nebo s rodinou.

Většina lodí St. Peter Line, Tallink, Eckerö Line nebo Viking Line nabízí na palubě vybavení, jako jsou kajuty, restaurace, obchody, Wi-Fi a další. Často také nabízejí zařízení pro osoby se sníženou pohyblivostí.

Chcete-li najít nejlepší nabídky trajektů z Tallinn do Helsinky, jednoduše zadejte data své cesty a spusťte vyhledávání na Vivanoda.

Informace o trajektech z Tallinn do Helsinky

Přístav odjezdu
Tallinn
Estonsko
Přístav příjezdu
Helsinky
Finsko
Vzdálenost
82 km
Trajektové společnosti
Eckerö Line, St. Peter Line, Viking Line, Tallink
Četnost přejezdů
12 přejezdů denně
Minimální doba přejezdu
2 hodin
Vyhledávání trajektů
Hledání a rezervace ubytování

Proč jet trajektem z Tallinn do Helsinky?

Ať už cestujete sami, v páru nebo s rodinou, trajekt z Tallinn do Helsinky může být pohodlnou a příjemnou možností, jak se dostat do Helsinky. Zde jsou 3 důvody, proč si myslíme, že trajekt z Tallinn do Helsinky je ideální způsob cestování.

Odpočinek v kajutě
Přestože není povinné absolvovat plavbu z Tallinnu do Helsinkyu rezervací kajuty, připravujete se o komfort, který trajekt jako jediný druh dopravy nabízí. Kajuty vybavené lůžky, vlastními koupelnami a někdy i průzory nebo balkony nejsou nepodobné skutečným hotelovým pokojům. Jejich využití je nejzřetelnější při nočních plavbách, ale je možné si je rezervovat i během dne.
Nemusíte se tedy obávat množství zavazadel.
Jedno zavazadlo je zdarma, za všechna ostatní je třeba zaplatit. Tento vzorec se často používá při cestování jinými dopravními prostředky, což velmi často vede k výraznému navýšení účtu. Pokud jsou všechna vaše zavazadla uložena ve vašem vozidle, není u přívozu z Tallinnu do Helsinkyu vyžadován žádný příplatek. Pokud cestujete jako pěší, mohou být podmínky přísnější, protože zavazadla budete muset mít u sebe až do příjezdu do Helsinkyu. Doporučujeme však zeptat se posádky St. Peter Line, Tallink, Eckerö Line nebo Viking Line, protože cestujícím jsou často k dispozici skříňky na zavazadla, kam si mohou během plavby svá zavazadla uložit.
Chcete-li si vychutnat neuvěřitelný výhled na moře
Pokaždé, když jedeme na dovolenou na pobřeží, hledáme nejlepší výhled na moře. Během plavby přes Tallinn Helsinky, ať už jste na palubě, večeříte v restauraci nebo odpočíváte v pohodlných salóncích lodi St. Peter Line, Tallink, Eckerö Line nebo Viking Line, budete mít jednoduše výhled do první řady na neuvěřitelnou podívanou, kterou moře nabízí. Restaurace, bary, salonky, kajuty... nádherný výhled na moře je na lodi všudypřítomný.

Odkud vyplouvají trajekty v Tallinn? Kam připlouvají lodě v Helsinky?

Přístav odjezdu v Tallinn

Trajekty St. Peter Line, Tallink, Eckerö Line nebo Viking Line vyplouvají do Helsinky z následujících přístavů v Tallinn:

Tallinn Terminal A
Mapa
Tallinn Terminal D
Mapa

Přístav příjezdu v Helsinky

Lodě společnosti Viking Line, Eckerö Line, Tallink nebo St. Peter Line připlouvají do Helsinky z následujících přístavů:

Helsinki Hansa Terminal
Mapa
Helsinki West Terminal
Mapa
Vyhledávání trajektů
Hledání a rezervace ubytování

Které společnosti provozují přepravu mezi Tallinn a Helsinky?

Pokud chcete cestovat mezi Tallinn a Helsinky trajektem, můžete si vybrat z několika společností, včetně St. Peter Line, Tallink, Eckerö Line nebo Viking Line, které provozují pravidelné linky mezi oběma městy. Více informací o různých trajektových společnostech na této trase a jejich časech odjezdů najdete zde.

St. Peter Line Tallinn Helsinky
St. Peter Line
St. Peter Line je trajektová společnost se sídlem v Rusku, která nabízí trajekty mezi Ruskem a Finskem. Na Vivanoda můžete porovnat ceny letenek Tallinn-Helsinky a rezervovat si jízdenku St. Peter Line mezi Tallinn a Helsinky. Více informací o společnosti St. Peter Line
Tallink Tallinn Helsinky
Tallink
Tallink, založená v roce 1991, je estonská trajektová společnost, která obsluhuje pobaltské státy, Finsko a Švédsko. Na Vivanoda můžete porovnat ceny letenek Tallinn-Helsinky a rezervovat si jízdenku Tallink mezi Tallinn a Helsinky. Tallink provozuje 6 přejezdů denně do Helsinky z Tallinn a doba jízdy je 2 hodin. Více informací o společnosti Tallink
2 hodin
6 přejezdů denně
Eckerö Line Tallinn Helsinky
Eckerö Line
Společnost Eckerö Line provozuje trajektovou dopravu do Estonsko a Finsko, včetně trajektové dopravy mezi přístavy Tallinn a Helsinky. Na Vivanoda můžete porovnat ceny letenek Tallinn-Helsinky a rezervovat si jízdenku Eckerö Line mezi Tallinn a Helsinky. Eckerö Line provozuje 3 přejezdů denně do Helsinky z Tallinn a doba jízdy je 2 hodin 20 min. Více informací o společnosti Eckerö Line
2 hodin 20 min
3 přejezdů denně
Viking Line Tallinn Helsinky
Viking Line
Viking Line, založená v roce 1959, je finská trajektová společnost, která provozuje dopravu mezi Finskem, Švédskem a Estonskem. Na Vivanoda můžete porovnat ceny letenek Tallinn-Helsinky a rezervovat si jízdenku Viking Line mezi Tallinn a Helsinky. Viking Line provozuje 3 přejezdů denně do Helsinky z Tallinn a doba jízdy je 2 hodin 20 min. Více informací o společnosti Viking Line
2 hodin 20 min
3 přejezdů denně

FAQ (ČASTO KLADENÉ OTÁZKY)

Pokud pojedete trajektem z Tallinn do Helsinky, bude vám cesta dlouhá 82 km mezi Tallinn a Helsinky trvat nejméně 2 hodin.

To často závisí na ročním období (v zimě je mezi Tallinn a Helsinky méně přejezdů) a na trajektové společnosti (St. Peter Line, Tallink, Eckerö Line a Viking Line). V současné době se mezi Tallinn a Helsinky uskuteční 12 přejezdů denně.

Mezi Tallinn a Helsinky jezdí 4 trajektových společností: St. Peter Line, Tallink, Eckerö Line a Viking Line.

Ano, zcela jistě, přímé přejezdy nabízí Eckerö Line, St. Peter Line, Viking Line, Tallink.

Před rezervací si porovnejte ceny Eckerö Line, St. Peter Line, Viking Line, Tallink na našich webových stránkách Vivanoda. Poté si vybraný přejezd snadno a bezpečně rezervujte na stránkách našeho partnera.

Pokud chcete změnit nebo zrušit svou rezervaci trajektu Tallinn Helsinky, můžete tak snadno učinit u našeho partnera, který spravuje vaši rezervaci. Vezměte prosím na vědomí, že v závislosti na tarifních podmínkách jsou některé jízdenky nevratné nebo nezměnitelné. Je důležité, abyste to při rezervaci jízdenky vzali v úvahu.

Během cesty mezi Tallinn a Helsinky urazíte 82 km.

Vaše zkušenosti s trajektem z Tallinn do Helsinky

Pokud jedete trajektem poprvé, není snadné si představit, jak vypadá námořní přejezd z Tallinn do Helsinky. Popíšeme vám proto tento jedinečný cestovní zážitek od nalodění v Tallinn až po vylodění v Helsinky, abychom vám pomohli lépe se promítnout do námořního světa společností Eckerö Line, St. Peter Line, Viking Line a Tallink. Najdete zde také několik turistických a praktických informací o Tallinn a Helsinky.

Připravenost k nalodění v Tallinn

Než se vydáte na cestu trajektem z Tallinn do Helsinky, zde je několik kroků, které je třeba učinit před nástupem na loď:

  • Prezentace v přístavu Tallinn / Do přístavu Tallinn byste měli dorazit s dostatečným předstihem. Ověřte si to prosím u společnosti Viking Line, Eckerö Line, Tallink nebo St. Peter Line. Po uplynutí této doby je společnost oprávněna odmítnout váš nástup na palubu.
  • Odbavení na plavbu Tallinn - Helsinky / V Tallinn předložte u pokladen společnosti Viking Line, Eckerö Line, Tallink nebo St. Peter Line na trajektovém terminálu Tallinn své doklady totožnosti (cestovní pas nebo občanský průkaz) a číslo rezervace. Při cestě autem je postup stejný, ale přímo z odbavovacích pruhů. Zůstanete sedět ve svém vozidle.
  • Nástup na trajekt do Helsinky / V terminálu trajektů Tallinn jsou vysílány informační zprávy vyzývající k nalodění. Pokud cestujete autem, pracovníci společnosti Viking Line, Eckerö Line, Tallink nebo St. Peter Line vám poskytnou pokyny k nástupu a zaparkování vašeho vozidla na lodi.
Přejezd z Tallinn do Helsinky: na palubě lodi...

Během plavby může každý využít služeb na lodi St. Peter Line, Tallink, Eckerö Line nebo Viking Line podle svého přání. Někdo bude chtít odpočívat v některém z lehátek, jiný bude chtít využít všechny služby nabízené na palubě nebo si prostě jen užívat výhled na moře z paluby lodi.

Příjezd trajektu do Helsinky

Zde je několik informací k vylodění v Helsinky:

  • Trajekt vplouvá do přístavu Helsinky / Přístup do garáže vám bude umožněn až po zakotvení lodi. Není třeba spěchat. Místo toho si vychutnejte příjezd do přístavu v Helsinky z paluby lodi.
  • Pokud jste v kajutě. / Pokud jste cestovali z Tallinn do Helsinky v pohodlné kajutě, budete muset kajutu opustit přibližně půl hodiny před příjezdem do Helsinky.
  • Opuštění lodi a prohlídka Helsinky / Vyjet z lodní garáže je poměrně rychlé. Pěší cestující se dostanou z lodi ještě rychleji. Celníci v Helsinky přístavu vás mohou podrobit kontrole. Konečně opouštíte přístav a Helsinky na vás čeká!
Vyhledávací filtry
Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu