Cestujte z Ostrava na Kodaň

Uspořádejte si výlet Ostrava na Kodaň v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

2 možností jít od Ostrava na Kodaň v letadlo, vlak, auto, autobus

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Ostrava
Kodaň
  • Získejte sazby
2
Ostrava
Praha
Kodaň
/
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Ostrava Kodaň

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost754 km
Přímá linkaNe

Jak jít od Ostrava na Kodaň?

Nabízíme 2 tras vlak, autobus, carpooling, letadlo připravit si cestu Ostrava Kodaň, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, autobus, carpooling, letadlo).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Ostrava Kodaňkliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Ostrava a Kodaň na mapě i na trase Ostrava Kodaň a různé body korespondence (Letiště Copenhagen, Stanice Copenhagen, Letiště Mosnov, Stanice Ostrava Svinov, Autobusové nádraží Ostrava hl.n. LEO, ...) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Kodaň

Které dopravní společnosti mají jít Ostrava na Kodaň?

Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů FlixBus zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Ostrava hl.n. na Ostrava a to UAN Florenc Praha (Prague) ( Česká Republika)
Letecké společnosti
Czech Airlines letí z letiště Mosnov OSR se nachází v 20 km centru města Ostrava na Praha (příjezd na letiště Prague Ruzyne PRG) a z letiště Prague Ruzyne Nachází se na severovýchodě města Praha, Česká Republika) Kodaň (sloužící letišti Copenhagen CPH)
Job Air zajišťuje rotaci z letiště Mosnov OSR se nachází v 20 km centru města Ostrava na Praha (příjezd na letiště Prague Ruzyne PRG)
Cimber Air provozuje let z letiště Prague Ruzyne Nachází se na severovýchodě města Praha, Česká Republika) Kodaň (sloužící letišti Copenhagen CPH)
Norwegian Air Shuttle poskytuje letecké spojení z letiště Prague Ruzyne PRG se nachází v 12 km centru města Praha na Kodaň (příjezd na letiště Copenhagen CPH)
SAS - Scandinavian Airlines udělá let z letiště Prague Ruzyne Nachází se na severovýchodě města Praha, Česká Republika) Kodaň (sloužící letišti Copenhagen CPH)
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Ostrava-Praha (279 km)
Železniční společnosti
Deutsche Bahn nabízí linku Praha-Kodaň CityNightLine Orion vlak z vlakového nádraží Prague hlavní nádraží (1.8 km z centra města) a slouží vlakové stanici Copenhagen při příjezdu (0.5 km z centra)
LEO Express provozuje linku z Ostrava na Praha odjíždějící vlakem Ostrava hl. n. se dostanete na vlakové nádraží Praha-Libeň ( Česká Republika)

Všechny druhy dopravy Ostrava Kodaň

Na výlet Ostrava (Česká Republika) na Kodaň (Dánsko) ve vzdálenosti 754 km si můžete vypůjčit 4 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Žádné přímé lety vám nedovolí jít Kodaň od Ostrava ale je možné provést tuto cestu pouze letadlem s lety Ostrava-Praha a Praha-Kodaň
Výjezd Ostrava a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Mosnov OSR 20 km, pro odbavení zavazadel na let Praha (letiště Prague Ruzyne, Kód IATA: PRG) provozovaný společností Job Air nebo Czech Airlines.Z Praha, vezměte si další letadlo se Czech Airlines, Cimber Air, Norwegian Air Shuttle nebo SAS - Scandinavian Airlines, které vás dopraví Copenhagen (Kodaň, Dánsko).
Není možné jít přímo z Ostrava na Kodaň vlakem bez změny, ale vlaky jezdí po tratích Ostrava-Praha a Praha-Kodaň umožňuje celou cestu pouze vlakem.
Vlaky LEO Express to Praha opustit vlakové nádraží Ostrava hl. n. na Ostrava, Příjezd naPraha bude na stanici Praha-Libeň Nachází se cca 6 km min.K tomu je nutná korespondence nebo změna Praha kde vlak CityNightLine Orion provozovaný společností Deutsche Bahn odejde Kodaň,
I když není možné provést výlet Ostrava Kodaň pouze autobusem, existují jiné dopravní prostředky (letadlo], které dokončí cestu Ostrava-Praha,
Nalodíte se na autobus FlixBus Ostrava, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží UAN Florenc Praha (Prague) (1.5 km z Praha, Česká Republika). Jděte prosím na autobusové nádraží Ostrava hl.n. (na 2.1 km od Ostrava) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Praha,
Blablacar je hlavní platformou spolujízdy v Evropě, kde jezdí řidiči Ostrava-Praha může vás vzít jako cestujícího a budete kombinovat s cestou do letadlo pokrýt celou cestu.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)