Cestujte z Mannheim na Munster

Uspořádejte si výlet Mannheim na Munster v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Mannheim na Munster v letadlo, vlak, auto, autobus

  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Mannheim
Munster
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Mannheim Munster

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost282 km
Přímá linkaAno

Jak je možné jít Mannheim na Munster ?

Stejně jako mnoho cestujících hledáte nejlevnější dopravní nabídky, ze kterých můžete cestovat Mannheim na Munster? Procházení několika webových stránek za účelem získání jednoduchých informací a rezervace vaší cesty je vždy velmi únavné.

Budete mít možnost jednorázově vyhledat Vivanoda, váš multimodální plánovač cest v Evropě, všechny ceny za lety, vlaky, spolujízda a autobusy cestovat do Munster z Mannheim Jednoduše zadejte své datum cesty do Munster a Vivanoda dělá zbytek. Nakonec výsledky upřesněte pomocí filtrů a možností třídění.

Cestovat z Mannheim, lety, vlaky, spolujízda nebo autobusy Deutsche Bahn, FlixBus, EuroBahn, Blablacar, DeinBus, Lufthansa, HKX a SBB CFF FFS vás vezme Munster,

Všechny druhy dopravy Mannheim Munster

Pokud jste již vybrali způsob dopravy, se kterým chcete cestovat, přejděte přímo do vyhrazené sekce:

vlak Mannheim na Munster

Existuje přímý vlak na Mannheim-Munster road?

Ano, Mannheim na Munster trasu obsluhuje přímý vlak. Buďte opatrní, protože to může záviset na datu vaší cesty Munster a může být méně přímých vlaků z Mannheim v určitých dnech. Chcete-li najít nejlevnější Mannheim-Munster vlaková jízdenka, doporučujeme vám zahájit vyhledávání na Vivanoda s daty vaší cesty.

Mannheim Munster vlakové společnosti

Jedná se o 2 železničních společností, které můžete vzít během cesty do Munster: Deutsche Bahn a ÖBB.
Deutsche Bahn Mannheim MunsterÖBB Mannheim Munster

Vysokorychlostní vlak Mannheim Munster

Jedná se o vlaky provozované ve velmi vysoké rychlosti a obsluhující pouze několik měst včetně Mannheim a Munster. Často pracují na vyhrazených tratích.

Meziměstský vlak Mannheim Munster

Železniční stanice je čtrnáct Mannheim a Munster jsou obsluhovány meziměstskými vlaky, které jsou rychlejší než regionální vlaky.

Regionální vlak Mannheim Munster

Železniční stanice z Mannheim

  • Mannheim Hbf

Příjezd vlakových stanic v Munster

  • Münster (Westf) Hbf
  • Münster-Hiltrup

Carpool od Mannheim na Munster

Ridesharing je nový způsob cestování, který umožňuje lidem sdílet Mannheim-Munster cesty autem s ostatními. To má velmi pozitivní dopad na životní prostředí, protože optimalizuje kapacitu automobilu a také umožňuje šetřit peníze.

Na rozdíl od jiných dopravních prostředků carsharing neposkytuje cestujícím definovaný plán. Takže máte více šancí najít Mannheim-Munster jezdí pět dní před datem cesty než tři měsíce. Dobrá volba pro lastminute pobyt v Munster!

Mannheim na Munster autobus

Autobusové zastávky v Mannheim

Nezapomeňte dorazit na autobusové nádraží Mannheim nejméně 15 minut nebo dokonce 30 minut před zveřejněným časem odletu. Pak stačí jen potvrdit jízdenku u řidiče ADAC PostBus, DeinBus nebo FlixBus, uložit zavazadla do kufru a najít si místo.

  • Mannheim - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB)

Autobusové zastávky při příjezdu v Munster

Až dorazíte Munster, nezapomeňte na nic na svém sedadle ani v nákladovém prostoru.

  • Munster

Které dopravní společnosti mají jít Mannheim na Munster?

Železniční společnosti
SNCF nabízí linku Mannheim-Frankfurt nad Mohanem TGV vlak z vlakového nádraží Mannheim Hbf (0.8 km z centra města) a slouží vlakové stanici Frankfurt (Main) Hbf při příjezdu (1.3 km z centra)
HKX provozuje linku z Frankfurt nad Mohanem na Munster odjíždějící vlakem Frankfurt (Main) Hbf se dostanete na vlakové nádraží Münster (Westf) Hbf (Severní Porýní-Vestfálsko Německo)
SBB CFF FFS spojuje kolejnice Mannheim-Frankfurt nad Mohanem InterCity (IC) vlak z vlakového nádraží Mannheim Hbf (0.8 km z centra města) a slouží vlakové stanici Frankfurt (Main) Süd při příjezdu (1.4 km z centra)
Deutsche Bahn nabízí linku z Mannheim na Munster odjíždějící vlakem ICE Mannheim Hbf se dostanete na vlakové nádraží Münster (Westf) Hbf (Severní Porýní-Vestfálsko Německo)
EuroBahn provozuje linku Dortmund-Munster RB50 vlak z vlakového nádraží Dortmund Hbf (0.7 km z centra města) a slouží vlakové stanici Münster (Westf) Hbf při příjezdu (1 km z centra)
ÖBB spojuje kolejnice z Mannheim na Munster odjíždějící vlakem InterCity (IC) Mannheim Hbf se dostanete na vlakové nádraží Münster (Westf) Hbf (Severní Porýní-Vestfálsko Německo)
Autobusové společnosti
FlixBus poskytuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Mannheim - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) na Mannheim a to Dortmund - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (Severní Porýní-Vestfálsko Německo) a mezi městem Dortmund (autobusová zastávka Dortmund - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) na 0.9 km od centra) a města Munster tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Munster Nachází se asi 1 km od centra.
DeinBus je operátor, který vám umožní cestovat po lince od autobusového nádraží Dortmund - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) na Dortmund a to Munster (Severní Porýní-Vestfálsko Německo)
ADAC PostBus Bus Company rotuje mezi městem Mannheim (autobusová zastávka Mannheim - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) na 0.8 km od centra) a města Frankfurt nad Mohanem tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Frankfurt Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) Nachází se asi 1.2 km od centra.
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Mannheim-Munster (283 km)
Letecké společnosti
Lufthansa udělá let z letiště Frankfurt International FRA se nachází v 11 km centru města Frankfurt nad Mohanem na Munster (příjezd na letiště Muenster FMO)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)