Cestujte z Atény na Syros

Uspořádejte si výlet Atény na Syros v trajekt, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

3 možností jít od Atény na Syros v letadlo, trajekt

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Atény
Syros
  • Získejte sazby
2
Atény
Mykonos
Syros
/
  • Získejte sazby
3
Atény
Tinos
Syros
  • Získejte sazby

Cestovat Atény Syros

Způsoby dopravyletadlo, trajekt
vzdálenost135 km
Přímá linkaAno

Jak je možné jít Atény na Syros ?

Stejně jako mnoho cestujících hledáte nejlevnější dopravní nabídky, ze kterých můžete cestovat Atény na Syros? Obvykle to není snadný úkol a budete muset procházet více webů, abyste mohli porovnat všechny nabídky.

Díky vašemu multimodálnímu vyhledávači Vivanoda najdete na stejném webu všechny tarify trajekt a lety dostat se Syros, Vyplňte datum cesty do Syros a Vivanoda zobrazí všechny nabídky dopravy. Upřesněte, filtrujte, řaďte podle svých preferencí cestování a poté vyberte Atény - Syros nabídka, která vám nejlépe vyhovuje.

Cestovat z Atény, lety nebo trajekt Sea Jets, Aegean Speed Lines, Hellenic Seaways, Volotea, ANEK Lines a Blue Star Ferries vás vezme Syros,

Všechny druhy dopravy Atény Syros

Na výlet Atény (Attica, Řecko) na Syros (Kykladské ostrovy, Řecko) ve vzdálenosti 135 km si můžete vypůjčit 2 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo a/nebo trajekta podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Tam je přímý trajekt, který vám umožní dosáhnout Syros z Atény,
Pustíte se do přístavu Athens Piraeus E1 na 9.1 km z Atényna palubě lodi Aegean Speed Lines, Blue Star Ferries nebo Hellenic Seaways. Loď bude kotvit v přístavuPort of Siros Ermoupoli na 26 km od Syros, Doporučujeme vám jít do přístavuAtény pro stravování jeden až dvě hodiny před časem uvedeným na vaší rezervaci.
Žádné přímé lety vám nedovolí jít Syros od Atény, Můžete si vzít letAtény-Mykonos pak udělej zbytek cesty trajekt,
Výjezd Atény a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Eleftherios Venizelos International ATH 21 km, pro odbavení zavazadel na let Mykonos (letiště Mikonos, Kód IATA: JMK) provozovaný společností Volotea.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)