Doporučená trasa
Praha
Přímá cesta spolujízda, autobus do Regensburg
Regensburg
Viz ceny
Alternativní trasy
Praha
Cesta autobus, lety, spolujízda do Mnichov
Mnichov
Cesta autobus, vlak, spolujízda do Regensburg
Regensburg
Viz ceny
Praha
Cesta spolujízda, autobus do Ingolstadt
Ingolstadt
Cesta vlak, spolujízda, autobus do Regensburg
Regensburg
Viz ceny

Jak se dostat z Praha do Regensburg?

Plánujete cestu z Regensburg do Praha a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Praha do Regensburg, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Praha a Regensburg, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (Vogtlandbahn, agilis, ÖBB, DeinBus nebo IC Bus) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Praha a Regensburg, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Praha Regensburg.

Pro cestu z Praha do Regensburg máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Praha Regensburg

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Praha do Regensburg a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Praha Regensburg

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Praha Regensburg je ideální a splní vaše očekávání.

Levné lety Praha Regensburg

Z Praha do Regensburg létá každý den mnoho letů, které cestujícím nabízejí rychlou a pohodlnou variantu. Pokud spěcháte, letadlo je nejrychlejší způsob, jak se dostat do Regensburg v rekordním čase.

Spolujízda Praha Regensburg

Spolujízda mezi Praha a Regensburg je ideální, pokud chcete cestovat do Regensburg v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Praha nebo Regensburg.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Praha do Regensburg, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Praha Regensburg

Město odjezdu
Praha
Česká Republika
Cílové město
Regensburg
Německo
Bavorsko
Vzdálenost
205 km
Přímé spojení
Ano, přímé spojení spolujízda a autobus
Vyhledávání jízdenek Praha Regensburg
Hledání ubytování v Regensburg
Naplánujte si cestu z Praha do Regensburg jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Praha do Regensburg jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Praha a Regensburg, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou Vogtlandbahn, agilis, ÖBB, DeinBus nebo IC Bus, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Praha a Regensburg s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Praha a Regensburg

Výhody a nevýhody cestování autobusem z Praha do Regensburg?
Ceny Autobusové jízdenky z Praha do Regensburg jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Regensburg (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Palubní služby Moderní autobusy mezi Praha a Regensburg jsou obvykle vybaveny pohodlnými sedadly, klimatizací, bezplatným Wi-Fi, elektrickými přípojkami a toaletami.
Flexibilita Autobusové společnosti nabízejí různé varianty jízdních řádů pro cesty mezi Praha a Regensburg, což může být výhodné, pokud máte určitá časová omezení.
Doba jízdy Autobusy z Praha do Regensburg překonávají vzdálenost 205 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Regensburg.
Komfort Autobusy mezi Praha a Regensburg mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Výhody a nevýhody letů z Praha do Regensburg?
Výběr leteckých společností Z Praha do Regensburg létá mnoho leteckých společností, a to jak přímých, tak s mezipřistáním, což cestujícím poskytuje široký výběr.
Rychlost Let mezi Praha a Regensburg je nejrychlejší způsob, jak urazit 205 km mezi Praha a Regensburg.
Ceny Letenky z Praha do Regensburg mohou být dražší než jízdenky na vlak nebo autobus, zejména v rušných obdobích (svátky, víkendy atd.).
Nevýhody spojené s životním prostředím Lety do Praha Regensburg mají negativní dopad na životní prostředí kvůli emisím skleníkových plynů, protože létání je jedním z nejvíce znečišťujících druhů dopravy.
Bezpečnostní kontroly Cestující do Regensburg musí často dorazit na Praha letiště dříve kvůli přísným bezpečnostním kontrolám.
Výhody a nevýhody cestování vlakem z Praha do Regensburg?
Krajina Vlaky mezi Praha a Regensburg často nabízejí během cesty úchvatné scenérie.
Rychlost Vlaky z Praha do Regensburg jsou často mnohem rychlejší než autobusy nebo auta.
Komfort Vlaky mezi Praha a Regensburg obecně nabízejí více místa pro nohy a větší pohodlí pro cestující.
Flexibilita Časy vlaků Praha Regensburg mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.
Náklady Jízdenky na vlak Praha-Regensburg mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Výhody a nevýhody spolujízdy z Praha do Regensburg?
Úsporné Spolujízda z Praha do Regensburg je často nejekonomičtějším způsobem cestování.
Přátelskost Spolujízda mezi Praha a Regensburg je často příjemnější a přátelštější než jiné způsoby dopravy, zejména pokud cestu sdílíte s příjemnými lidmi.
Flexibilní Spolujízda z Praha do Regensburg je často flexibilnější než jiné druhy dopravy.
Dostupnost Najít dostupnost pro spolujízdu z Praha do Regensburg může být složité, zejména pokud plánujete dopředu. Většina spolujízd je k dispozici pouze několik dní nebo týdnů před odjezdem.
Spolehlivost Při cestě do Praha Regensburg byste se měli spolehnout na dochvilnost a spolehlivost řidiče. Ne vždy totiž jezdí včas.
Pocit nejistoty Může se stát, že se v autě s řidičem nebudete cítit bezpečně kvůli jeho přístupu nebo stylu jízdy.

Odkud začít v Praha? Kam přijedu v Regensburg?

Odjezdová autobusová nádraží v Praha

UAN Florenc Praha (Prague)
Mapa
Prague Main Railway Station
Mapa
Prague (Bus Terminal Roztyly)
Mapa

Letiště odletu v Praha

Prague Ruzyne
Mapa

Regensburg příjezdová autobusová nádraží

Regensburg, Hauptbahnhof
Mapa

Příjezdová nádraží v Regensburg

Regensburg Hbf
Mapa
Regensburg-Prüfening
Mapa
Regensburg-Burgweinting
Mapa
Vyhledávání jízdenek Praha Regensburg
Hledání ubytování v Regensburg

3 tipy pro levnější cestování mezi Praha a Regensburg

Rozhodli jste se cestovat z Praha do Regensburg a hledáte způsoby, jak ušetřit za jízdenku? Zde jsou 3 praktické tipy, jak na cestě ušetřit. Ať už se rozhodnete cestovat autobus, vlak, lety nebo spolujízda, tyto tipy vám pomohou najít nejvýhodnější ceny pro vaši cestu z Praha do Regensburg.

  • 1. Cestujte nalehko
    Pokud cestujete mezi Praha a Regensburg se společností, která si účtuje příplatek za odbavené zavazadlo, což je častý případ, může být rozumné omezit zavazadla na minimum, abyste ušetřili. Snažte se sbalit si jen to nejnutnější a před odletem do Regensburg si nezapomeňte ověřit pravidla pro zavazadla dané letecké společnosti.
  • 2. Vyhněte se příplatkům
    Některé příplatky, například jídlo a pití konzumované během cesty z Praha do Regensburg, mohou být drahé a při krátké cestě nejsou vždy nezbytné. Chcete-li ušetřit, zkuste si naplánovat občerstvení nebo nápoje ještě před odletem do Regensburg a využijte bezplatné alternativy pro zábavu, například čtení knihy.
  • 3. Rezervujte s předstihem
    Toto je často nejznámější tip, jak ušetřit peníze na cestě mezi Praha a Regensburg. Jízdenky na vlak, letadlo, autobus nebo trajekt jsou totiž často levnější, pokud si je koupíte s dostatečným předstihem. Někdy tak můžete na cestě z Praha do Regensburg ušetřit desítky nebo dokonce stovky eur.

Autobus Praha Regensburg

Většina autobusů mezi Praha a Regensburg je nová a obvykle má na palubě elektrické zásuvky pro nabíjení zařízení, ale v závislosti na dopravci se to může lišit.

Průměrná cena autobusové jízdenky na trase Praha - Regensburg se liší v závislosti na dopravci a době rezervace. V některých frekventovaných termínech se ceny mohou zdvojnásobit! Porovnejte všechny ceny autobusů z Praha do Regensburg na Vivanoda.

Četnost odjezdů do Praha z Regensburg se liší v závislosti na dopravci, časovém období a dni v týdnu. Chcete-li získat kompletní přehled všech odjezdů autobusů do Regensburg, zadejte prosím datum odjezdu a vyhledávejte na Vivanoda.

Doba trvání cesty autobusem mezi Praha a Regensburg se obvykle liší v závislosti na dopravních podmínkách a případných zastávkách po cestě. Vivanoda vám umožní vidět v reálném čase všechny autobusy jedoucí do Regensburg pro váš termín cesty.

Většina dopravců umožňuje rezervaci míst v autobuse Praha-Regensburg online. Tato služba je často zpoplatněna.

Autobusové jízdenky Praha-Regensburg jsou často levnější, pokud si je koupíte předem, zejména pokud si je rezervujete několik týdnů předem. Někteří autobusoví dopravci však nabízejí i last minute nabídky, aby obsadili zbývající místa.

Autobusové společnosti Praha Regensburg

DeinBus
DeinBus
IC Bus
IC Bus
FlixBus
FlixBus
LEO Express
LEO Express
Blablabus
Blablabus
Hellö
Hellö
Vyhledávání autobusových jízdenek Praha Regensburg

Vlaky Praha Regensburg

Chcete-li získat nejvýhodnější vlakové jízdenky mezi Praha a Regensburg, doporučujeme rezervovat si je předem, být flexibilní vůči jízdnímu řádu a porovnat ceny jízdenek s Vivanoda.

Vlakové jízdenky z Praha do Regensburg lze vrátit nebo vyměnit, ale obvykle jsou dražší. Nejlevnější jízdenky jsou nevratné a nevyměnitelné.

Pro děti, studenty a seniory cestující vlakem z Praha do Regensburg existují slevy, které se liší v závislosti na typu jízdenky a věku osoby. Když zadáte svůj věk do vyhledávače Vivanoda, zobrazené ceny zohlední případné slevy související s věkem.

Průměrná doba jízdy vlakem z Praha do Regensburg závisí na typu vlaku, kterým jedete. Regionální nebo meziměstské vlaky do Regensburg jsou pomalejší než vysokorychlostní vlaky. Porovnejte délku všech cest pomocí vyhledávání cen na Vivanoda.

V závislosti na denní době, kdy cestujete vlakem z Praha do Regensburg, může být rozdíl v ceně. Jízdenky zakoupené mimo špičku jsou levnější než jízdenky zakoupené ve špičce. Abyste získali podrobný přehled o všech cenách, srovnává Vivanoda všechny druhy dopravy mezi Praha a Regensburg.

Vlaky mezi Praha a Regensburg jsou vybaveny elektrickými zásuvkami a bezplatným Wi-Fi připojením pro cestující. Elektrické zásuvky jsou k dispozici ve většině vozů, zatímco Wi-Fi připojení může být v některých oblastech nestabilní.

Vlakové společnosti z Praha do Regensburg

Vogtlandbahn
Vogtlandbahn
agilis
agilis
ÖBB
ÖBB
Deutsche Bahn
Deutsche Bahn
Vyhledávání vlakových jízdenek Praha Regensburg

Lety Praha Regensburg

Letecké společnosti Praha Regensburg

Czech Airlines
Czech Airlines
Vyhledávání letů Praha Regensburg

Spolujízda Praha Regensburg

Doba trvání společné jízdy mezi Praha a Regensburg závisí také na dopravních podmínkách a trase, kterou řidič zvolí. Spuštěním vyhledávání cen na Vivanoda nyní získáte odhadovanou dobu pro každou dostupnou nabídku spolujízdy.

Průměrné náklady na spolujízdu z Praha do Regensburg závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Praha do Regensburg, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Na Vivanoda, naší platformě pro porovnání způsobů dopravy mezi Praha a Regensburg, budete mít přístup ke všem dostupným nabídkám spolujízdy s cenou, odhadovanou dobou trvání a místem vyzvednutí.

Spolujízda je obecně považována za bezpečnou možnost cestování mezi Praha a Regensburg. Před rezervací cesty je však důležité zkontrolovat recenze a hodnocení řidičů. Doporučujeme také sdílet své osobní údaje pouze s lidmi, kterým důvěřujete.

Počet míst ve spolujízdě z Praha do Regensburg závisí na řidiči a typu použitého vozidla. Obecně platí, že řidič může nabídnout 1 až 4 místa.

Domácí zvířata jsou ve společných vozech mezi Praha a Regensburg povolena v závislosti na preferencích řidiče. Je důležité se před rezervací informovat u řidiče.

Platforma pro spolujízdu Praha Regensburg

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Praha Regensburg

Vyhledávací filtry

Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu