Cestujte z Karlovy Vary na Katovice

Uspořádejte si výlet Karlovy Vary na Katovice v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Karlovy Vary na Katovice v letadlo, vlak, auto, autobus

  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Karlovy Vary
Katovice
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Karlovy Vary Katovice

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost437 km
Přímá linkaAno

Jak cestovat z Karlovy Vary na Katovice ?

Vybrali jste si Katovice jako cíl pro vaši příští dovolenou nebo víkend, ale nevíte, jak se tam dostat Karlovy Vary a jak najít to nejlepší Karlovy Vary na Katovice přepravní nabídky? Procházení několika webových stránek za účelem získání jednoduchých informací a rezervace vaší cesty je vždy velmi únavné.

U Vivanody, jedinečného plánovače cest, který porovnává a kombinuje lety, vlaky, spolujízda a autobusy jít do Katovice z Karlovy Vary, ušetříte čas a peníze! Stačí zadat data cesty do Katovice pak Vivanoda udělá zbytek. Upřesněte, filtrujte, řaďte podle svých preferencí cestování a poté vyberte Karlovy Vary - Katovice nabídka, která vám nejlépe vyhovuje.

Cestovat z Karlovy Vary, lety, vlaky, spolujízda nebo autobusy FlixBus, Blablacar, Russian Railways, LOT Polish Airlines, LEO Express a ÖBB vás vezme Katovice,

Které dopravní společnosti mají jít Karlovy Vary na Katovice?

Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Karlovy Vary-Katovice (438 km)
Železniční společnosti
ÖBB nabízí linku Varšava-Katovice Chopin Night Train vlak z vlakového nádraží Warszawa Centralna (0.6 km z centra města) a slouží vlakové stanici Katowice Glowny při příjezdu (1 km z centra)
Russian Railways provozuje linku z Karlovy Vary na Katovice odjíždějící vlakem Carlsbad Nádraží se dostanete na vlakové nádraží Katowice Glowny ( Polsko)
Autobusové společnosti
FlixBus poskytuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Karlovy Vary (Terminál) na Karlovy Vary a to UAN Florenc Praha (Prague) ( Česká Republika) a mezi městem Praha (autobusová zastávka UAN Florenc Praha (Prague) na 1.5 km od centra) a města Katovice tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Katowice Nachází se asi 0.5 km od centra.
LEO Express je operátor, který vám umožní cestovat po lince od autobusového nádraží Warszawa Centrum na Varšava a to Katowice ( Polsko)
Letecké společnosti
LOT Polish Airlines udělá let z letiště Frederic Chopin WAW se nachází v 7.8 km centru města Varšava na Katovice (příjezd na letiště Pyrzowice KTW)

Všechny druhy dopravy Karlovy Vary Katovice

Na výlet Karlovy Vary (Česká Republika) na Katovice (Polsko) ve vzdálenosti 437 km si můžete vypůjčit 4 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Vlak Karlovy Vary Katovice je přímý.
Vlaky Russian Railways to Katovice opustit vlakové nádraží Carlsbad Nádraží na Karlovy Vary, Příjezd naKatovice bude na stanici Katowice Glowny Nachází se cca 1 km min.
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Karlovy Vary-Katovice,
Žádná autobusová společnost vám nedovolí provádět Karlovy Vary-Katovice bez výměny autobusů budete muset jet autobusem Karlovy Vary-Praha a Praha-Katovice,
Nalodíte se na autobus FlixBus Karlovy Vary, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží UAN Florenc Praha (Prague) (1.5 km z Praha, Česká Republika). Jděte prosím na autobusové nádraží Karlovy Vary (Terminál) (na 0.6 km od Karlovy Vary) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Praha,Ja%(dist_unit)sile dorazil Praha, vezměte další autobus FlixBus, který vás zavede na autobusové nádraží Katovice ( Polsko).
Žádné přímé lety vám nedovolí jít Katovice od Karlovy Vary, Můžete si vzít letVaršava-Katovice pak udělej zbytek cesty vlak,
Výjezd Varšava a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Frederic Chopin WAW 7.8 km, pro odbavení zavazadel na let Katovice (letiště Pyrzowice, Kód IATA: KTW) provozovaný společností LOT Polish Airlines.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)