Doporučená trasa
Karlovy Vary
Přímá cesta spolujízda, autobus, vlak do Varšava
Varšava
Viz ceny
Alternativní trasy
Karlovy Vary
Cesta autobus, spolujízda do Praha
Praha
Cesta lety, autobus, spolujízda, vlak do Varšava
Varšava
Viz ceny

Jak se dostat z Karlovy Vary do Varšava?

Plánujete cestu z Varšava do Karlovy Vary a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Karlovy Vary do Varšava, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Karlovy Vary a Varšava, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (FlixBus, Blablacar, Russian Railways, Czech Airlines nebo LOT Polish Airlines) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Karlovy Vary a Varšava, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Karlovy Vary Varšava.

Pro cestu z Karlovy Vary do Varšava máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Karlovy Vary Varšava

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Karlovy Vary do Varšava a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Karlovy Vary Varšava

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Karlovy Vary Varšava je ideální a splní vaše očekávání.

Levné lety Karlovy Vary Varšava

Z Karlovy Vary do Varšava létá každý den mnoho letů, které cestujícím nabízejí rychlou a pohodlnou variantu. Pokud spěcháte, letadlo je nejrychlejší způsob, jak se dostat do Varšava v rekordním čase.

Spolujízda Karlovy Vary Varšava

Spolujízda mezi Karlovy Vary a Varšava je ideální, pokud chcete cestovat do Varšava v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Karlovy Vary nebo Varšava.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Karlovy Vary do Varšava, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Karlovy Vary Varšava

Město odjezdu
Karlovy Vary
Česká Republika
Cílové město
Varšava
Polsko
Vzdálenost
608 km
Přímé spojení
Ano, přímé spojení spolujízda, autobus a vlak
Vyhledávání jízdenek Karlovy Vary Varšava
Hledání ubytování v Varšava
Naplánujte si cestu z Karlovy Vary do Varšava jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Karlovy Vary do Varšava jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Karlovy Vary a Varšava, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou FlixBus, Blablacar, Russian Railways, Czech Airlines nebo LOT Polish Airlines, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Karlovy Vary a Varšava s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Karlovy Vary a Varšava

Výhody a nevýhody cestování vlakem z Karlovy Vary do Varšava?
Komfort Vlaky mezi Karlovy Vary a Varšava obecně nabízejí více místa pro nohy a větší pohodlí pro cestující.
Šetrné k životnímu prostředí Vlak z Karlovy Vary do Varšava je považován za ekologičtější dopravní prostředek než samotné létání nebo jízda autem.
Rychlost Vlaky z Karlovy Vary do Varšava jsou často mnohem rychlejší než autobusy nebo auta.
Náklady Jízdenky na vlak Karlovy Vary-Varšava mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Flexibilita Časy vlaků Karlovy Vary Varšava mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.
Výhody a nevýhody cestování autobusem z Karlovy Vary do Varšava?
Flexibilita Autobusové společnosti nabízejí různé varianty jízdních řádů pro cesty mezi Karlovy Vary a Varšava, což může být výhodné, pokud máte určitá časová omezení.
Ceny Autobusové jízdenky z Karlovy Vary do Varšava jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Varšava (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Palubní služby Moderní autobusy mezi Karlovy Vary a Varšava jsou obvykle vybaveny pohodlnými sedadly, klimatizací, bezplatným Wi-Fi, elektrickými přípojkami a toaletami.
Komfort Autobusy mezi Karlovy Vary a Varšava mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Doba jízdy Autobusy z Karlovy Vary do Varšava překonávají vzdálenost 608 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Varšava.
Výhody a nevýhody letů z Karlovy Vary do Varšava?
Rychlost Let mezi Karlovy Vary a Varšava je nejrychlejší způsob, jak urazit 608 km mezi Karlovy Vary a Varšava.
Výběr leteckých společností Z Karlovy Vary do Varšava létá mnoho leteckých společností, a to jak přímých, tak s mezipřistáním, což cestujícím poskytuje široký výběr.
Bezpečnostní kontroly Cestující do Varšava musí často dorazit na Karlovy Vary letiště dříve kvůli přísným bezpečnostním kontrolám.
Ceny Letenky z Karlovy Vary do Varšava mohou být dražší než jízdenky na vlak nebo autobus, zejména v rušných obdobích (svátky, víkendy atd.).
Nevýhody spojené s životním prostředím Lety do Karlovy Vary Varšava mají negativní dopad na životní prostředí kvůli emisím skleníkových plynů, protože létání je jedním z nejvíce znečišťujících druhů dopravy.
Výhody a nevýhody spolujízdy z Karlovy Vary do Varšava?
Flexibilní Spolujízda z Karlovy Vary do Varšava je často flexibilnější než jiné druhy dopravy.
Úsporné Spolujízda z Karlovy Vary do Varšava je často nejekonomičtějším způsobem cestování.
Přátelskost Spolujízda mezi Karlovy Vary a Varšava je často příjemnější a přátelštější než jiné způsoby dopravy, zejména pokud cestu sdílíte s příjemnými lidmi.
Pocit nejistoty Může se stát, že se v autě s řidičem nebudete cítit bezpečně kvůli jeho přístupu nebo stylu jízdy.
Dostupnost Najít dostupnost pro spolujízdu z Karlovy Vary do Varšava může být složité, zejména pokud plánujete dopředu. Většina spolujízd je k dispozici pouze několik dní nebo týdnů před odjezdem.
Spolehlivost Při cestě do Karlovy Vary Varšava byste se měli spolehnout na dochvilnost a spolehlivost řidiče. Ne vždy totiž jezdí včas.

Odkud začít v Karlovy Vary? Kam přijedu v Varšava?

Odjezdová autobusová nádraží v Karlovy Vary

Karlovy Vary (Terminál)
Mapa

Odjezdová nádraží v Karlovy Vary

Carlsbad Nádraží
Mapa

Varšava příjezdová autobusová nádraží

Warszawa Młociny
Mapa
Warszawa West
Mapa
Warszawa Lotnisko Chopina
Mapa

Příjezdová nádraží v Varšava

Warszawa Centralna
Mapa
Warszawa Wschodnia
Mapa

Letiště příjezdu do Varšava

Frederic Chopin
Mapa
Vyhledávání jízdenek Karlovy Vary Varšava
Hledání ubytování v Varšava

3 tipy pro levnější cestování mezi Karlovy Vary a Varšava

Rozhodli jste se cestovat z Karlovy Vary do Varšava a hledáte způsoby, jak ušetřit za jízdenku? Zde jsou 3 praktické tipy, jak na cestě ušetřit. Ať už se rozhodnete cestovat autobus, vlak, lety nebo spolujízda, tyto tipy vám pomohou najít nejvýhodnější ceny pro vaši cestu z Karlovy Vary do Varšava.

  • 1. Buďte flexibilní, co se týče termínů
    Jízdenky Karlovy Vary-Varšava jsou často levnější během týdne než o víkendu. Pokud si můžete dovolit cestovat do Varšava spíše v týdnu než o víkendu, můžete na jízdence Karlovy Vary-Varšava ušetřit. Kromě toho vám flexibilita v termínech může pomoci najít nejlepší ceny letenek do Varšava.
  • 2. Vyhněte se dopravní špičce
    Jízdenky Karlovy Vary-Varšava jsou velmi často levnější, pokud cestujete mimo dopravní špičku. Pokud se vyhnete těmto rušným částem dne, můžete ušetřit peníze za jízdenku. Navíc cestování do Varšava mimo dopravní špičku vám může zajistit pohodlnější cestu.
  • 3. Porovnejte způsoby dopravy
    Abyste ušetřili na cestě z Karlovy Vary do Varšava, může být dobré porovnat různé dostupné druhy dopravy. Ačkoli se může zdát, že letadlo nebo vlak jsou nejrychlejší možností, jak se dostat do Varšava, spolujízda autem nebo autobusem mohou být často levnější alternativou. Zvažte také délku cesty a trasu, abyste našli nejúspornější řešení, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Autobus Karlovy Vary Varšava

Průměrná cena autobusové jízdenky na trase Karlovy Vary - Varšava se liší v závislosti na dopravci a době rezervace. V některých frekventovaných termínech se ceny mohou zdvojnásobit! Porovnejte všechny ceny autobusů z Karlovy Vary do Varšava na Vivanoda.

Autobusy mezi Karlovy Vary a Varšava obvykle nabízejí toalety pro cestující na palubě, ale vždy je vhodné se před cestou informovat u dopravce. V každém případě jsou zajištěny přestávky na dálničních odpočívadlech.

Četnost odjezdů do Karlovy Vary z Varšava se liší v závislosti na dopravci, časovém období a dni v týdnu. Chcete-li získat kompletní přehled všech odjezdů autobusů do Varšava, zadejte prosím datum odjezdu a vyhledávejte na Vivanoda.

Většina autobusů mezi Karlovy Vary a Varšava je nová a obvykle má na palubě elektrické zásuvky pro nabíjení zařízení, ale v závislosti na dopravci se to může lišit.

Pravidla pro zrušení a změnu rezervace se mohou lišit v závislosti na autobusovém dopravci, proto je důležité si při rezervaci zkontrolovat smluvní podmínky. Ve většině případů je zrušení nebo změna autobusové jízdenky Karlovy Vary-Varšava spojena s dodatečnými náklady.

Autobusy Karlovy Vary-Varšava jsou zpravidla vybaveny klimatizací, aby se cestující cítili pohodlně, zejména v létě, kdy jsou teploty vysoké.

Autobusové společnosti Karlovy Vary Varšava

FlixBus
FlixBus
Vyhledávání autobusových jízdenek Karlovy Vary Varšava

Vlaky Karlovy Vary Varšava

Cestující si samozřejmě mohou vzít do vlaku z Karlovy Vary do Varšava zavazadla. Hmotnostní limit není stanoven, ale některé vlakové společnosti omezují množství zavazadel, která si můžete vzít s sebou, a požadují za ně příplatek. Na druhou stranu by velikost zavazadla měla být přiměřená, protože prostor uvnitř vlaku je často omezený.

V závislosti na denní době, kdy cestujete vlakem z Karlovy Vary do Varšava, může být rozdíl v ceně. Jízdenky zakoupené mimo špičku jsou levnější než jízdenky zakoupené ve špičce. Abyste získali podrobný přehled o všech cenách, srovnává Vivanoda všechny druhy dopravy mezi Karlovy Vary a Varšava.

Chcete-li získat nejvýhodnější vlakové jízdenky mezi Karlovy Vary a Varšava, doporučujeme rezervovat si je předem, být flexibilní vůči jízdnímu řádu a porovnat ceny jízdenek s Vivanoda.

Pro děti, studenty a seniory cestující vlakem z Karlovy Vary do Varšava existují slevy, které se liší v závislosti na typu jízdenky a věku osoby. Když zadáte svůj věk do vyhledávače Vivanoda, zobrazené ceny zohlední případné slevy související s věkem.

Doporučujeme rezervovat si jízdenku na vlak z Karlovy Vary do Varšava alespoň několik týdnů předem, abyste získali nejlepší cenu.

Jízdenky na trasu z Karlovy Vary do Varšava si můžete vyzvednout na nádraží, vytisknout doma nebo přímo z mobilního telefonu. Na některých nádražích je také možné vyzvednout si jízdenky prostřednictvím samoobslužného kiosku.

Vlakové společnosti z Karlovy Vary do Varšava

Russian Railways
Russian Railways
Vyhledávání vlakových jízdenek Karlovy Vary Varšava

Lety Karlovy Vary Varšava

Letecké společnosti Karlovy Vary Varšava

Czech Airlines
Czech Airlines
LOT Polish Airlines
LOT Polish Airlines
Vyhledávání letů Karlovy Vary Varšava

Spolujízda Karlovy Vary Varšava

Doba trvání společné jízdy mezi Karlovy Vary a Varšava závisí také na dopravních podmínkách a trase, kterou řidič zvolí. Spuštěním vyhledávání cen na Vivanoda nyní získáte odhadovanou dobu pro každou dostupnou nabídku spolujízdy.

Průměrné náklady na spolujízdu z Karlovy Vary do Varšava závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Karlovy Vary do Varšava, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Spolujízda je obecně považována za bezpečnou možnost cestování mezi Karlovy Vary a Varšava. Před rezervací cesty je však důležité zkontrolovat recenze a hodnocení řidičů. Doporučujeme také sdílet své osobní údaje pouze s lidmi, kterým důvěřujete.

Počet míst ve spolujízdě z Karlovy Vary do Varšava závisí na řidiči a typu použitého vozidla. Obecně platí, že řidič může nabídnout 1 až 4 místa.

Řidiči spolujízdy mají často omezení pro velká zavazadla kvůli omezenému prostoru ve vozidle. Doporučujeme proto, abyste před cestou do Karlovy Vary Varšava kontaktovali řidiče a tyto záležitosti s ním projednali.

Je možné rezervovat spolujízdu na poslední chvíli, ale záleží na dostupnosti řidičů a poptávce po cestě. Doporučujeme rezervovat si spolujízdu předem, abyste si cestu zaručili.

Platforma pro spolujízdu Karlovy Vary Varšava

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Karlovy Vary Varšava

Vyhledávací filtry

Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu