Cestujte z Kimolos na Miloš

Uspořádejte si výlet Kimolos na Miloš v trajekt

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Kimolos na Miloš v trajekt

  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Kimolos
Miloš
  • Získejte sazby

Cestovat Kimolos Miloš

Způsoby dopravytrajekt
vzdálenost14 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Kimolos na Miloš?

Nabízíme 1 tras trajekt připravit si cestu Kimolos Miloš, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (trajekt).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Kimolos Miloškliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Kimolos a Miloš na mapě i na trase Kimolos Miloš a různé body korespondence (Námořní stanice Milos, Námořní stanice Milos, Námořní stanice Kimolos) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Miloš

Všechny druhy dopravy Kimolos Miloš

Na výlet Kimolos (Kykladské ostrovy, Řecko) na Miloš (Kykladské ostrovy, Řecko) ve vzdálenosti 14 km si můžete vypůjčit Pouze jeden druh dopravy (trajekt),
Tam je přímý trajekt, který vám umožní dosáhnout Miloš z Kimolos,
Pustíte se do přístavu Kimolos na 0.8 km z Kimolosna palubě lodi Hellenic Seaways, Aegean Speed Lines, Zante Ferries nebo ANEK Lines. Loď bude kotvit v přístavuMilos na 3.2 km od Miloš, Doporučujeme vám jít do přístavuKimolos pro stravování jeden až dvě hodiny před časem uvedeným na vaší rezervaci.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)