Cestujte z Cardiff na Praha

Uspořádejte si výlet Cardiff na Praha v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

2 možností jít od Cardiff na Praha v letadlo, vlak, auto, autobus

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Cardiff
Praha
  • Získejte sazby
2
Cardiff
Londýn
Praha
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Cardiff Praha

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost1243 km
Přímá linkaNe

Jak jít od Cardiff na Praha?

Nabízíme 2 tras vlak, autobus, carpooling, letadlo připravit si cestu Cardiff Praha, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, autobus, carpooling, letadlo).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Cardiff Prahakliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Cardiff a Praha na mapě i na trase Cardiff Praha a různé body korespondence (Letiště Prague Ruzyne, Letiště Cardiff-Wales, Stanice Cardiff Central, Autobusové nádraží Cardiff) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Praha

Všechny druhy dopravy Cardiff Praha

Na výlet Cardiff (Wales, Spojené Království) na Praha (Česká Republika) ve vzdálenosti 1243 km si můžete vypůjčit 4 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Žádné přímé lety vám nedovolí jít Praha od Cardiff ale je možné provést tuto cestu pouze letadlem s lety Cardiff-Londýn a Londýn-Praha
Výjezd Cardiff a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Cardiff-Wales CWL 15 km, pro odbavení zavazadel na let Londýn (letiště London City, Kód IATA: LCY) provozovaný společností FlyBE.Z Londýn, vezměte si další letadlo se Wizzair, British Airways, Easyjet, Smart Wings nebo Ryanair, které vás dopraví Prague Ruzyne (Praha, Česká Republika).
I když není možné provést výlet Cardiff Praha pouze autobusem, existují jiné dopravní prostředky (letadlo], které dokončí cestu Cardiff-Londýn,
Nalodíte se na autobus National Express nebo MegaBus Cardiff, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží London Victoria Coach Station (1.8 km z Londýn, Spojené Království). Jděte prosím na autobusové nádraží Cardiff (na 0.6 km od Cardiff) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Londýn,
Blablacar je hlavní platformou spolujízdy v Evropě, kde jezdí řidiči Cardiff-Londýn může vás vzít jako cestujícího a budete kombinovat s cestou do letadlo pokrýt celou cestu.
Není možné jít přímo z Cardiff na Prahabez změny. Můžete si vzít vlakCardiff-Londýn a použití letadlo do cíle.
Vlaky First Great Western to Londýn opustit vlakové nádraží Cardiff Central na Cardiff, Příjezd naLondýn bude na stanici London Paddington Nachází se cca 4 km min.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)