Cestujte z Atény na Anafi

Uspořádejte si výlet Atény na Anafi v trajekt, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

2 možností jít od Atény na Anafi v letadlo, trajekt

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Atény
Anafi
  • Získejte sazby
2
Atény
Santorini
Anafi
/
  • Získejte sazby

Cestovat Atény Anafi

Způsoby dopravyletadlo, trajekt
vzdálenost256 km
Přímá linkaAno

Jak je možné jít Atény na Anafi ?

Anafi je vaše další prázdninová destinace, ale zajímá vás, jak tam jet a jak je možné získat nejlevnější Atény na Anafi dopravní nabídky? Obvykle to není snadný úkol a budete muset procházet více webů, abyste mohli porovnat všechny nabídky.

U Vivanody, jedinečného plánovače cest, který porovnává a kombinuje lety a trajekt jít do Anafi z Atény, ušetříte čas a peníze! Jednoduše zadejte své datum cesty do Anafi a Vivanoda dělá zbytek. Nakonec výsledky upřesněte pomocí filtrů a možností třídění.

Cestovat z Atény, lety nebo trajekt ANEK Lines, Sea Jets, LANE Sea Line, Olympic Air, Ryanair, Aigaion Pelagos, Volotea a Zante Ferries vás vezme Anafi,

Které dopravní společnosti mají jít Atény na Anafi?

Námořní společnosti
Lodě Aegean Speed Lines poskytují námořní spojení mezi přístavem Athens Piraeus E1 a to Santorini (Santorini na 3 km z města)
ANEK Lines trajekty dělají křižovatku mezi Santorini a Anafi kde budou sloužit přístavům Santorini a Anafi 3 km a 2.8 km od centra jejich měst.
Lodě Zante Ferries provozují námořní spojení mezi přístavem Athens Piraeus E6 a to Santorini (Santorini na 3 km z města)
Lodě Blue Star Ferries poskytují námořní spojení mezi Atény a Santorini kde budou sloužit přístavům Athens Piraeus E1 a Santorini 9.1 km a 3 km od centra jejich měst.
Hellenic Seaways trajekty dělají křižovatku mezi přístavem Athens Piraeus E6 a to Santorini (Santorini na 3 km z města)
Lodě Sea Jets provozují námořní spojení mezi Atény a Santorini kde budou sloužit přístavům Athens Piraeus E1 a Santorini 9.1 km a 3 km od centra jejich měst.
Lodě LANE Sea Line poskytují námořní spojení mezi přístavem Athens Piraeus E1 a to Anafi (Anafi na 2.8 km z města)
Aigaion Pelagos trajekty dělají křižovatku mezi Atény a Anafi kde budou sloužit přístavům Athens Piraeus E6 a Anafi 7.4 km a 2.8 km od centra jejich měst.
Letecké společnosti
Aegean Airlines udělá let z letiště Eleftherios Venizelos International ATH se nachází v 21 km centru města Atény na Santorini (příjezd na letiště Thira JTR)
Volotea zajišťuje rotaci z letiště Eleftherios Venizelos International Nachází se na severovýchodě města Atény, Řecko) Santorini (sloužící letišti Thira JTR)
Ryanair provozuje let z letiště Eleftherios Venizelos International ATH se nachází v 21 km centru města Atény na Santorini (příjezd na letiště Thira JTR)
Olympic Air poskytuje letecké spojení z letiště Eleftherios Venizelos International Nachází se na severovýchodě města Atény, Řecko) Santorini (sloužící letišti Thira JTR)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)