Doporučená trasa
Karlovy Vary
Přímá cesta spolujízda do Lublin
Lublin
Viz ceny
Alternativní trasy
Karlovy Vary
Cesta vlak, spolujízda do Varšava
Varšava
Cesta lety do Lublin
Lublin
Viz ceny

Jak se dostat z Karlovy Vary do Lublin?

Plánujete cestu z Lublin do Karlovy Vary a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Karlovy Vary do Lublin, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Karlovy Vary a Lublin, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (Russian Railways, Blablacar nebo EuroLot) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Karlovy Vary a Lublin, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Karlovy Vary Lublin.

Pro cestu z Karlovy Vary do Lublin máte několik možností dopravy

Vlakové jízdenky Karlovy Vary Lublin

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Karlovy Vary Lublin je ideální a splní vaše očekávání.

Levné lety Karlovy Vary Lublin

Z Karlovy Vary do Lublin létá každý den mnoho letů, které cestujícím nabízejí rychlou a pohodlnou variantu. Pokud spěcháte, letadlo je nejrychlejší způsob, jak se dostat do Lublin v rekordním čase.

Spolujízda Karlovy Vary Lublin

Spolujízda mezi Karlovy Vary a Lublin je ideální, pokud chcete cestovat do Lublin v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Karlovy Vary nebo Lublin.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Karlovy Vary do Lublin, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Karlovy Vary Lublin

Město odjezdu
Karlovy Vary
Česká Republika
Cílové město
Lublin
Polsko
Vzdálenost
691 km
Přímé spojení
Žádné přímé spojení žádným dopravním prostředkem
Vyhledávání jízdenek Karlovy Vary Lublin
Hledání ubytování v Lublin
Naplánujte si cestu z Karlovy Vary do Lublin jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Karlovy Vary do Lublin jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Karlovy Vary a Lublin, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou Russian Railways, Blablacar nebo EuroLot, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Karlovy Vary a Lublin s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Karlovy Vary a Lublin

Výhody a nevýhody spolujízdy z Karlovy Vary do Lublin?
Přátelskost Spolujízda mezi Karlovy Vary a Lublin je často příjemnější a přátelštější než jiné způsoby dopravy, zejména pokud cestu sdílíte s příjemnými lidmi.
Úsporné Spolujízda z Karlovy Vary do Lublin je často nejekonomičtějším způsobem cestování.
Spolehlivost Při cestě do Karlovy Vary Lublin byste se měli spolehnout na dochvilnost a spolehlivost řidiče. Ne vždy totiž jezdí včas.
Dostupnost Najít dostupnost pro spolujízdu z Karlovy Vary do Lublin může být složité, zejména pokud plánujete dopředu. Většina spolujízd je k dispozici pouze několik dní nebo týdnů před odjezdem.
Výhody a nevýhody cestování vlakem z Karlovy Vary do Lublin?
Dostupnost Vlaková nádraží v Karlovy Vary nebo Lublin se nacházejí v centru města, takže je snadné použít k cestě do centra města jiné dopravní prostředky.
Komfort Vlaky mezi Karlovy Vary a Lublin obecně nabízejí více místa pro nohy a větší pohodlí pro cestující.
Náklady Jízdenky na vlak Karlovy Vary-Lublin mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Flexibilita Časy vlaků Karlovy Vary Lublin mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.
Výhody a nevýhody letů z Karlovy Vary do Lublin?
Rychlost Let mezi Karlovy Vary a Lublin je nejrychlejší způsob, jak urazit 691 km mezi Karlovy Vary a Lublin.
Výběr leteckých společností Z Karlovy Vary do Lublin létá mnoho leteckých společností, a to jak přímých, tak s mezipřistáním, což cestujícím poskytuje široký výběr.
Nevýhody spojené s životním prostředím Lety do Karlovy Vary Lublin mají negativní dopad na životní prostředí kvůli emisím skleníkových plynů, protože létání je jedním z nejvíce znečišťujících druhů dopravy.
Ceny Letenky z Karlovy Vary do Lublin mohou být dražší než jízdenky na vlak nebo autobus, zejména v rušných obdobích (svátky, víkendy atd.).

Odkud začít v Karlovy Vary? Kam přijedu v Lublin?

Odjezdová nádraží v Karlovy Vary

Carlsbad Nádraží
Mapa

Letiště příjezdu do Lublin

Lublin
Mapa
Vyhledávání jízdenek Karlovy Vary Lublin
Hledání ubytování v Lublin

Vlaky Karlovy Vary Lublin

Vlakové jízdenky z Karlovy Vary do Lublin lze vrátit nebo vyměnit, ale obvykle jsou dražší. Nejlevnější jízdenky jsou nevratné a nevyměnitelné.

Cestující si samozřejmě mohou vzít do vlaku z Karlovy Vary do Lublin zavazadla. Hmotnostní limit není stanoven, ale některé vlakové společnosti omezují množství zavazadel, která si můžete vzít s sebou, a požadují za ně příplatek. Na druhou stranu by velikost zavazadla měla být přiměřená, protože prostor uvnitř vlaku je často omezený.

Pro děti, studenty a seniory cestující vlakem z Karlovy Vary do Lublin existují slevy, které se liší v závislosti na typu jízdenky a věku osoby. Když zadáte svůj věk do vyhledávače Vivanoda, zobrazené ceny zohlední případné slevy související s věkem.

Chcete-li získat nejvýhodnější vlakové jízdenky mezi Karlovy Vary a Lublin, doporučujeme rezervovat si je předem, být flexibilní vůči jízdnímu řádu a porovnat ceny jízdenek s Vivanoda.

Vlakové společnosti z Karlovy Vary do Lublin

Russian Railways
Russian Railways
Vyhledávání vlakových jízdenek Karlovy Vary Lublin

Lety Karlovy Vary Lublin

Letecké společnosti Karlovy Vary Lublin

EuroLot
EuroLot
Vyhledávání letů Karlovy Vary Lublin

Spolujízda Karlovy Vary Lublin

Spolujízda je považována za ekologičtější variantu než jiné druhy dopravy, protože snižuje emise CO2 tím, že snižuje počet automobilů na silnicích. To však závisí na počtu osob sdílejících stejné vozidlo a na spotřebě paliva vozidla.

Průměrné náklady na spolujízdu z Karlovy Vary do Lublin závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Karlovy Vary do Lublin, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Počet míst ve spolujízdě z Karlovy Vary do Lublin závisí na řidiči a typu použitého vozidla. Obecně platí, že řidič může nabídnout 1 až 4 místa.

Řidiči spolujízdy mají často omezení pro velká zavazadla kvůli omezenému prostoru ve vozidle. Doporučujeme proto, abyste před cestou do Karlovy Vary Lublin kontaktovali řidiče a tyto záležitosti s ním projednali.

Platforma pro spolujízdu Karlovy Vary Lublin

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Karlovy Vary Lublin
Vyhledávací filtry
Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu