Calais
Přímá cesta trajekt, spolujízda, autobus do Dover
Dover
Viz ceny

Jak se dostat trajektem z Calais do Dover ?

Hledáte ideální trajektovou jízdenku z Calais do Dover? Jste na správném místě. Plavba trajektem z Calais do Dover je pohodlný a příjemný způsob cestování.

Víme, že plánování cesty trajektem z Calais do Dover může být stresující, a proto děláme vše pro to, abyste si mohli rezervovat trajekt z Calais do Dover co nejrychleji a nejsnadněji.

S naší snadno použitelnou platformou Vivanoda můžete porovnat ceny, trasy a služby různých trajektových společností, jako jsou DFDS Seaways, P&O Ferries nebo Norfolk Line. Můžete tak najít nejlepší nabídku trajektové jízdenky Calais Dover, která bude vyhovovat vašim potřebám a rozpočtu, ať už cestujete sami, v páru nebo s rodinou.

Většina lodí Norfolk Line, P&O Ferries nebo DFDS Seaways nabízí na palubě vybavení, jako jsou kajuty, restaurace, obchody, Wi-Fi a další. Často také nabízejí zařízení pro osoby se sníženou pohyblivostí.

Chcete-li najít nejlepší nabídky trajektů z Calais do Dover, jednoduše zadejte data své cesty a spusťte vyhledávání na Vivanoda.

Informace o trajektech z Calais do Dover

Přístav odjezdu
Calais
Francie
Nord-Pas de Calais
Přístav příjezdu
Dover
Spojené Království
Anglie
Vzdálenost
42 km
Trajektové společnosti
DFDS Seaways, P&O Ferries, Norfolk Line
Četnost přejezdů
39 přejezdů denně
Minimální doba přejezdu
1 hodin 30 min
Vyhledávání trajektů
Hledání a rezervace ubytování

Proč jet trajektem z Calais do Dover?

Ať už cestujete sami, v páru nebo s rodinou, trajekt z Calais do Dover může být pohodlnou a příjemnou možností, jak se dostat do Dover. Zde jsou 3 důvody, proč si myslíme, že trajekt z Calais do Dover je ideální způsob cestování.

Abyste se na palubě nenudili... na rozdíl od letadla
Pokud porovnáte rychlost, letadlo je určitě nejrychlejší způsob, jak se dostat z Calaisu do Doveru. Jste však uvězněni na sedadle, připoutáni bezpečnostním pásem a nemáte téměř žádnou možnost cestovat. Během plavby trajektem Calais Dover společnosti DFDS Seaways, P&O Ferries nebo Norfolk Line máte nespočet příležitostí k návštěvě restaurací a barů nebo k procházkám a opalování na promenádní palubě... Služby a míra svobody během letu jsou radikálně odlišné!
Chcete-li si vychutnat neuvěřitelný výhled na moře
Obecně platí, že když jedeme na dovolenou k moři, vyhledáváme co nejvíce výhled na moře (v restauraci, v hotelu, na výletě...). Během plavby přes Calais Dover, ať už jste na palubě, večeříte v restauraci nebo odpočíváte v pohodlných salóncích lodi Norfolk Line, P&O Ferries nebo DFDS Seaways, budete mít jednoduše výhled do první řady na neuvěřitelnou podívanou, kterou moře nabízí. Restaurace, bary, salonky, kajuty... nádherný výhled na moře je na lodi všudypřítomný.
Abyste se na rozdíl od auta neunavili.
Vzhledem ke zvýšené bdělosti, kterou řízení auta na dlouhých cestách vyžaduje, je řízení vyčerpávající. Cesta trajektem Calais Dover je pravým opakem! Na palubě, v závislosti na provozované lodi Norfolk Line, P&O Ferries nebo DFDS Seaways, je vše navrženo tak, abyste měli čas na odpočinek v klidu pohodlných lehátek, na lenošení na venkovních palubách, na zábavu a na zábavu. Není pochyb o tom, že do Doveru dorazíte zcela uvolnění.

Odkud vyplouvají trajekty v Calais? Kam připlouvají lodě v Dover?

Přístav odjezdu v Calais

Trajekty Norfolk Line, P&O Ferries nebo DFDS Seaways vyplouvají do Dover z následujících přístavů v Calais:

Calais Terminal Est Car Ferry
Mapa

Přístav příjezdu v Dover

Lodě společnosti DFDS Seaways, P&O Ferries nebo Norfolk Line připlouvají do Dover z následujících přístavů:

Dover Ferry Terminal
Mapa
Vyhledávání trajektů
Hledání a rezervace ubytování

Které společnosti provozují přepravu mezi Calais a Dover?

Pokud chcete cestovat mezi Calais a Dover trajektem, můžete si vybrat z několika společností, včetně Norfolk Line, P&O Ferries nebo DFDS Seaways, které provozují pravidelné linky mezi oběma městy. Více informací o různých trajektových společnostech na této trase a jejich časech odjezdů najdete zde.

Norfolk Line Calais Dover
Norfolk Line
Norfolk Line je osobní lodní společnost, kterou v roce 2010 koupila společnost DFDS Seaways. Na Vivanoda můžete porovnat ceny letenek Calais-Dover a rezervovat si jízdenku Norfolk Line mezi Calais a Dover. Více informací o společnosti Norfolk Line
P&O Ferries Calais Dover
P&O Ferries
P&O Ferries je anglická společnost se sídlem v Doveru. Je uvedena na Vivanoda, což je srovnávač umožňující najít levný přejezd P&O Ferries Calais Dover. Na Vivanoda můžete porovnat ceny letenek Calais-Dover a rezervovat si jízdenku P&O Ferries mezi Calais a Dover. P&O Ferries provozuje 24 přejezdů denně do Dover z Calais a doba jízdy je 1 hodin 30 min. Více informací o společnosti P&O Ferries
1 hodin 30 min
24 přejezdů denně
DFDS Seaways Calais Dover
DFDS Seaways
DFDS Seaways je trajektová společnost se sídlem v dánské Kodani, která zajišťuje přepravu osob a vozidel mezi přístavy v severní Evropě, včetně přístavů Dover, Antverpy a Calais do Spojeného království, ale také mezi přístavy Oslo a Kodaň, mezi přístavy v Norsku a Švédsku a dalšími přístavy v Evropě. Na Vivanoda můžete porovnat ceny letenek Calais-Dover a rezervovat si jízdenku DFDS Seaways mezi Calais a Dover. DFDS Seaways provozuje 15 přejezdů denně do Dover z Calais a doba jízdy je 1 hodin 30 min. Více informací o společnosti DFDS Seaways
1 hodin 30 min
15 přejezdů denně

FAQ (ČASTO KLADENÉ OTÁZKY)

Pokud pojedete trajektem z Calais do Dover, bude vám cesta dlouhá 42 km mezi Calais a Dover trvat nejméně 1 hodin 30 min.

To často závisí na ročním období (v zimě je mezi Calais a Dover méně přejezdů) a na trajektové společnosti (Norfolk Line, P&O Ferries a DFDS Seaways). V současné době se mezi Calais a Dover uskuteční 39 přejezdů denně.

Mezi Calais a Dover jezdí 3 trajektových společností: Norfolk Line, P&O Ferries a DFDS Seaways.

Ano, zcela jistě, přímé přejezdy nabízí DFDS Seaways, P&O Ferries, Norfolk Line.

Před rezervací si porovnejte ceny DFDS Seaways, P&O Ferries, Norfolk Line na našich webových stránkách Vivanoda. Poté si vybraný přejezd snadno a bezpečně rezervujte na stránkách našeho partnera.

Pokud chcete změnit nebo zrušit svou rezervaci trajektu Calais Dover, můžete tak snadno učinit u našeho partnera, který spravuje vaši rezervaci. Vezměte prosím na vědomí, že v závislosti na tarifních podmínkách jsou některé jízdenky nevratné nebo nezměnitelné. Je důležité, abyste to při rezervaci jízdenky vzali v úvahu.

Během cesty mezi Calais a Dover urazíte 42 km.

Vaše zkušenosti s trajektem z Calais do Dover

Pokud jedete trajektem poprvé, není snadné si představit, jak vypadá námořní přejezd z Calais do Dover. Popíšeme vám proto tento jedinečný cestovní zážitek od nalodění v Calais až po vylodění v Dover, abychom vám pomohli lépe se promítnout do námořního světa společností DFDS Seaways, P&O Ferries a Norfolk Line. Najdete zde také několik turistických a praktických informací o Calais a Dover.

Připravenost k nalodění v Calais

Než se vydáte na cestu trajektem z Calais do Dover, zde je několik kroků, které je třeba učinit před naloděním:

  • Čas příjezdu do přístavu Calais / Do přístavu Calais byste měli dorazit s dostatečným předstihem. Ověřte si to prosím u společnosti DFDS Seaways, P&O Ferries nebo Norfolk Line. Po uplynutí této doby je společnost oprávněna odmítnout váš nástup na palubu.
  • Odbavení na přejezd Calais - Dover / Jděte k přepážce společnosti DFDS Seaways, P&O Ferries nebo Norfolk Line na trajektovém terminálu Calais a odbavte se s pasem nebo občanským průkazem a číslem rezervace. Při cestě autem je postup stejný, ale přímo z odbavovacích pruhů. Zůstanete sedět ve svém vozidle.
  • Nástup na trajekt do Dover / V terminálu trajektů Calais jsou vysílány informační zprávy vyzývající k nalodění. Pokud cestujete autem, pracovníci společnosti DFDS Seaways, P&O Ferries nebo Norfolk Line vám poskytnou pokyny k nástupu a zaparkování vašeho vozidla na lodi.
Život na palubě trajektu mezi Calais a Dover

Na palubě lodi DFDS Seaways, P&O Ferries nebo Norfolk Line si můžete vybrat aktivity podle svých preferencí! Někdo bude chtít odpočívat v některém z lehátek, jiný bude chtít využít všechny služby nabízené na palubě nebo si prostě jen užívat výhled na moře z paluby lodi.

Příjezd trajektu do Dover

Na závěr naleznete několik informací o vylodění trajektu v Dover:

  • Blíží se k přístavu Dover / Přístup do garáže vám bude umožněn až po zakotvení lodi. Není třeba spěchat. Nejlepší je počkat na vnější palubě a sledovat manévrování trajektu do přístavu Dover.
  • Pokud jste v kajutě. / Svou kajutu musíte opustit přibližně půl hodiny před příjezdem do Dover Harbour.
  • Opusťte loď a Dover je váš / Vyjet z lodní garáže je poměrně rychlé. Pěší cestující se dostanou z lodi ještě rychleji. V Dover pravděpodobně projdete celní kontrolou. Konečně váš pobyt v Dover začíná naostro!
Vyhledávací filtry
Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu