Cestujte z Přerov na Basilej

Uspořádejte si výlet Přerov na Basilej v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Přerov na Basilej v letadlo, vlak, auto, autobus

  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Přerov
Praha
Basilej
/
/
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Přerov Basilej

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost755 km
Přímá linkaNe

Jak jít od Přerov na Basilej?

Nabízíme 1 tras vlak, autobus, carpooling, letadlo připravit si cestu Přerov Basilej, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, autobus, carpooling, letadlo).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Přerov Basilejkliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Přerov a Basilej na mapě i na trase Přerov Basilej a různé body korespondence (Stanice Basel Bad Bf, Stanice Basel SBB, Letiště EuroAirport Basel-Mulhouse-Freiburg, Stanice Prerov, Autobusové nádraží Přerov) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Basilej

Všechny druhy dopravy Přerov Basilej

Na výlet Přerov (Česká Republika) na Basilej (Švýcarsko) ve vzdálenosti 755 km si můžete vypůjčit 4 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Není možné jít přímo z Přerov na Basilej vlakem bez změny, ale vlaky jezdí po tratích Přerov-Praha a Praha-Basilej umožňuje celou cestu pouze vlakem.
Vlaky LEO Express to Praha opustit vlakové nádraží Prerov na Přerov, Příjezd naPraha bude na stanici Praha-Libeň Nachází se cca 6 km min.K tomu je nutná korespondence nebo změna Praha kde vlak CityNightLine Canopus provozovaný společností Deutsche Bahn odejde Basilej,
Blablacar je hlavní platformou spolujízdy v Evropě, kde jezdí řidiči Přerov-Praha může vás vzít jako cestujícího a budete kombinovat s cestou do vlak pokrýt celou cestu.
Žádné přímé lety vám nedovolí jít Basilej od Přerov, Můžete si vzít letPraha-Basilej pak udělej zbytek cesty autobus,
Výjezd Praha a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Prague Ruzyne PRG 12 km, pro odbavení zavazadel na let Basilej (letiště EuroAirport Basel-Mulhouse-Freiburg, Kód IATA: BSL) provozovaný společností Easyjet.
I když není možné provést výlet Přerov Basilej pouze autobusem, existují jiné dopravní prostředky (vlak], které dokončí cestu Přerov-Praha,
Nalodíte se na autobus FlixBus Přerov, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Prague Main Railway Station (1.2 km z Praha, Česká Republika). Jděte prosím na autobusové nádraží Přerov (na 0.9 km od Přerov) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Praha,

Které dopravní společnosti mají jít Přerov na Basilej?

Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů FlixBus zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Přerov na Přerov a to Prague Main Railway Station ( Česká Republika)
Letecké společnosti
Easyjet udělá let z letiště Prague Ruzyne PRG se nachází v 12 km centru města Praha na Basilej (příjezd na letiště EuroAirport Basel-Mulhouse-Freiburg BSL)
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Přerov-Praha (229 km)
Železniční společnosti
LEO Express nabízí linku Přerov-Praha vlak z vlakového nádraží Prerov (1 km z centra města) a slouží vlakové stanici Praha-Libeň při příjezdu (6 km z centra)
Deutsche Bahn provozuje linku z Praha na Basilej odjíždějící vlakem CityNightLine Canopus Prague hlavní nádraží se dostanete na vlakové nádraží Basel Bad Bf ( Švýcarsko)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)