Doporučená trasa
Hirtshals
Přímá cesta trajekt do Bergen
Bergen
Viz ceny
Alternativní trasy
Hirtshals
Cesta trajekt do Kristiansand
Kristiansand
Cesta lety do Bergen
Bergen
Viz ceny

Jak se dostat trajektem z Hirtshals do Bergen ?

Hledáte ideální trajektovou jízdenku z Hirtshals do Bergen? Jste na správném místě. Plavba trajektem z Hirtshals do Bergen je pohodlný a příjemný způsob cestování.

Víme, že plánování cesty trajektem z Hirtshals do Bergen může být stresující, a proto děláme vše pro to, abyste si mohli rezervovat trajekt z Hirtshals do Bergen co nejrychleji a nejsnadněji.

S naší snadno použitelnou platformou Vivanoda můžete porovnat ceny, trasy a služby různých trajektových společností, jako jsou Fjord Line nebo Color Line. Můžete tak najít nejlepší nabídku trajektové jízdenky Hirtshals Bergen, která bude vyhovovat vašim potřebám a rozpočtu, ať už cestujete sami, v páru nebo s rodinou.

Většina lodí Fjord Line nabízí na palubě vybavení, jako jsou kajuty, restaurace, obchody, Wi-Fi a další. Často také nabízejí zařízení pro osoby se sníženou pohyblivostí.

Chcete-li najít nejlepší nabídky trajektů z Hirtshals do Bergen, jednoduše zadejte data své cesty a spusťte vyhledávání na Vivanoda.

Informace o trajektech z Hirtshals do Bergen

Přístav odjezdu
Hirtshals
Dánsko
Přístav příjezdu
Bergen
Norsko
Vzdálenost
409 km
Trajektové společnosti
Fjord Line, Color Line
Četnost přejezdů
7 přejezdů týdně
Minimální doba přejezdu
16 hodin 30 min
Vyhledávání trajektů
Hledání a rezervace ubytování

Proč jet trajektem z Hirtshals do Bergen?

Ať už cestujete sami, v páru nebo s rodinou, trajekt z Hirtshals do Bergen může být pohodlnou a příjemnou možností, jak se dostat do Bergen. Zde jsou 3 důvody, proč si myslíme, že trajekt z Hirtshals do Bergen je ideální způsob cestování.

Nemusíte se bát cestovat s kolem
Cestování vlakem, letadlem nebo autobusem s vaším kolem se často mění v noční můru, protože jeho přeprava je velmi těžkopádná. Na trajektu však tento problém nemáte: vaše kolo je naloženo přímo do obrovské lodní garáže. Tam ho můžete nechat po celou dobu plavby Hirtshals-Bergen v naprostém bezpečí a bez obav z jeho poškození. V Bergenu nasednete na své kolo a vystoupíte z lodi.
Odpočinek v kajutě
Přestože není povinné absolvovat plavbu z Hirtshalsu do Bergenu rezervací kajuty, připravujete se o komfort, který trajekt jako jediný druh dopravy nabízí. Kajuty vybavené lůžky, vlastními koupelnami a někdy i průzory nebo balkony nejsou nepodobné skutečným hotelovým pokojům. I na denní plavbě je možné si užívat soukromí v kajutě a je to mnohem pohodlnější než sedět v salonku.
Chcete-li si vychutnat neuvěřitelný výhled na moře
Když jsme na pobřeží, často vyhledáváme místa, která nabízejí nejlepší výhled na moře. Z přístavu Hirtshals do Bergenu budete mít 360stupňový výhled na oceán, ať už budete obědvat nebo odpočívat v některém z lodních salonků. Restaurace, bary, salonky, kajuty... nádherný výhled na moře je na lodi všudypřítomný.

Odkud vyplouvají trajekty v Hirtshals? Kam připlouvají lodě v Bergen?

Přístav odjezdu v Hirtshals

Trajekty Fjord Line vyplouvají do Bergen z následujících přístavů v Hirtshals:

Hirtshals
Mapa

Přístav příjezdu v Bergen

Lodě společnosti Fjord Line připlouvají do Bergen z následujících přístavů:

Bergen
Mapa
Další alternativní plavby z Hirtshals do Bergen
Vyhledávání trajektů
Hledání a rezervace ubytování

Které společnosti provozují přepravu mezi Hirtshals a Bergen?

Pokud chcete cestovat mezi Hirtshals a Bergen trajektem, můžete si vybrat z několika společností, včetně Fjord Line, které provozují pravidelné linky mezi oběma městy. Více informací o různých trajektových společnostech na této trase a jejich časech odjezdů najdete zde.

Fjord Line Hirtshals Bergen
Fjord Line
Společnost Fjord Line byla založena v roce 1993 a sídlí v Norsku. Nabízí přejezdy mezi Norskem, Dánskem a Německem. Na Vivanoda můžete porovnat ceny letenek Hirtshals-Bergen a rezervovat si jízdenku Fjord Line mezi Hirtshals a Bergen. Fjord Line provozuje 7 přejezdů týdně do Bergen z Hirtshals a doba jízdy je 16 hodin 30 min. Více informací o společnosti Fjord Line
16 hodin 30 min
7 přejezdů týdně

FAQ (ČASTO KLADENÉ OTÁZKY)

Pokud pojedete trajektem z Hirtshals do Bergen, bude vám cesta dlouhá 409 km mezi Hirtshals a Bergen trvat nejméně 16 hodin 30 min.

To často závisí na ročním období (v zimě je mezi Hirtshals a Bergen méně přejezdů) a na trajektové společnosti (Fjord Line). V současné době se mezi Hirtshals a Bergen uskuteční 7 přejezdů týdně.

Mezi Hirtshals a Bergen jezdí 1 trajektových společností: Fjord Line.

Ano, zcela jistě, přímé přejezdy nabízí Fjord Line, Color Line.

Před rezervací si porovnejte ceny Fjord Line, Color Line na našich webových stránkách Vivanoda. Poté si vybraný přejezd snadno a bezpečně rezervujte na stránkách našeho partnera.

Pokud chcete změnit nebo zrušit svou rezervaci trajektu Hirtshals Bergen, můžete tak snadno učinit u našeho partnera, který spravuje vaši rezervaci. Vezměte prosím na vědomí, že v závislosti na tarifních podmínkách jsou některé jízdenky nevratné nebo nezměnitelné. Je důležité, abyste to při rezervaci jízdenky vzali v úvahu.

Během cesty mezi Hirtshals a Bergen urazíte 409 km.

Jak vypadá přejezd trajektem z Hirtshals do Bergen?

Není vždy snadné udělat si jasnou představu o tom, jak bude přejezd z Hirtshals do Bergen vypadat, zejména pokud tento druh dopravy neznáte. Popíšeme vám proto tento jedinečný cestovní zážitek od nalodění v Hirtshals až po vylodění v Bergen, abychom vám pomohli lépe se promítnout do námořního světa společností Fjord Line a Color Line. Najdete zde také několik turistických a praktických informací o Hirtshals a Bergen.

Nalodění v Hirtshals

Než se vydáte na cestu trajektem z Hirtshals do Bergen, zde je několik kroků, které je třeba učinit před nástupem na loď:

  • Prezentace v přístavu Hirtshals / Na příjezd do přístaviště trajektů v Hirtshals si musíte vyhradit určitou dobu (ověřte si u společnosti Fjord Line) před skutečným časem odjezdu lodi. Po uplynutí této doby je společnost oprávněna odmítnout váš nástup na palubu.
  • Odbavení na plavbu Hirtshals - Bergen / Na trajektovém terminálu Hirtshals vyhledejte přepážky Fjord Line a předložte svůj pas a číslo rezervace. Pokud máte auto, můžete se odbavit z fronty vozidel.
  • Nástup na trajekt do Bergen / Z terminálu trajektů v Hirtshals vás budou vysílané hlasové zprávy vyzývat k nástupu na trajekt. Při cestě autem se řiďte pokyny pracovníků Fjord Line k nástupu a zaparkujte své vozidlo na palubě.
Na palubě trajektu mezi Hirtshals a Bergen

Během plavby může každý využít služeb na lodi Fjord Line podle svého přání. Někteří cestující budou chtít relaxovat v soukromí kajuty, zatímco jiní si budou užívat v barech, restauracích, hernách a obchodech.

Příjezd trajektu do Bergen

Zde je několik informací k vylodění v Bergen:

  • Bergen přístav je na dohled / Ke svému vozidlu se budete moci vrátit až po zastavení trajektu a jeho přivázání k přístavišti v Bergen Harbour. Není třeba spěchat. Místo toho si vychutnejte příjezd do přístavu v Bergen z paluby lodi.
  • Opusťte svou kajutu. / Pokud jste cestovali z Hirtshals do Bergen v pohodlné kajutě, budete muset kajutu opustit přibližně půl hodiny před příjezdem do Bergen.
  • Opuštění lodi a prohlídka Bergen / Po otevření garážových vrat je výstup z lodi poměrně rychlý. Pěší cestující se dostanou z lodi ještě rychleji. V Bergen nelze vyloučit celní kontrolu. Konečně začala vaše dovolená v Bergen!
Vyhledávací filtry
Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu