Cestujte z Miloš na Soluň

Uspořádejte si výlet Miloš na Soluň v vlak, trajekt, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

2 možností jít od Miloš na Soluň v letadlo, trajekt, vlak

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Miloš
Soluň
  • Získejte sazby
2
Miloš
Atény
Soluň
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Miloš Soluň

Způsoby dopravyletadlo, trajekt, vlak
vzdálenost449 km
Přímá linkaNe

Jak jít od Miloš na Soluň?

Nabízíme 2 tras vlak, trajekt, letadlo připravit si cestu Miloš Soluň, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, trajekt, letadlo).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Miloš Soluňkliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Miloš a Soluň na mapě i na trase Miloš Soluň a různé body korespondence (Letiště Makedonia, Námořní stanice Thessaloniki, Stanice Thessaloniki / Θεσσαλονίκη, Letiště Milos, Námořní stanice Milos, ...) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Soluň

Všechny druhy dopravy Miloš Soluň

Na výlet Miloš (Kykladské ostrovy, Řecko) na Soluň (Střední Makedonie, Řecko) ve vzdálenosti 449 km si můžete vypůjčit 3 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, trajekt a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Žádný přechod přes moře vám nedovolí jít přímo z Miloš na Soluň Díky spojení je však možné vzít si pouze člun Miloš-Atény a Atény-Soluň,
Pustíte se do přístavu Milos na 3.2 km z Milošna palubě lodi Aegean Speed Lines, Aigaion Pelagos, LANE Sea Line, Zante Ferries nebo Sea Jets. Loď bude kotvit v přístavuAthens Piraeus E1 na 9.1 km od Atény, Doporučujeme vám jít do přístavuMiloš pro stravování jeden až dvě hodiny před časem uvedeným na vaší rezervaci.Další výlet lodí je nutné dosáhnout Soluň z Miloš: Atény-Soluň se společností Hellenic Seaways.
Žádné přímé lety vám nedovolí jít Soluň od Miloš ale je možné provést tuto cestu pouze letadlem s lety Miloš-Atény a Atény-Soluň
Výjezd Miloš a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Milos MLO 6.8 km, pro odbavení zavazadel na let Atény (letiště Eleftherios Venizelos International, Kód IATA: ATH) provozovaný společností Olympic Air.Z Atény, vezměte si další letadlo se Olympic Air, Ryanair nebo Aegean Airlines, které vás dopraví Makedonia (Soluň, Řecko).
Není možné jít přímo z Miloš na Soluňbez změny. Můžete si vzít vlakAtény-Soluň a použití trajekt do cíle.
Vlaky TrainOSE to Soluň opustit vlakové nádraží Athens / Αθήνα na Atény, Příjezd naSoluň bude na stanici Thessaloniki / Θεσσαλονίκη Nachází se cca 4.2 km min.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)