Doporučená trasa
Karlovy Vary
Cesta vlak, spolujízda do Varšava
Varšava
Cesta vlak, lety, spolujízda, autobus do Rzeszow
Rzeszow
Viz ceny
Alternativní trasy
Karlovy Vary
Přímá cesta autobus, spolujízda do Rzeszow
Rzeszow
Viz ceny
Karlovy Vary
Cesta spolujízda, autobus do Praha
Praha
Cesta autobus, spolujízda do Rzeszow
Rzeszow
Viz ceny

Jak se dostat z Karlovy Vary do Rzeszow?

Plánujete cestu z Rzeszow do Karlovy Vary a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Karlovy Vary do Rzeszow, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Karlovy Vary a Rzeszow, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (Russian Railways, PKP Intercity, FlixBus, OLT Express nebo LOT Polish Airlines) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Karlovy Vary a Rzeszow, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Karlovy Vary Rzeszow.

Pro cestu z Karlovy Vary do Rzeszow máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Karlovy Vary Rzeszow

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Karlovy Vary do Rzeszow a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Karlovy Vary Rzeszow

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Karlovy Vary Rzeszow je ideální a splní vaše očekávání.

Levné lety Karlovy Vary Rzeszow

Z Karlovy Vary do Rzeszow létá každý den mnoho letů, které cestujícím nabízejí rychlou a pohodlnou variantu. Pokud spěcháte, letadlo je nejrychlejší způsob, jak se dostat do Rzeszow v rekordním čase.

Spolujízda Karlovy Vary Rzeszow

Spolujízda mezi Karlovy Vary a Rzeszow je ideální, pokud chcete cestovat do Rzeszow v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Karlovy Vary nebo Rzeszow.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Karlovy Vary do Rzeszow, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Karlovy Vary Rzeszow

Město odjezdu
Karlovy Vary
Česká Republika
Cílové město
Rzeszow
Polsko
Vzdálenost
651 km
Přímé spojení
Žádné přímé spojení žádným dopravním prostředkem
Vyhledávání jízdenek Karlovy Vary Rzeszow
Hledání ubytování v Rzeszow
Naplánujte si cestu z Karlovy Vary do Rzeszow jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Karlovy Vary do Rzeszow jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Karlovy Vary a Rzeszow, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou Russian Railways, PKP Intercity, FlixBus, OLT Express nebo LOT Polish Airlines, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Karlovy Vary a Rzeszow s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Karlovy Vary a Rzeszow

Výhody a nevýhody cestování autobusem z Karlovy Vary do Rzeszow?
Ceny Autobusové jízdenky z Karlovy Vary do Rzeszow jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Rzeszow (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Flexibilita Autobusové společnosti nabízejí různé varianty jízdních řádů pro cesty mezi Karlovy Vary a Rzeszow, což může být výhodné, pokud máte určitá časová omezení.
Komfort Autobusy mezi Karlovy Vary a Rzeszow mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Doba jízdy Autobusy z Karlovy Vary do Rzeszow překonávají vzdálenost 651 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Rzeszow.
Výhody a nevýhody cestování vlakem z Karlovy Vary do Rzeszow?
Dostupnost Vlaková nádraží v Karlovy Vary nebo Rzeszow se nacházejí v centru města, takže je snadné použít k cestě do centra města jiné dopravní prostředky.
Komfort Vlaky mezi Karlovy Vary a Rzeszow obecně nabízejí více místa pro nohy a větší pohodlí pro cestující.
Náklady Jízdenky na vlak Karlovy Vary-Rzeszow mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Flexibilita Časy vlaků Karlovy Vary Rzeszow mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.
Výhody a nevýhody letů z Karlovy Vary do Rzeszow?
Rychlost Let mezi Karlovy Vary a Rzeszow je nejrychlejší způsob, jak urazit 651 km mezi Karlovy Vary a Rzeszow.
Výběr leteckých společností Z Karlovy Vary do Rzeszow létá mnoho leteckých společností, a to jak přímých, tak s mezipřistáním, což cestujícím poskytuje široký výběr.
Ceny Letenky z Karlovy Vary do Rzeszow mohou být dražší než jízdenky na vlak nebo autobus, zejména v rušných obdobích (svátky, víkendy atd.).
Bezpečnostní kontroly Cestující do Rzeszow musí často dorazit na Karlovy Vary letiště dříve kvůli přísným bezpečnostním kontrolám.
Výhody a nevýhody spolujízdy z Karlovy Vary do Rzeszow?
Úsporné Spolujízda z Karlovy Vary do Rzeszow je často nejekonomičtějším způsobem cestování.
Flexibilní Spolujízda z Karlovy Vary do Rzeszow je často flexibilnější než jiné druhy dopravy.
Dostupnost Najít dostupnost pro spolujízdu z Karlovy Vary do Rzeszow může být složité, zejména pokud plánujete dopředu. Většina spolujízd je k dispozici pouze několik dní nebo týdnů před odjezdem.
Pocit nejistoty Může se stát, že se v autě s řidičem nebudete cítit bezpečně kvůli jeho přístupu nebo stylu jízdy.

Odkud začít v Karlovy Vary? Kam přijedu v Rzeszow?

Odjezdová autobusová nádraží v Karlovy Vary

Karlovy Vary (Terminál)
Mapa

Odjezdová nádraží v Karlovy Vary

Carlsbad Nádraží
Mapa

Rzeszow příjezdová autobusová nádraží

Rzeszów Podmiejski
Mapa

Příjezdová nádraží v Rzeszow

Rzeszów Zachodni
Mapa
Rzeszów Główny
Mapa

Letiště příjezdu do Rzeszow

Jasionka
Mapa
Vyhledávání jízdenek Karlovy Vary Rzeszow
Hledání ubytování v Rzeszow

Autobus Karlovy Vary Rzeszow

Většina dopravců umožňuje rezervaci míst v autobuse Karlovy Vary-Rzeszow online. Tato služba je často zpoplatněna.

Většina autobusů mezi Karlovy Vary a Rzeszow je nová a obvykle má na palubě elektrické zásuvky pro nabíjení zařízení, ale v závislosti na dopravci se to může lišit.

Pravidla pro zrušení a změnu rezervace se mohou lišit v závislosti na autobusovém dopravci, proto je důležité si při rezervaci zkontrolovat smluvní podmínky. Ve většině případů je zrušení nebo změna autobusové jízdenky Karlovy Vary-Rzeszow spojena s dodatečnými náklady.

Průměrná cena autobusové jízdenky na trase Karlovy Vary - Rzeszow se liší v závislosti na dopravci a době rezervace. V některých frekventovaných termínech se ceny mohou zdvojnásobit! Porovnejte všechny ceny autobusů z Karlovy Vary do Rzeszow na Vivanoda.

Autobusové společnosti Karlovy Vary Rzeszow

FlixBus
FlixBus
Vyhledávání autobusových jízdenek Karlovy Vary Rzeszow

Vlaky Karlovy Vary Rzeszow

Vlaky mezi Karlovy Vary a Rzeszow jsou vybaveny elektrickými zásuvkami a bezplatným Wi-Fi připojením pro cestující. Elektrické zásuvky jsou k dispozici ve většině vozů, zatímco Wi-Fi připojení může být v některých oblastech nestabilní.

Doporučujeme rezervovat si jízdenku na vlak z Karlovy Vary do Rzeszow alespoň několik týdnů předem, abyste získali nejlepší cenu.

Vlakové jízdenky z Karlovy Vary do Rzeszow lze vrátit nebo vyměnit, ale obvykle jsou dražší. Nejlevnější jízdenky jsou nevratné a nevyměnitelné.

Průměrná doba jízdy vlakem z Karlovy Vary do Rzeszow závisí na typu vlaku, kterým jedete. Regionální nebo meziměstské vlaky do Rzeszow jsou pomalejší než vysokorychlostní vlaky. Porovnejte délku všech cest pomocí vyhledávání cen na Vivanoda.

Vlakové společnosti z Karlovy Vary do Rzeszow

Russian Railways
Russian Railways
PKP Intercity
PKP Intercity
Vyhledávání vlakových jízdenek Karlovy Vary Rzeszow

Lety Karlovy Vary Rzeszow

Letecké společnosti Karlovy Vary Rzeszow

OLT Express
OLT Express
LOT Polish Airlines
LOT Polish Airlines
Vyhledávání letů Karlovy Vary Rzeszow

Spolujízda Karlovy Vary Rzeszow

Na Vivanoda, naší platformě pro porovnání způsobů dopravy mezi Karlovy Vary a Rzeszow, budete mít přístup ke všem dostupným nabídkám spolujízdy s cenou, odhadovanou dobou trvání a místem vyzvednutí.

Průměrné náklady na spolujízdu z Karlovy Vary do Rzeszow závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Karlovy Vary do Rzeszow, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Počet míst ve spolujízdě z Karlovy Vary do Rzeszow závisí na řidiči a typu použitého vozidla. Obecně platí, že řidič může nabídnout 1 až 4 místa.

Spolujízda je obecně považována za bezpečnou možnost cestování mezi Karlovy Vary a Rzeszow. Před rezervací cesty je však důležité zkontrolovat recenze a hodnocení řidičů. Doporučujeme také sdílet své osobní údaje pouze s lidmi, kterým důvěřujete.

Platforma pro spolujízdu Karlovy Vary Rzeszow

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Karlovy Vary Rzeszow

Vyhledávací filtry

Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu