Cestování trajektem z Německo do Dánsko

Cestování trajektem z Německo do Dánsko je skvělou volbou! Trajekty Německo Dánsko provozuje 3 lodních společností (Scandlines, Syltfähre nebo BornholmerFærgen), které obsluhují přístavy Rodby, Puttgarden, Ronne, Sassnitz, Havneby, List a Spodsbjerg.

Chcete-li mít jistotu, že najdete levnou lodní jízdenku Německo Dánsko, doporučujeme použít náš vyhledávač, který porovnává nabídky, ceny a jízdní řády společností Scandlines, Syltfähre a BornholmerFærgen.

S celkovou frekvencí více než 56 přejezdů denně, v závislosti na ročním období, máte spoustu možností pro plánování vaší cesty lodí Německo Dánsko.

Trajekt Německo Dánsko v číslech

Země
Německo
Dánsko
Počet přejezdů
56 přejezdů denně
Počet přístavů
9
Počet trajektových spojení
5
Počet trajektových společností
3
Vyhledávání trajektů
Hledání a rezervace ubytování

Všechny trasy trajektů Německo Dánsko

Hledáte trajekt z Německo do Dánsko? Objevte nejoblíbenější trasy, které umožňují plavbu mezi těmito různými regiony. Ať už se chcete dostat na ostrovy, do historických přístavů nebo na malebné pláže, trajekty představují pohodlný a komfortní způsob cestování mezi Německo a Dánsko. Pohodlné kajuty, restaurace na palubě, kina, aktivity pro děti... trajekty společností BornholmerFærgen, Syltfähre nebo Scandlines nabízejí vynikající vybavení a služby pro celou rodinu.

Pro naplánování cesty trajektem do Rostock, Gedser, Spodsbjerg, List, Havneby nebo Sassnitz použijte náš nástroj pro porovnání cen a najděte nejlepší nabídky trajektových jízdenek Německo Dánsko, které vám ušetří čas i peníze. Pomocí našeho snadno použitelného srovnávače cen můžete najít nabídky a jízdní řády od řady trajektových společností včetně Scandlines, Syltfähre nebo BornholmerFærgen. Určitě se najde nabídka, která bude vyhovovat vašim potřebám a rozpočtu. Vyhledávejte z 5 trajektových tras mezi Německo a Dánsko!

Vyhledávání trajektů
Hledání a rezervace ubytování
None
None
None
None