Doporučená trasa
Praha
Přímá cesta lety do Cambridge
Cambridge
Viz ceny
Alternativní trasy
Praha
Cesta lety do Londýn
Londýn
Cesta vlak, spolujízda, autobus do Cambridge
Cambridge
Viz ceny
Praha
Cesta autobus, spolujízda, vlak do Amsterdam
Amsterdam
Cesta lety do Cambridge
Cambridge
Viz ceny

Jak se dostat z Praha do Cambridge?

Plánujete cestu z Cambridge do Praha a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Praha do Cambridge, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Praha a Cambridge, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (Deutsche Bahn, First Capital Connect, Greater Anglia, FlixBus nebo National Express) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Praha a Cambridge, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Praha Cambridge.

Pro cestu z Praha do Cambridge máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Praha Cambridge

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Praha do Cambridge a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Praha Cambridge

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Praha Cambridge je ideální a splní vaše očekávání.

Levné lety Praha Cambridge

Z Praha do Cambridge létá každý den mnoho letů, které cestujícím nabízejí rychlou a pohodlnou variantu. Pokud spěcháte, letadlo je nejrychlejší způsob, jak se dostat do Cambridge v rekordním čase.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Praha do Cambridge, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Praha Cambridge

Město odjezdu
Praha
Česká Republika
Cílové město
Cambridge
Spojené Království
Anglie
Vzdálenost
1022 km
Přímé spojení
Žádné přímé spojení žádným dopravním prostředkem
Vyhledávání jízdenek Praha Cambridge
Hledání ubytování v Cambridge
Naplánujte si cestu z Praha do Cambridge jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Praha do Cambridge jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Praha a Cambridge, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou Deutsche Bahn, First Capital Connect, Greater Anglia, FlixBus nebo National Express, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Praha a Cambridge s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Praha a Cambridge

Výhody a nevýhody cestování vlakem z Praha do Cambridge?
Rychlost Vlaky z Praha do Cambridge jsou často mnohem rychlejší než autobusy nebo auta.
Krajina Vlaky mezi Praha a Cambridge často nabízejí během cesty úchvatné scenérie.
Flexibilita Časy vlaků Praha Cambridge mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.
Náklady Jízdenky na vlak Praha-Cambridge mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Výhody a nevýhody letů z Praha do Cambridge?
Výběr leteckých společností Z Praha do Cambridge létá mnoho leteckých společností, a to jak přímých, tak s mezipřistáním, což cestujícím poskytuje široký výběr.
Rychlost Let mezi Praha a Cambridge je nejrychlejší způsob, jak urazit 1022 km mezi Praha a Cambridge.
Bezpečnostní kontroly Cestující do Cambridge musí často dorazit na Praha letiště dříve kvůli přísným bezpečnostním kontrolám.
Nevýhody spojené s životním prostředím Lety do Praha Cambridge mají negativní dopad na životní prostředí kvůli emisím skleníkových plynů, protože létání je jedním z nejvíce znečišťujících druhů dopravy.
Výhody a nevýhody cestování autobusem z Praha do Cambridge?
Flexibilita Autobusové společnosti nabízejí různé varianty jízdních řádů pro cesty mezi Praha a Cambridge, což může být výhodné, pokud máte určitá časová omezení.
Palubní služby Moderní autobusy mezi Praha a Cambridge jsou obvykle vybaveny pohodlnými sedadly, klimatizací, bezplatným Wi-Fi, elektrickými přípojkami a toaletami.
Doba jízdy Autobusy z Praha do Cambridge překonávají vzdálenost 1022 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Cambridge.
Komfort Autobusy mezi Praha a Cambridge mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.

Odkud začít v Praha? Kam přijedu v Cambridge?

Odjezdová autobusová nádraží v Praha

UAN Florenc Praha (Prague)
Mapa

Odjezdová nádraží v Praha

Prague hlavní nádraží
Mapa
Prague Holesovice
Mapa

Letiště odletu v Praha

Prague Ruzyne
Mapa

Cambridge příjezdová autobusová nádraží

Cambridge
Mapa

Příjezdová nádraží v Cambridge

Cambridge
Mapa

Letiště příjezdu do Cambridge

Cambridge
Mapa
Vyhledávání jízdenek Praha Cambridge
Hledání ubytování v Cambridge

Autobus Praha Cambridge

Četnost odjezdů do Praha z Cambridge se liší v závislosti na dopravci, časovém období a dni v týdnu. Chcete-li získat kompletní přehled všech odjezdů autobusů do Cambridge, zadejte prosím datum odjezdu a vyhledávejte na Vivanoda.

Průměrná cena autobusové jízdenky na trase Praha - Cambridge se liší v závislosti na dopravci a době rezervace. V některých frekventovaných termínech se ceny mohou zdvojnásobit! Porovnejte všechny ceny autobusů z Praha do Cambridge na Vivanoda.

Většina autobusů mezi Praha a Cambridge je nová a obvykle má na palubě elektrické zásuvky pro nabíjení zařízení, ale v závislosti na dopravci se to může lišit.

Doba trvání cesty autobusem mezi Praha a Cambridge se obvykle liší v závislosti na dopravních podmínkách a případných zastávkách po cestě. Vivanoda vám umožní vidět v reálném čase všechny autobusy jedoucí do Cambridge pro váš termín cesty.

Autobusové společnosti Praha Cambridge

FlixBus
FlixBus
National Express
National Express
Vyhledávání autobusových jízdenek Praha Cambridge

Vlaky Praha Cambridge

Vlakové jízdenky z Praha do Cambridge lze vrátit nebo vyměnit, ale obvykle jsou dražší. Nejlevnější jízdenky jsou nevratné a nevyměnitelné.

V závislosti na denní době, kdy cestujete vlakem z Praha do Cambridge, může být rozdíl v ceně. Jízdenky zakoupené mimo špičku jsou levnější než jízdenky zakoupené ve špičce. Abyste získali podrobný přehled o všech cenách, srovnává Vivanoda všechny druhy dopravy mezi Praha a Cambridge.

Průměrná doba jízdy vlakem z Praha do Cambridge závisí na typu vlaku, kterým jedete. Regionální nebo meziměstské vlaky do Cambridge jsou pomalejší než vysokorychlostní vlaky. Porovnejte délku všech cest pomocí vyhledávání cen na Vivanoda.

Doporučujeme rezervovat si jízdenku na vlak z Praha do Cambridge alespoň několik týdnů předem, abyste získali nejlepší cenu.

Vlakové společnosti z Praha do Cambridge

Deutsche Bahn
Deutsche Bahn
First Capital Connect
First Capital Connect
Greater Anglia
Greater Anglia
CrossCountry
CrossCountry
Vyhledávání vlakových jízdenek Praha Cambridge

Lety Praha Cambridge

Letecké společnosti Praha Cambridge

Darwin Airline
Darwin Airline
Czech Airlines
Czech Airlines
KLM
KLM
Easyjet
Easyjet
Smart Wings
Smart Wings
British Airways
British Airways
Wizzair
Wizzair
Ryanair
Ryanair
Vyhledávání letů Praha Cambridge

Vyhledávací filtry

Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu