Cestujte z Mytilene na Kavala

Uspořádejte si výlet Mytilene na Kavala v trajekt, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Mytilene na Kavala v letadlo, trajekt

  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Mytilene
Kavala
/
  • Získejte sazby

Cestovat Mytilene Kavala

Způsoby dopravyletadlo, trajekt
vzdálenost273 km
Přímá linkaAno

Jak je možné jít Mytilene na Kavala ?

Plánujete výlet Mytilene na Kavala a stejně jako mnoho cestujících hledáte nejlepší a nejlevnější způsob dopravy, mezi nimiž cestujete Mytilene Kavala? Obecně můžete procházet několik webových stránek a trávit hodiny, aniž byste si byli jisti, že byla zvážena všechna dopravní řešení.

U Vivanody, jedinečného plánovače cest, který porovnává a kombinuje lety a trajekt jít do Kavala z Mytilene, ušetříte čas a peníze! Jednoduše zadejte své datum cesty do Kavala a Vivanoda dělá zbytek. Možnosti třídění a filtry jsou k dispozici pro upřesnění vyhledávání.

Chcete-li dosáhnout cíle z Mytilene, budete cestovat s Olympic Air, Volotea, Hellenic Seaways nebo Aegean Airlines do trajekt nebo lety,

Které dopravní společnosti mají jít Mytilene na Kavala?

Letecké společnosti
Aegean Airlines udělá let z letiště Mytilene MJT se nachází v 6.5 km centru města Mytilene na Atény (příjezd na letiště Eleftherios Venizelos International ATH)
Olympic Air poskytuje následující rotace: z letiště Mytilene Nachází se na severovýchodě města Mytilene, Řecko) Atény (sloužící letišti Eleftherios Venizelos International ATH) a z letiště Eleftherios Venizelos International ATH se nachází v 21 km centru města Atény na Kavala (příjezd na letiště Megas Alexandros KVA)
Volotea provozuje let z letiště Mytilene Nachází se na severovýchodě města Mytilene, Řecko) Atény (sloužící letišti Eleftherios Venizelos International ATH)
Námořní společnosti
Lodě Hellenic Seaways poskytují námořní spojení mezi přístavem Mytilene a to Kavala (Kavala na 0.5 km z města)

Všechny druhy dopravy Mytilene Kavala

Na výlet Mytilene (Severní Egejské ostrovy, Řecko) na Kavala (Řecko) ve vzdálenosti 273 km si můžete vypůjčit 2 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo a/nebo trajekta podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Tam je přímý trajekt, který vám umožní dosáhnout Kavala z Mytilene,
Pustíte se do přístavu Mytilene na 0.7 km z Mytilenena palubě lodi Hellenic Seaways. Loď bude kotvit v přístavuKavala na 0.5 km od Kavala, Doporučujeme vám jít do přístavuMytilene pro stravování jeden až dvě hodiny před časem uvedeným na vaší rezervaci.
Žádné přímé lety vám nedovolí jít Kavala od Mytilene ale je možné provést tuto cestu pouze letadlem s lety Mytilene-Atény a Atény-Kavala
Výjezd Mytilene a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Mytilene MJT 6.5 km, pro odbavení zavazadel na let Atény (letiště Eleftherios Venizelos International, Kód IATA: ATH) provozovaný společností Aegean Airlines, Volotea nebo Olympic Air.Z Atény, vezměte si další letadlo se Olympic Air, které vás dopraví Megas Alexandros (Kavala, Řecko).
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)