Doporučená trasa
Praha
Přímá cesta lety do Aberdeen
Aberdeen
Viz ceny
Alternativní trasy
Praha
Cesta lety do Edinburgh
Edinburgh
Cesta vlak, spolujízda, autobus do Aberdeen
Aberdeen
Viz ceny
Praha
Cesta lety do Londýn
Londýn
Cesta autobus, vlak, spolujízda do Aberdeen
Aberdeen
Viz ceny

Jak se dostat z Praha do Aberdeen?

Plánujete cestu z Aberdeen do Praha a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Praha do Aberdeen, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Praha a Aberdeen, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (CrossCountry, East Coast, ScotRail, MegaBus nebo FlixBus) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Praha a Aberdeen, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Praha Aberdeen.

Pro cestu z Praha do Aberdeen máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Praha Aberdeen

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Praha do Aberdeen a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Praha Aberdeen

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Praha Aberdeen je ideální a splní vaše očekávání.

Levné lety Praha Aberdeen

Z Praha do Aberdeen létá každý den mnoho letů, které cestujícím nabízejí rychlou a pohodlnou variantu. Pokud spěcháte, letadlo je nejrychlejší způsob, jak se dostat do Aberdeen v rekordním čase.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Praha do Aberdeen, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Praha Aberdeen

Město odjezdu
Praha
Česká Republika
Cílové město
Aberdeen
Spojené Království
Skotsko
Vzdálenost
1337 km
Přímé spojení
Žádné přímé spojení žádným dopravním prostředkem
Vyhledávání jízdenek Praha Aberdeen
Hledání ubytování v Aberdeen
Naplánujte si cestu z Praha do Aberdeen jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Praha do Aberdeen jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Praha a Aberdeen, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou CrossCountry, East Coast, ScotRail, MegaBus nebo FlixBus, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Praha a Aberdeen s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Praha a Aberdeen

Výhody a nevýhody cestování vlakem z Praha do Aberdeen?
Šetrné k životnímu prostředí Vlak z Praha do Aberdeen je považován za ekologičtější dopravní prostředek než samotné létání nebo jízda autem.
Rychlost Vlaky z Praha do Aberdeen jsou často mnohem rychlejší než autobusy nebo auta.
Náklady Jízdenky na vlak Praha-Aberdeen mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Flexibilita Časy vlaků Praha Aberdeen mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.
Výhody a nevýhody cestování autobusem z Praha do Aberdeen?
Flexibilita Autobusové společnosti nabízejí různé varianty jízdních řádů pro cesty mezi Praha a Aberdeen, což může být výhodné, pokud máte určitá časová omezení.
Ceny Autobusové jízdenky z Praha do Aberdeen jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Aberdeen (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Komfort Autobusy mezi Praha a Aberdeen mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Doba jízdy Autobusy z Praha do Aberdeen překonávají vzdálenost 1337 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Aberdeen.
Výhody a nevýhody letů z Praha do Aberdeen?
Rychlost Let mezi Praha a Aberdeen je nejrychlejší způsob, jak urazit 1337 km mezi Praha a Aberdeen.
Výběr leteckých společností Z Praha do Aberdeen létá mnoho leteckých společností, a to jak přímých, tak s mezipřistáním, což cestujícím poskytuje široký výběr.
Bezpečnostní kontroly Cestující do Aberdeen musí často dorazit na Praha letiště dříve kvůli přísným bezpečnostním kontrolám.
Ceny Letenky z Praha do Aberdeen mohou být dražší než jízdenky na vlak nebo autobus, zejména v rušných obdobích (svátky, víkendy atd.).

Odkud začít v Praha? Kam přijedu v Aberdeen?

Odjezdová autobusová nádraží v Praha

UAN Florenc Praha (Prague)
Mapa

Odjezdová nádraží v Praha

Prague hlavní nádraží
Mapa
Prague Holesovice
Mapa

Letiště odletu v Praha

Prague Ruzyne
Mapa

Aberdeen příjezdová autobusová nádraží

Aberdeen
Mapa

Příjezdová nádraží v Aberdeen

Aberdeen
Mapa

Letiště příjezdu do Aberdeen

Dyce
Mapa
Vyhledávání jízdenek Praha Aberdeen
Hledání ubytování v Aberdeen

Autobus Praha Aberdeen

Průměrná cena autobusové jízdenky na trase Praha - Aberdeen se liší v závislosti na dopravci a době rezervace. V některých frekventovaných termínech se ceny mohou zdvojnásobit! Porovnejte všechny ceny autobusů z Praha do Aberdeen na Vivanoda.

Četnost odjezdů do Praha z Aberdeen se liší v závislosti na dopravci, časovém období a dni v týdnu. Chcete-li získat kompletní přehled všech odjezdů autobusů do Aberdeen, zadejte prosím datum odjezdu a vyhledávejte na Vivanoda.

Autobusy mezi Praha a Aberdeen obvykle nabízejí toalety pro cestující na palubě, ale vždy je vhodné se před cestou informovat u dopravce. V každém případě jsou zajištěny přestávky na dálničních odpočívadlech.

Většina autobusů mezi Praha a Aberdeen je nová a obvykle má na palubě elektrické zásuvky pro nabíjení zařízení, ale v závislosti na dopravci se to může lišit.

Autobusové společnosti Praha Aberdeen

MegaBus
MegaBus
FlixBus
FlixBus
National Express
National Express
Vyhledávání autobusových jízdenek Praha Aberdeen

Vlaky Praha Aberdeen

Vlaky mezi Praha a Aberdeen jsou vybaveny elektrickými zásuvkami a bezplatným Wi-Fi připojením pro cestující. Elektrické zásuvky jsou k dispozici ve většině vozů, zatímco Wi-Fi připojení může být v některých oblastech nestabilní.

Cestující si samozřejmě mohou vzít do vlaku z Praha do Aberdeen zavazadla. Hmotnostní limit není stanoven, ale některé vlakové společnosti omezují množství zavazadel, která si můžete vzít s sebou, a požadují za ně příplatek. Na druhou stranu by velikost zavazadla měla být přiměřená, protože prostor uvnitř vlaku je často omezený.

V závislosti na denní době, kdy cestujete vlakem z Praha do Aberdeen, může být rozdíl v ceně. Jízdenky zakoupené mimo špičku jsou levnější než jízdenky zakoupené ve špičce. Abyste získali podrobný přehled o všech cenách, srovnává Vivanoda všechny druhy dopravy mezi Praha a Aberdeen.

Pro děti, studenty a seniory cestující vlakem z Praha do Aberdeen existují slevy, které se liší v závislosti na typu jízdenky a věku osoby. Když zadáte svůj věk do vyhledávače Vivanoda, zobrazené ceny zohlední případné slevy související s věkem.

Vlakové společnosti z Praha do Aberdeen

CrossCountry
CrossCountry
East Coast
East Coast
ScotRail
ScotRail
Deutsche Bahn
Deutsche Bahn
Vyhledávání vlakových jízdenek Praha Aberdeen

Lety Praha Aberdeen

Letecké společnosti Praha Aberdeen

KLM
KLM
Czech Airlines
Czech Airlines
Jet2.com
Jet2.com
Easyjet
Easyjet
Smart Wings
Smart Wings
British Airways
British Airways
Wizzair
Wizzair
Ryanair
Ryanair
FlyBE
FlyBE
Virgin Atlantic Airways
Virgin Atlantic Airways
Vyhledávání letů Praha Aberdeen
Vyhledávací filtry
Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu