Cestujte z Lavrio na Miloš

Uspořádejte si výlet Lavrio na Miloš v trajekt

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

2 možností jít od Lavrio na Miloš v trajekt

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Lavrio
Miloš
  • Získejte sazby
2
Lavrio
Kimolos
Miloš
  • Získejte sazby

Cestovat Lavrio Miloš

Způsoby dopravytrajekt
vzdálenost112 km
Přímá linkaAno

Jak je možné jít Lavrio na Miloš ?

Plánujete výlet Lavrio na Miloš a stejně jako mnoho cestujících hledáte nejlepší a nejlevnější způsob dopravy, mezi nimiž cestujete Lavrio Miloš? Obvykle to není snadný úkol a budete muset procházet více webů, abyste mohli porovnat všechny nabídky.

Budete mít možnost jednorázově vyhledat Vivanoda, váš multimodální plánovač cest v Evropě, všechny ceny za trajekt cestovat do Miloš z Lavrio Jednoduše zadejte své datum cesty do Miloš a Vivanoda dělá zbytek. Chcete-li vyhledávání upřesnit podle svých preferencí, použijte dostupné filtry a možnosti řazení.

Chcete-li dosáhnout cíle z Lavrio, budete cestovat s Hellenic Seaways, Aegean Speed Lines, ANEK Lines nebo Zante Ferries do trajekt,

Všechny druhy dopravy Lavrio Miloš

Pokud jste již vybrali způsob dopravy, se kterým chcete cestovat, přejděte přímo do vyhrazené sekce:

Lavrio na Miloš trajekt

Plachtění na palubě trajektu Miloš z Lavrio je jedním z nejlepších způsobů, jak dosáhnout Miloš a objevovat město a jeho okolí. Na rozdíl od jiných dopravních prostředků přináší cestování trajektem pocit dovolené z odletového přístavu Lavrio díky mnoha zařízením najdete na palubě lodí provozovaných Hellenic Seaways. Vivanoda zobrazí všechny nabídky trajektů od různých společností, aby vám pomohl získat nejnižší Lavrio Miloš trajektové ceny.

Proč vzít Lavrio Miloš Ferry?

  • Řízení vozidla je opravdu únavné a vyžaduje ostražitost, ale křižovatka je klidná a tichá. Dorazíte na Miloš zbavený veškerého stresu a zcela uvolněný.
  • Vezměte si neomezené množství zavazadel Během přechodu z Lavrio na Miloš, protože všechny vaše tašky jsou obsaženy v autě, není třeba žádný další poplatek.

Jaké jsou Lavrio Miloš trajektové společnosti?

Existuje jedna trajektová společnost, která propojuje Lavrio na Miloš: ve výsledcích vyhledávání se zobrazí všechny tarify Hellenic Seaways.

Hellenic Seaways Lavrio Miloš

Lavrio trajektové terminály

Musíte dorazit do přístavu Lavriov dostatečném předstihu. Tentokrát se obraťte na svou společnost Hellenic Seaways. Po uplynutí této doby již rezervace není zabezpečena. Přejděte na čítač Hellenic Seaways na Lavrio trajektový terminál pro přihlášení pomocí pasu nebo občanského průkazu a číslo rezervace. Pokud jste motorizováni, registrace se provádí ve frontě vozidel.
  • Lavrio

Miloš trajektové terminály

  • Milos
  • Milos

 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)