Cestujte z Sankt Polten na Karlovy Vary

Uspořádejte si výlet Sankt Polten na Karlovy Vary v vlak, autobus, carpooling

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

2 možností jít od Sankt Polten na Karlovy Vary v vlak, auto, autobus

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Sankt Polten
Karlovy Vary
  • Získejte sazby
2
Sankt Polten
Wurzburg
Karlovy Vary
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Sankt Polten Karlovy Vary

Způsoby dopravycarpooling, autobus, vlak
vzdálenost301 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Sankt Polten na Karlovy Vary?

Železniční společnosti
ÖBB nabízí linku Sankt Polten-Wurzburg Euronight vlak z vlakového nádraží St. Pölten Hauptbahnhof (0.4 km z centra města) a slouží vlakové stanici Würzburg Hbf při příjezdu (1 km z centra)
Deutsche Bahn provozuje linku z Sankt Polten na Wurzburg odjíždějící vlakem ICE St. Pölten Hauptbahnhof se dostanete na vlakové nádraží Würzburg Hbf (Bavorsko Německo)
Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů FlixBus zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Würzburg, Hauptbahnhof na Wurzburg a to Karlovy Vary (Terminál) ( Česká Republika)
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Sankt Polten-Karlovy Vary (302 km)

Všechny druhy dopravy Sankt Polten Karlovy Vary

Na výlet Sankt Polten (Dolní Rakousy, Rakousko) na Karlovy Vary (Česká Republika) ve vzdálenosti 301 km si můžete vypůjčit 3 způsobů dopravy, případně kombinování carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Sankt Polten-Karlovy Vary,
Není možné jít přímo z Sankt Polten na Karlovy Varybez změny. Můžete si vzít vlakSankt Polten-Wurzburg a použití autobus do cíle.
Vlaky Euronight nebo ICE ÖBB nebo Deutsche Bahn to Wurzburg opustit vlakové nádraží St. Pölten Hauptbahnhof na Sankt Polten, Příjezd naWurzburg bude na stanici Würzburg Hbf Nachází se cca 1 km min.
I když není možné provést výlet Sankt Polten Karlovy Vary pouze autobusem, existují jiné dopravní prostředky (vlak], které dokončí cestu Wurzburg-Karlovy Vary,
Nalodíte se na autobus FlixBus Wurzburg, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Karlovy Vary (Terminál) (0.6 km z Karlovy Vary, Česká Republika). Jděte prosím na autobusové nádraží Würzburg, Hauptbahnhof (na 1 km od Wurzburg) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Karlovy Vary,
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)