Cestujte z Folegandros na Miloš

Uspořádejte si výlet Folegandros na Miloš v trajekt

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Folegandros na Miloš v trajekt

  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Folegandros
Miloš
  • Získejte sazby

Cestovat Folegandros Miloš

Způsoby dopravytrajekt
vzdálenost46 km
Přímá linkaAno

Jak je možné jít Folegandros na Miloš ?

Stejně jako mnoho cestujících hledáte nejlevnější dopravní nabídky, ze kterých můžete cestovat Folegandros na Miloš? Procházení několika webových stránek za účelem získání jednoduchých informací a rezervace vaší cesty je vždy velmi únavné.

Naštěstí Vivanoda je multimodální plánovač cest, který agreguje ceny trajekt v jediném hledání. Jednoduše zadejte své datum cesty do Miloš a Vivanoda dělá zbytek. Upřesněte, filtrujte, řaďte podle svých preferencí cestování a poté vyberte Folegandros - Miloš nabídka, která vám nejlépe vyhovuje.

Budete používat hlavně trajekt Hellenic Seaways, Zante Ferries, Sea Jets, LANE Sea Line, ANEK Lines nebo Aegean Speed Lines dosáhnout Miloš,

Všechny druhy dopravy Folegandros Miloš

Na výlet Folegandros (Kykladské ostrovy, Řecko) na Miloš (Kykladské ostrovy, Řecko) ve vzdálenosti 46 km si můžete vypůjčit Pouze jeden druh dopravy (trajekt),
Tam je přímý trajekt, který vám umožní dosáhnout Miloš z Folegandros,
Pustíte se do přístavu Folegandros na 3 km z Folegandrosna palubě lodi Aegean Speed Lines, ANEK Lines, LANE Sea Line, Sea Jets, Hellenic Seaways nebo Zante Ferries. Loď bude kotvit v přístavuMilos na 3.2 km od Miloš, Doporučujeme vám jít do přístavuFolegandros pro stravování jeden až dvě hodiny před časem uvedeným na vaší rezervaci.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)