Cestujte z Tinos na Mykonos

Uspořádejte si výlet Tinos na Mykonos v trajekt

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Tinos na Mykonos v trajekt

  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Tinos
Mykonos
  • Získejte sazby

Cestovat Tinos Mykonos

Způsoby dopravytrajekt
vzdálenost18 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Tinos na Mykonos?

Nabízíme 1 tras trajekt připravit si cestu Tinos Mykonos, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (trajekt).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Tinos Mykonoskliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Tinos a Mykonos na mapě i na trase Tinos Mykonos a různé body korespondence (Námořní stanice Mykonos, Námořní stanice Tinos) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Mykonos

Všechny druhy dopravy Tinos Mykonos

Na výlet Tinos (Kykladské ostrovy, Řecko) na Mykonos (Kykladské ostrovy, Řecko) ve vzdálenosti 18 km si můžete vypůjčit Pouze jeden druh dopravy (trajekt),
Tam je přímý trajekt, který vám umožní dosáhnout Mykonos z Tinos,
Pustíte se do přístavu Tinos na 0.4 km z Tinosna palubě lodi Aegean Speed Lines, Blue Star Ferries, Agoudimos Lines, Cyclades Fast Ferries, Sea Jets nebo Golden Star Ferries. Loď bude kotvit v přístavuMykonos na 0.6 km od Mykonos, Doporučujeme vám jít do přístavuTinos pro stravování jeden až dvě hodiny před časem uvedeným na vaší rezervaci.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)