Cestujte z Ios na Atény

Uspořádejte si výlet Ios na Atény v trajekt, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

3 možností jít od Ios na Atény v letadlo, trajekt

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Ios
Atény
  • Získejte sazby
2
Ios
Miloš
Atény
/
  • Získejte sazby
3
Ios
Paros
Atény
  • Získejte sazby

Cestovat Ios Atény

Způsoby dopravyletadlo, trajekt
vzdálenost196 km
Přímá linkaAno

Jak cestovat z Ios na Atény ?

Stejně jako mnoho cestujících hledáte nejlevnější dopravní nabídky, ze kterých můžete cestovat Ios na Atény? Procházení několika webových stránek za účelem získání jednoduchých informací a rezervace vaší cesty je vždy velmi únavné.

Budete mít možnost jednorázově vyhledat Vivanoda, váš multimodální plánovač cest v Evropě, všechny ceny za lety a trajekt cestovat do Atény z Ios Stačí zadat datum odjezdu Atény pak ať vás Vivanoda hledá. Nakonec výsledky upřesněte pomocí filtrů a možností třídění.

Budete používat hlavně trajekt a lety Sea Jets, ANEK Lines, Aegean Speed Lines, Aigaion Pelagos, Zante Ferries, LANE Sea Line, Blue Star Ferries nebo Olympic Air dosáhnout Atény,

Všechny druhy dopravy Ios Atény

Na výlet Ios (Kykladské ostrovy, Řecko) na Atény (Attica, Řecko) ve vzdálenosti 196 km si můžete vypůjčit 2 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo a/nebo trajekta podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Tam je přímý trajekt, který vám umožní dosáhnout Atény z Ios,
Pustíte se do přístavu Ios na 1.8 km z Iosna palubě lodi Aegean Speed Lines, Blue Star Ferries, Hellenic Seaways, LANE Sea Line nebo Zante Ferries. Loď bude kotvit v přístavuAthens Piraeus E1 na 9.1 km od Atény, Doporučujeme vám jít do přístavuIos pro stravování jeden až dvě hodiny před časem uvedeným na vaší rezervaci.
Žádné přímé lety vám nedovolí jít Atény od Ios, Můžete si vzít letMiloš-Atény pak udělej zbytek cesty trajekt,
Výjezd Miloš a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Milos MLO 6.8 km, pro odbavení zavazadel na let Atény (letiště Eleftherios Venizelos International, Kód IATA: ATH) provozovaný společností Olympic Air.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)