Cestujte z Mytilene na Miloš

Uspořádejte si výlet Mytilene na Miloš v trajekt, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

2 možností jít od Mytilene na Miloš v letadlo, trajekt

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Mytilene
Miloš
  • Získejte sazby
2
Mytilene
Atény
Miloš
  • Získejte sazby

Cestovat Mytilene Miloš

Způsoby dopravyletadlo, trajekt
vzdálenost322 km
Přímá linkaNe

Jak jít od Mytilene na Miloš?

Nabízíme 2 tras trajekt, letadlo připravit si cestu Mytilene Miloš, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (trajekt, letadlo).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Mytilene Miloškliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Mytilene a Miloš na mapě i na trase Mytilene Miloš a různé body korespondence (Letiště Milos, Námořní stanice Milos, Námořní stanice Milos, Letiště Mytilene, Námořní stanice Mytilene) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Miloš

Všechny druhy dopravy Mytilene Miloš

Na výlet Mytilene (Severní Egejské ostrovy, Řecko) na Miloš (Kykladské ostrovy, Řecko) ve vzdálenosti 322 km si můžete vypůjčit 2 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo a/nebo trajekta podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Žádný přechod přes moře vám nedovolí jít přímo z Mytilene na Miloš Díky spojení je však možné vzít si pouze člun Mytilene-Atény a Atény-Miloš,
Pustíte se do přístavu Mytilene na 0.7 km z Mytilenena palubě lodi Hellenic Seaways. Loď bude kotvit v přístavuAthens Piraeus E1 na 9.1 km od Atény, Doporučujeme vám jít do přístavuMytilene pro stravování jeden až dvě hodiny před časem uvedeným na vaší rezervaci.Další výlet lodí je nutné dosáhnout Miloš z Mytilene: Atény-Miloš se společností Zante Ferries, Aigaion Pelagos, Aegean Speed Lines, Sea Jets nebo LANE Sea Line.
Žádné přímé lety vám nedovolí jít Miloš od Mytilene ale je možné provést tuto cestu pouze letadlem s lety Mytilene-Atény a Atény-Miloš
Výjezd Mytilene a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Mytilene MJT 6.5 km, pro odbavení zavazadel na let Atény (letiště Eleftherios Venizelos International, Kód IATA: ATH) provozovaný společností Aegean Airlines, Olympic Air nebo Volotea.Z Atény, vezměte si další letadlo se Olympic Air, které vás dopraví Milos (Miloš, Řecko).
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)