Cestujte z Přerov na Lausanne

Uspořádejte si výlet Přerov na Lausanne v vlak, autobus, carpooling

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Přerov na Lausanne v vlak, auto, autobus

  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Přerov
Vídeň
Lausanne
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Přerov Lausanne

Způsoby dopravycarpooling, autobus, vlak
vzdálenost868 km
Přímá linkaNe

Jak jít od Přerov na Lausanne?

Nabízíme 1 tras vlak, autobus, carpooling připravit si cestu Přerov Lausanne, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, autobus, carpooling).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Přerov Lausannekliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Přerov a Lausanne na mapě i na trase Přerov Lausanne a různé body korespondence (Autobusové nádraží Lausanne Route des Plaines-du-Loup, Stanice Prerov) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Lausanne

Všechny druhy dopravy Přerov Lausanne

Na výlet Přerov (Česká Republika) na Lausanne (Švýcarsko) ve vzdálenosti 868 km si můžete vypůjčit 3 způsobů dopravy, případně kombinování carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Není možné jít přímo z Přerov na Lausannebez změny. Můžete si vzít vlakPřerov-Vídeň a použití autobus do cíle.
Vlaky Chopin Night Train Russian Railways nebo ÖBB to Vídeň opustit vlakové nádraží Prerov na Přerov, Příjezd naVídeň bude na stanici Wien Westbahnhof Nachází se cca 2.8 km min.
I když není možné provést výlet Přerov Lausanne pouze autobusem, existují jiné dopravní prostředky (vlak], které dokončí cestu Vídeň-Lausanne,
Nalodíte se na autobus Eurolines CH Vídeň, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Lausanne Route des Plaines-du-Loup (2 km z Lausanne, Švýcarsko). Jděte prosím na autobusové nádraží (VIB) Vienna International Busterminal (na 0.1 km od Vídeň) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Lausanne,
Blablacar je hlavní platformou spolujízdy v Evropě, kde jezdí řidiči Vídeň-Lausanne může vás vzít jako cestujícího a budete kombinovat s cestou do vlak pokrýt celou cestu.

Které dopravní společnosti mají jít Přerov na Lausanne?

Železniční společnosti
Russian Railways nabízí linku Přerov-Vídeň vlak z vlakového nádraží Prerov (1 km z centra města) a slouží vlakové stanici Wien Westbahnhof při příjezdu (2.8 km z centra)
ÖBB provozuje linku z Přerov na Vídeň odjíždějící vlakem Chopin Night Train Prerov se dostanete na vlakové nádraží Wien Westbahnhof (Vídeň Rakousko)
Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů Eurolines CH zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží (VIB) Vienna International Busterminal na Vídeň a to Lausanne Route des Plaines-du-Loup ( Švýcarsko)
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Vídeň-Lausanne (758 km)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)