Cestujte z Miloš na Mykonos

Uspořádejte si výlet Miloš na Mykonos v trajekt

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

3 možností jít od Miloš na Mykonos v trajekt

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Miloš
Mykonos
  • Získejte sazby
2
Miloš
Naxos
Mykonos
  • Získejte sazby
3
Miloš
Syros
Mykonos
  • Získejte sazby

Cestovat Miloš Mykonos

Způsoby dopravytrajekt
vzdálenost111 km
Přímá linkaAno

Jak cestovat z Miloš na Mykonos ?

Plánujete výlet Miloš na Mykonos a stejně jako mnoho cestujících hledáte nejlepší a nejlevnější způsob dopravy, mezi nimiž cestujete Miloš Mykonos? Procházení několika webových stránek za účelem získání jednoduchých informací a rezervace vaší cesty je vždy velmi únavné.

Budete mít možnost jednorázově vyhledat Vivanoda, váš multimodální plánovač cest v Evropě, všechny ceny za trajekt cestovat do Mykonos z Miloš Stačí zadat datum odjezdu Mykonos pak ať vás Vivanoda hledá. Nakonec výsledky upřesněte pomocí filtrů a možností třídění.

Budete používat hlavně trajekt Hellenic Seaways, Cyclades Fast Ferries, ANEK Lines, Blue Star Ferries, Sea Jets nebo Aegean Speed Lines dosáhnout Mykonos,

Všechny druhy dopravy Miloš Mykonos

Na výlet Miloš (Kykladské ostrovy, Řecko) na Mykonos (Kykladské ostrovy, Řecko) ve vzdálenosti 111 km si můžete vypůjčit Pouze jeden druh dopravy (trajekt),
Tam je přímý trajekt, který vám umožní dosáhnout Mykonos z Miloš,
Pustíte se do přístavu Milos na 3.2 km z Milošna palubě lodi Sea Jets. Loď bude kotvit v přístavuMykonos na 0.6 km od Mykonos, Doporučujeme vám jít do přístavuMiloš pro stravování jeden až dvě hodiny před časem uvedeným na vaší rezervaci.

Které dopravní společnosti mají jít Miloš na Mykonos?

Námořní společnosti
Lodě Hellenic Seaways poskytují námořní spojení mezi přístavem Milos a to Paros (Paros na 0.2 km z města) a mezi Paros a Mykonos kde budou sloužit přístavům Paros a Mykonos 0.2 km a 0.6 km od centra jejich měst.
Sea Jets trajekty dělají křižovatku mezi přístavem Milos a to Mykonos (Mykonos na 0.6 km z města)
Lodě Blue Star Ferries provozují námořní spojení mezi Syros a Mykonos kde budou sloužit přístavům Port of Siros Ermoupoli a Mykonos 26 km a 0.6 km od centra jejich měst.
Lodě Aegean Speed Lines poskytují námořní spojení mezi přístavem Port of Siros Ermoupoli a to Mykonos (Mykonos na 0.6 km z města)
ANEK Lines trajekty dělají křižovatku mezi Miloš a Naxos kde budou sloužit přístavům Milos a Naxos 3.2 km a 0.2 km od centra jejich měst.
Lodě Cyclades Fast Ferries provozují námořní spojení mezi přístavem Naxos a to Mykonos (Mykonos na 0.6 km z města)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)